Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Carbon Collective Sateen Rubber & Tyre Protectant 2.0 (500 ml)

saténový lesk a ochrana pneumatík, výdrž 3 až 4 týždne, 500 ml
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Carbon Collective Sateen Rubber & Tyre Protectant 2.0 (500 ml)
TipAktualizované

Carbon Collective Sateen Rubber & Tyre Protectant 2.0 (500 ml)

Na rozdiel od iných produktov na trhu, vytvára nové revolučné zloženie Sateen 2.0 odolný povlak, ktorý sa prilepí a zároveň stvrdne na povrchu pneumatiky tak, aby bol za pár minút suchý na dotyk. Sateen 2.0 netrpí na následné zašpinenia karosérie, tzv. čierne mastné bodky za kolesom. Antistatické vlastnosti Sateen 2.0 dokonale odpudzujú prach, špinu a vodu a stávajú sa novou aktívnou vrstvou na povrchu pneumatiky. Sateen 2.0 je na vodnej báze, poskytuje dlhotrvajúcu UV ochrannú vrstvu na pneumatikách a gume, ktorá trvá týždne, nie dni! Po nanesení jednej vrstvy zostane povrch pneumatiky krásne saténový a stane sa odolným voči vode, oleju a nečistotám. Rozvrstvenie ďalších vrstiev zvyšuje úroveň lesku. Pre dlhodobý mokrý vzhľad naneste 2 až 3 vrstvy, po 15 minútach.

Vlastnosti prípravku Carbon Collective Sateen Rubber & Tyre Protectant 2.0 (500 ml)

  • Dlhotrvajúca ochrana po dobu 3 až 4 týždňov.
  • Pneumatiky sú po aplikácii saténovo lesklé.
  • Odpudzujú vodu, oleje aj nečistoty.
  • Ochrana proti UV žiareniu a vyblednutím.
  • Nie je mastný a lepkavý.
  • Penový aplikátor nie je súčasťou balenia.
  • Je možné vrstviť - získate tým lesklý finiš.Aplikácia, spotreba a porovnanie s konkurenciou

Pred nanesením prípravku pneumatiky umyte - ideálne čističom na pneumatiky alebo APC čističom, za použitia wapkou. Následne aplikujte veľmi malé množstvo pomocou penového aplikátora na bočnú časť pneumatík a rozotrite. Stačí naniesť naozaj minimálne množstvo a dôkladne rozotrieť. Spotreba je veľmi nízka, na štyri nízkoprofilové 19palcové pneumatiky sme spotrebovali cca 10 ml, prípravok vám teda vydrží na cca 20 až 30 aplikácií, ale záleží samozrejme na type pneumatiky. Ak aplikujete 2 až 3 vrstvy, výsledný efekt bude viac lesklý (vrstvy aplikujte vždy po 15 minútach). Po aplikácii Carbon Collective Sateen Rubber & Tyre Protectant 2.0 majú pneumatiky saténovo čiernu farbu, odpudzujú vodu a nečistoty, efekt vydrží 3 - 4 týždne podľa frekvencie umývania a dažďa. V porovnaní s voskom Dodo Juice Tyromania je Sateen o niečo čiernejší, mierne lesklejší, ak chcete saténovější, Tyromania je vyložene matný a ľahšie sa nanáša, pretože je tekutý. Odporúčame oba výrobky, výber je skôr o vašich preferenciách.

Katalógové číslo:CC-060
ZnačkaCarbon Collective
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
4 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.