Môj účet

Čistič pneumatík a gumy ADBL Tire And Rubber Cleaner (500 ml)

čistič pneumatík a gumových povrchov, 500 ml
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Čistič pneumatík a gumy ADBL Tire And Rubber Cleaner (500 ml)
-12 %

Čistič pneumatík a gumy ADBL Tire And Rubber Cleaner

ADBL Tire And Rubber Cleaner bol navrhnutý na dokonalé čistenie pneumatík a gumy. Obsahuje prísady uľahčujúce rýchle a efektívne čistenie a sušenie pneumatík. Prenikne hĺbkovo do pneumatík a ďalších gumových povrchov a odstraňuje všetky nečistoty. Tire And Rubber Cleaner je tiež ideálny ako perfektné odmasťovadlo. Povrch zanechá čistý a pripravený na aplikáciu lesku alebo vosku na pneumatiky.

Hlavné vlastnosti

 • Perfektný čistič na gumu a pneumatiky.
 • Povrch pneumatiky zároveň odmastí.
 • Súčasťou balenia je špičkový japonský rozprašovač Canyon.
 • Pomocou QR kódu na fľaši sa vám ukáže video s postupom.
 • Objem 500 ml.

Ako používať ADBL Tire And Rubber Cleaner

 • Nepracujte na priamych slnečných lúčoch.
 • Produkt nastriekajte na navlhčený povrch gumy a nechajte 1 minútu pôsobiť.
 • Rozotrite prípravok štetčekom a následne opláchnite vodou.
 • V prípade potreby rozleštite mikrovláknovou utierkou.
 • Nenechajte prípravok samovoľne zaschnúť!
 • Nepoužívajte na leštených ráfikoch!

O značke

ADBL je mladá, progresívna značka, ktorá sa vyrába v Poľsku. Vznikla v roku 2016 a dnes je jednotkou na poľskom trhu v predajnosti aj v obľube miestnych značiek. Vytvára cenovo dostupné produkty, ktoré sú spoľahlivé a vysoko funkčné. ADBL je jednou z mála firiem, ktorá realizuje sama celý výrobný proces - od nápadu, cez receptúru až po balenie. Ich produkty a príslušenstvo používajú fanúšikovia, profesionáli aj tí, ktorí kladú efektivitu na prvé miesto. ADBL ponúka extrémne široký výber v produktoch autokozmetiky a to ako chémie, tak aj najrôznejšieho príslušenstva vrátane leštičiek a kotúčov. Všetky spreje sú exkluzívne dodávané s rozprašovačmi od japonského Canyonu, ktoré sú právom označované za najlepšie na svete. ADBL drasticky investuje do vývoja a posúva sa vpred míľovými krokmi. Ahifi je oficiálny a jediný dovozca tejto značky do Českej republiky.

Katalógové čísloADBL TIRE RUBBER 500
ZnačkaADBL
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
93 %
3 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás tiež zaujímať

Nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - LChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - LTipRýchly náhľad (5 hodnotení)chemicky odolná rukavica s gripmi, veľkosť L, farba čierna, cena za 1 ks0,39 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - MChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - MTipRýchly náhľad (4 hodnotenia)chemicky odolná rukavica s gripmi, veľkosť M, farba čierna, cena za 1 ks0,39 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care - LChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care - LTipRýchly náhľad (9 hodnotení)chemicky odolná rukavica, veľkosť L, farba čierna, cena za 1 ks0,19 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care - MChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care - MTipRýchly náhľad (3 hodnotenia)chemicky odolná rukavica, veľkosť M, farba čierna, cena za 1 ks0,19 EURSkladomCarPro Tire ApplicatorAplikátor na pneumatiky CarPro Tire ApplicatorRýchly náhľad (8 hodnotení)čierny aplikátor na pneumatiky2,88 EURSkladomGyeon Q2M Tire Express (1000 ml)Impregnácia pneumatík a gúm Gyeon Q2M Tire Express (1000 ml)-12 %Rýchly náhľad (2 hodnotenia)impregnácia pneumatík a gúm, 1000 ml28,56 EUR32,46 EURSkladomGyeon Q2M Tire Express (400 ml)Impregnácia pneumatík a gúm Gyeon Q2M Tire Express (400 ml)-12 %Rýchly náhľad (6 hodnotení)impregnácia pneumatík a gúm, 400 ml15,73 EUR17,88 EURSkladomADBL Tire And Rubber Cleaner (5 l)Čistič pneumatík a gumy ADBL Tire And Rubber Cleaner (5 l)-12 %Rýchly náhľad (3 hodnotenia)čistič pneumatík a gumových povrchov, 5 l39,51 EUR44,90 EURSkladomADBL Tire And Rubber Cleaner (1000 ml)Čistič pneumatík a gumy ADBL Tire And Rubber Cleaner (1000 ml)-12 %Rýchly náhľad (1 hodnotenie)čistič pneumatík a gumových povrchov, 1000 ml12,23 EUR13,90 EURSkladomADBL One Shot Tire Pad MegapackAplikátor na pneumatiky ADBL One Shot Tire Pad Megapack-12 %Rýchly náhľad (8 hodnotení)penový aplikátor na pneumatiky, sada 10 ks3,34 EUR3,79 EURSkladomADBL One Shot Tire PadAplikátor na pneumatiky ADBL One Shot Tire Pad-12 %Rýchly náhľad (36 hodnotení)penový aplikátor nielen na pneumatiky0,61 EUR0,69 EURSkladomADBL Black Water (500 ml)Lesk na pneumatiky ADBL Black Water (500 ml)-12 %Rýchly náhľad (17 hodnotení)lesk na pneumatiky, 500 ml8,71 EUR9,90 EURSkladomMeguiar's Endurance High Gloss Tire Gel (473 ml)Lesk na pneumatiky Meguiar's Endurance High Gloss Tire Gel (473 ml)-10 %Rýchly náhľad (80 hodnotení)lesk na pneumatiky14,97 EUR16,63 EURSkladom
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.