Môj účet

Prípravok na umývanie bez vody, s voskom Meguiar's Waterless Wash & Wax (768 ml)

prípravok na umývanie bez vody, s voskom
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Prípravok na umývanie bez vody, s voskom Meguiar's Waterless Wash & Wax (768 ml)
-15 %
Aktualizované

Prípravok na umývanie bez vody, s voskom Meguiar's Waterless Wash & Wax (768 ml)

Potrebujete umyť auto, ale okolnosti vám nedovolia použiť tečúcu vodu? Je nutné zbaviť vaše vozidlo silných nečistôt, ale nemáte prístup k hadici a vedru? Chcete svoje vozidlo zároveň navoskovať, aby bolo ochránené a nezachytili sa na ňom ďalšie nečistoty tak ľahko? Je vaše vozidlo príliš špinavé, aby bolo bezpečné použiť detailer? Meguiar's Waterless Wash & Wax je riešením práve pre vás! Tento prípravok bezpečne umyje vaše vozidlo bez jedinej kvapky vody a zároveň nanesie na povrch ochrannú voskovú vrstvu. Môžete ho použiť na lak, sklá, plasty, kovové a chrómové časti a ďalšie exteriérové ​​povrchy. Tento prípravok pre umývanie bez vody môžete použiť tiež na umývanie matných lakov.

Tajomstvo tkvie v šetrných a extrémne účinných čistiacich látkach, ktoré odstraňujú nečistoty, avšak nie sú agresívne a nijako neohrozujú lak, súčasne nezanechávajú na povrchu škvrny a v špeciálnych lubrikantoch, ktoré zabezpečia, že svoje vozidlo pri "suchom umývaní" týmto prípravkom nepoškriabete! Voskovú ochranu dodávajú najmodernejšie syntetické polyméry, ktoré zaisťujú perfektnú ochranu, posilnenie lesku a perfektný vzhľad. Vosková ochrana zároveň odpudzuje vodu a nečistoty.

To všetko nájdete v jedinom produkte, kedy stačí mať len dostatočné množstvo mikrovláknových utierok X1801 Meguiar's Finishing Towel, X2010 Meguiar's Supreme Shine Microfiber Towel alebo E101 Meguiar's Ultimate Microfiber Towel a špina nebude ani v extrémnych podmienkach prekážkou v neustálom perfektnom vzhľade vozidla. Za menej ako 15 minút môže byť váše vozidlo čisté a nablýskané, bez použitia jedinej kvapky vody - šetrne a efektívne.

Kľúčové vlastnosti Meguiar's Waterless Wash & Wax (768 ml)

 • Výdatnosť - 1 balenie vystačí priemerne na 3 - 5 osobných áut.
 • Riešenie v situácii: „Chcel by som umyť auto, ale..."
  • „nemám prístup k tečúcej vode"
  • „je zima"
  • „umývanie vozidiel je v mieste zakázáné"
  • „bývam v paneláku"
 • Užitočné - umývajte kdekoľvek! Bez hadice, bez vedra a bez tečúcej vody!
 • Rýchle - umývajte a voskujte naraz!
 • Pokročilá technológia - zloženie zabraňujúce tvorbe vodných škvŕn, bezpečne odstraňuje nečistoty, bez toho aby ste svoje vozidlo poškriabali.
 • Bezpečné - vysoko lubrikačné zložky ochraňujú povrch pred poškriabaním, zatiaľ čo ho efektívne čistíte.
 • Ochrana - najmodernejšia polymérová technológia (tzv. "nanotechnológia") vytvára lesklú, syntetickou ochrannú vrstvu, ktorá vydrží dlhé týždne.
 • Univerzálne - pre použitie na všetkých lesklých a matných lakoch, metalízách a tiež na skle, chróme, leštených kovoch a plastových a gumových lištách.

Postup "suchého umývania"

 • Ak je to možné, pracujte v tieni a na povrchu chladnom na dotyk.
 • Ak nie je k dispozícii tieň, môžete prípravok použiť aj na priamom slnku a na horúcom povrchu.
 • Dobre produkt pretrepte!
 • V prípade extrémneho znečistenia, odporúčame vozidlo pred čistením opláchnuť tlakovou vodou pre odstránenie veľkých kusov nečistôt.
 • Podľa veľkosti a znečistenia vozidla majte k dispozícii aspoň 3 - 5 mikrovláknových utierok X1801 Meguiar's Finishing Towel alebo X2010 Meguiar's Supreme Shine Microfiber Towel.
 • Utierku preložte trikrát napoly, aby vám "sadla" ideálne do ruky.
 • Nastriekajte dostatok produktu na znečistený povrch.
 • Jednou tretinou pracovnej plochy utierky zotrite nečistotu z povrchu (ak je znečistenie silné, nestierajte na prvýkrát všetku nečistotu).
 • Druhou tretinou pracovnej plochy utierky utrite ďalšiu časť (v prípade silného znečistenia utrite znovu rovnakú plochu).
 • Poslednou tretinou pracovnej plochy utierky utrite ďalšiu znečistenú časť povrchu (v prípade silného znečistenia utrite znovu rovnakú plochu).
 • Na záver suchou, mikrovláknovou utierkou utrite povrch do sucha.
 • Vlhkú utierku otočte na ďalšiu, nepremočenú a nezašpiněnú plochu a pokračujte podľa vyššie uvedených inštrukcií.
Katalógové čísloG3626
ZnačkaMeguiar's
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
98 %
12 zákazníkov hodnotilo
11×
Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás tiež zaujímať

Fictech Matt (500 ml)Prípravok na umývanie bez vody Fictech Matt (500 ml)-15 %Rýchly náhľadprípravok na umývanie bez vody pre matné povrchy, 500 ml10,97 EUR12,90 EUR SkladomInfinity Wax Zero Water (500 ml)Umývanie bez vody Infinity Wax Zero Water (500 ml)Rýchly náhľad3 v 1, umývanie bez vody, 500 ml12,99 EURSkladomZimná čiapka s malým logom Ahifi (tmavý melír)Zimná čiapka s malým logom Ahifi (tmavý melír)-83 %Posledné kusyRýchly náhľadzimné čiapky, tmavý melír2,04 EUR12,08 EUR SkladomZimná čiapka s malým logom Ahifi (sivá)Zimná čiapka s malým logom Ahifi (sivá)-83 %Posledné kusyRýchly náhľadzimná predĺžená čiapky, šedá2,04 EUR12,08 EUR SkladomŠiltovka damaged s veľkým logom Ahifi (čierna)Šiltovka damaged s veľkým logom Ahifi (čierna)-87 %Posledné kusyRýchly náhľad (1 hodnotenie)šiltovka s veľkým logom Ahifi, čierna2,04 EUR16,25 EUR SkladomSnapback s veľkým logom Ahifi (olivová)Snapback s veľkým logom Ahifi (olivová)-87 %Posledné kusyRýchly náhľadsnapback s veľkým logom Ahifi, olivová2,04 EUR16,25 EUR SkladomSnapback s logom Ahifi (olivová)Snapback s logom Ahifi (olivová)-87 %Posledné kusyRýchly náhľad (1 hodnotenie)snapback s malým logom Ahifi, olivová2,04 EUR16,25 EUR SkladomŠiltovka damaged s veľkým logom Ahifi (khaki)Šiltovka damaged s veľkým logom Ahifi (khaki)-87 %Posledné kusyRýchly náhľadšiltovka s veľkým logom Ahifi, khaki2,04 EUR16,25 EUR SkladomŠiltovka damaged s logom Ahifi (khaki)Šiltovka damaged s logom Ahifi (khaki)-87 %Posledné kusyRýchly náhľadšiltovka s malým logom Ahifi, khaki2,04 EUR16,25 EUR SkladomŠiltovka s logom Ahifi (sivá)Šiltovka s logom Ahifi (sivá)-87 %Posledné kusyRýchly náhľadšiltovka s veľkým logom Ahifi, šedá2,04 EUR16,25 EUR SkladomPoorboy's Spray and Wipe Waterless Wash (473 ml)Umývací prípravok určený na umývanie bez vody Poorboy's Spray and Wipe Waterless Wash (473 ml)-15 %Rýchly náhľad (1 hodnotenie)umývanie bez vody9,89 EUR11,63 EUR 1 až 4 týždneMeguiar's Rinse Free Express Wash & Wax (3,78 l) Doprava zadarmoPrípravok na umývanie bez vody Meguiar's Rinse Free Express Wash & Wax (3,78 l)-15 %AktualizovanéRýchly náhľadprofesionálny prípravok na umývanie bez vody, s voskom na báze syntetických polymérov122,51 EUR144,13 EUR SkladomMeguiar's Supreme Shine Microfiber TowelMikrovláknová utierka Meguiar's Supreme Shine Microfiber Towel-15 %AktualizovanéRýchly náhľad (13 hodnotení)mikrovláknová utierka (40 x 60 cm)7,05 EUR8,29 EUR Skladom
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.