Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Čelovka Unilite HL-8R

vysoko výkonná čelovka s nabíjateľnou batériou 1500 mAh, 475 + 250 lúmenov
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Čelovka Unilite HL-8R
Novinka

Čelovka Unilite HL-8R

Dobíjacia čelovka Unilite HL-8R ponúka maximálny výkon 475 lúmenov z dvoch SMD LED diód a ďalej ponúka veľkú centrálnu SMD LED diódu s 250 lúmenmi, ktorú je možné použiť samostatne.

Ovládanie a nabíjanie čelovky Unilite HL-8R

Čelovka HL-8R je vybavená senzorovým ovládacím spínačom, ktorý umožňuje zapínanie a vypínanie svietidla mávnutím ruky pred diódou (vzdialenosť snímania je približne 10 cm), čo je ideálne pre vykonávanie prác, pri ktorých môžu byť vaše ruky špinavé. Ak nechcete používať senzorové ovládanie, je tu tiež bežné tlačidlo pre zapnutie a vypnutie. Aby ste mohli svetlo ovládať senzorovým ovládaním, musíte ho aktivovať stlačením ľavého tlačidla, kedy sa rozsvieti červená kontrolka, ktorá potvrdí aktiváciu režimu senzora mávnutím. Keď potom mávnete rukou pred ním, svetlo sa zapne / vypne buď vo vysokom režime alebo len v bodovom výstupe, pričom z pamäte vyvoláte naposledy použitý režim pomocou hlavného tlačidla. Ak chcete výstup senzora opustiť, jednoducho stlačte senzorové tlačidlo znova. Pravé tlačidlo ovláda čelovku normálne a každé stlačenie bude prechádzať bodovým, nízkou intenzitou, strednou intenzitou, vysokou intenzitou a vypnutým režimom. Ak zostane v akomkoľvek režime dlhšie ako 5 sekúnd, ďalším stlačením sa vypne a naposledy použitý režim si čelovka zapamätá, a pri nasledujúcom zapnutí svetla bude aktívny práve tento režim. Vďaka vstavanej 1500 mAh lítium-polymérovej ​​dobíjacej batérii má HL-8R v najjasnejšom režime výdrž 4 hodiny. Dobíjanie čelovky je rýchle a jednoduché vďaka nabíjanie USB typu C, jednoducho zasuňte kábel do spodnej strany svietidla (s vypnutým svietidlom) a druhý koniec do zdroja USB s výkonom 1 A. Ak prebieha nabíjanie, rozsvieti sa červená LED dióda. Ak sa zapne na zeleno, znamená to, že nabíjanie je dokončené, čo je približne po 2 hodinách a 30 minútach.

Vysoká viditeľnosť

Technológia vysokej viditeľnosti (výrazná zelená farba čelovky) znamená, že budete vždy vidieť, čo je užitočné pri práci v priemyselnom prostredí. Plne nastaviteľný protišmykový silikónový pásik pomáha udržať hlavu čelovky bezpečne na hlave alebo na prilbe. Sklopná konzola umožňuje nastavenie HL-8R dole v uhle 60°, takže môžete nasmerovať svetelný zdroj tam, kam potrebujete.

Kľúčové vlastnosti čelovky Unilite HL-8R

 • Rýchle nabíjanie USB C.
 • 60° sklopná hlava.
 • Indikátor nabíjania.
 • Senzorové ovládanie.
 • Nastaviteľný a pohodlný hlavový pásik.
 • Hlavné svetlo: 250 lúmenov; 6 hodín prevádzky; dosah 90 m.
 • Nízky stupeň bočných diód: 30 lúmenov; 35 hodín prevádzky; dosah lúča 6 m.
 • Stredný stupeň bočných diód: 250 lúmenov; 8 hodín behu; dosah lúča 16 m.
 • Maximálna svietivosť bočných diód: 475 lúmenov; 4 hodiny behu; dosah lúča 25 m.
 • LED zdroj: 1 x centrálna bodová SMD LED / 2 x bočné SMD LED.
 • Batéria: vstavaná lítiová polymérová nabíjateľná batéria 3,7 V 1 500 mAh x 1.
 • Rozmery: 47,5 x 78,5 x 46 mm.
 • Hmotnosť: 111 gramov.
 • Typ prepínača: tlačidlo / senzor.
 • Odolnosť proti nárazu: odolný proti nárazom podľa štandardu IK07.
 • Životné prostredie: odolný voči vode a prachu podľa štandardu IP65.
 • Obsah balenia: Unilite HL-8R hlavové svietidlo, nabíjací kábel USB-C na USB-A, hlavový pás.
Katalógové číslo:HL-8R
ZnačkaUnilite
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás tiež zaujímať

Unilite HL-11R Doprava zadarmoČelovka Unilite HL-11RAktualizovanéRychlý náhlednajvyšší modelový rad, svetelný výkon 1100 lúmenov, výdrž 4 a 148 hodín163,90 EURSkladomUnilite PS-HDL9R Doprava zadarmoČelovka Unilite PS-HDL9RAktualizovanéRychlý náhled (1 hodnotenie)veľmi výkonná profesionálna čelovka so svetelným výstupom 750 lúmenov129,90 EURSkladomUnilite HL-6RČelovka Unilite HL-6RAktualizovanéRychlý náhledvýkonná čelovka s výkonom 450 + 260 lúmenov, vstavaná batéria na zadnej strane hlavy92,90 EURSkladomUnilite HL-5RČelovka Unilite HL-5RAktualizovanéRychlý náhledvýkonná čelovka so svetelným tokom 325 lúmenov, vstavaná dobíjacie batérie55,90 EURSkladomUnilite HL-1RČelovka Unilite HL-1R-44 %Posledné kusyRychlý náhledčelovka s výkonom 125 lúmenov, vstavaná dobíjacia batéria19,57 EUR34,90 EUR SkladomUnilite PS-HDL1Čelovka Unilite PS-HDL1-31 %Posledné kusyRychlý náhledvýkonná čelovka s možnosťou pripnutia na helmu, 160 lúmenov21,53 EUR30,98 EUR SkladomUnilite PS-HDL6RČelovka Unilite PS-HDL6RTipAktualizovanéRychlý náhledvýkonná čelovka s možnosťou 3xAAA batérie + a vlastné nabíjacie batérie, 350 lúmenov81,90 EURSkladomUnilite HL-7RČelovka Unilite HL-7RAktualizovanéRychlý náhledvysoko výkonná čelovka s nabíjacou batériou, 475 lúmenov65,90 EURSkladomUnilite HL-4RČelovka Unilite HL-4RAktualizovanéRychlý náhledvýkonná čelovka s možnosťou pripnutia na helmu, 275 lúmenov, vstavaná dobíjacia batéria52,90 EURSkladomUnilite PS-HDL2Čelovka Unilite PS-HDL2AktualizovanéRychlý náhledvýkonná čelovka s možnosťou pripnutia na helmu, 200 lúmenov38,90 EURSkladomUnilite CRI-H200RČelovka Unilite CRI-H200RTipAktualizovanéRychlý náhledvýkonná čelovka s prepínaním svetelného toku, prepínanie gestom, bezdotyková, 200 lúmenov71,90 EURSkladom
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.