Môj účet

Predné reproduktory Audison do BMW X3 (G01)

predné reproduktory Audison do BMW X3 (G01)
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Predné reproduktory Audison do BMW X3 (G01)
Aktualizované

Predné reproduktory Audison do BMW X3 (G01)

Reproduktory určené pre vylepšenie ozvučenia vozidla BMW X3 (G01) od roku výroby 2018. Tento set reproduktorov sa vyznačuje totožným tvarom aj veľkosťou ako majú továrenské reproduktory BMW, preto je ich inštalácia bez akéhokoľvek zásahu do interiéru alebo elektroinštalácie vozidla. Reproduktory disponujú špičkovým zvukom, spracovaním aj citlivosťou a sú vhodné pre zapojenie na továrenskú hlavnú jednotku bez externého zosilňovača. Súčasťou tohto setu sú nasledujúce produkty:

Hlavné vlastnosti

 • Špičkové reproduktory renomovaného talianskeho výrobcu Audison.
 • Výrazné zlepšenie zvuku aj výkonu oproti pôvodnému továrenskému ozvučeniu.
 • Rovnaký tvar, uchytenie aj konektory ako u továrenských reproduktorov, nie je potrebné žiadne príslušenstvo.
 • Jednoduchá montáž a zachovanie pôvodného vzhľadu interiéru bez akýchkoľvek úprav.
 • Reproduktory sú vďaka vysokej citlivosti ideálne pre zapojenie na továrenské autorádio bez externého zosilňovača.
 • Možnosť inštalácie špičkového zosilňovača s DSP procesorom Audison bez zásahu do elektroinštalácie vozidla.

Balenie obsahuje

 • 2 ks výškových reproduktorov do A stĺpika.
 • 2 ks stredových reproduktorov do predných dverí.

Dôležité upozornenie

Tieto reproduktory sú primárne vhodné pre vozidlá s továrenským ozvučením Hi-Fi Sound System (S676A), ktoré majú vo výbave výškové reproduktory. U základného továrenského ozvučenia nie je v tomto vozidle priestor pre umiestnenie výškového reproduktora. V takom prípade je nutné zakúpiť u vášho predajcu BMW originálne mriežky do A stĺpika, ktoré sú obsiahnuté automaticky vo vyšších stupňoch výbavy vozidla. Druhou možnosťou je zakúpiť koaxiálne reproduktory Audison APBMW X4E miesto reproduktorov obsiahnutých v tomto sete. Ak si nie ste istí akým stupňom výbavy disponuje vaše vozidlo, neváhajte a kontaktujte nás.

Inštalácia reproduktorov do vozidel BMW

Audison neponúka len reproduktory a subwoofery vyrobené špeciálne do vozidiel BMW, ale aj špičkové digitálne zosilňovače s DSP procesorom, ktoré posunú ozvučenie vozidiel BMW na úplne inú úroveň. Audison ako jediný výrobca na svete ponúka kompletnú integráciu na existujúci systém BMW všetkých stupňov výbav (vrátane základného ozvučenia) bez akéhokoľvek zásahu do pôvodnej elektroinštalácie vozidla. Vďaka špeciálnym káblom a Plug & Play konektorom montáž nevyžaduje spájkovanie, strihanie alebo iné úpravy. Inštalácia je bez rizika straty záruky nového vozidla a všetky inštalované produkty môžete kedykoľvek demontovať a inštalovať napríklad do iného vozidla. V našom článku "ako na špičkové ozvučenie BMW" sa dozviete aké výhody a možnosti ponúka inštalácia ozvučenia Audison, ktoré zvukovo aj výkonovo výrazne predčí príplatkový systém od Harman Kardon. Pozrite sa na vzorové montáže do BMW z našej brnenskej montážnej dielne, v ktorých nájdete produkty z tohto setu do väčšiny moderných vozidiel značky BMW. V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o montáž nás kontaktujte.

Prečo zvoliť ozvučenie práve od Audison?

Taliansky renomovaný výrobca Audison je súčasťou spoločnosti Elettromedia, do ktorej spadajú aj ďalšie populárne talianske značky Hertz a Connection. Audison bol založený v roku 1979 a od tej doby rýchlo získal na obľube najmä vďaka svojim legendárnym zosilňovačom. Aj dnes patria zosilňovače Audison, ktoré sú mimochodom ručne vyrábané v Taliansku, k tým najlepším na svete, získavajú každoročne ocenenie EISA a v ponuke nájdete aj najdrahší zosilňovač na svete HV Venti. Audison ale nie sú iba zosilňovače a high-endové DSP procesory, ale aj špičkové reproduktory, subwoofery a najmä unikátne riešenie ozvučenia nielen do vozidiel BMW, ktoré je bez akéhokoľvek zásahu do elektroinštalácie vozidla a zvukovo vyladené na maximum vďaka digitálnemu zosilňovaču s DSP procesorom. Audison je synonymom najvyššej možnej kvality zvuku, perfektného spracovania, dizajnu a spoľahlivosti. Nielen z toho dôvodu, ale aj na základe mnohoročných skúseností s montážami do vozidiel BMW sme pre naše reproduktorové sety a montáže zvolili práve Audison. Počas posledných rokov sme postupne na našej dielni vyskúšali špecifické reproduktory do BMW od značiek Gladen, Match, Steg alebo Rockford Fkosgate a zvuk reproduktorov Audison je jednoznačne najvyspelejší. Nielen zvuk, ale aj spracovanie a spoľahlivosť reprodutorov Audison je na špičkovej úrovni a výrazne prevyšuje produkty ostatných výrobcov. Preto veríme, že budete s ozvučením Audison maximálne spokojní.

Katalógové číslo:REPROSET1112
ZnačkaAudison
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:

  Mohlo by vás tiež zaujímať

  Zadné reproduktory do BMW X3 (G01) Doprava zadarmoZadné reproduktory Audison do BMW X3 (G01) s výbavou Hi-Fi Sound System-3 %AktualizovanéRýchly náhľadzadné reproduktory Audison do BMW X3 (G01) s výbavou Hi-Fi Sound System252,65 EUR260,41 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniZadné reproduktory do BMW X3 (G01) Doprava zadarmoZadné reproduktory Audison do BMW X3 (G01) so základným ozvučenímAktualizovanéRýchly náhľadzadné reproduktory Audison do BMW X3 (G01) so základným BMW ozvučením211,84 EURSkladomSubwoofery do BMW X3 (G01) Doprava zadarmoSubwoofery Audison do BMW X3 (G01) s výbavou Hi-Fi Sound SystemAktualizovanéRýchly náhľadset subwooferov Audison do BMW X3 (G01) s Hi-Fi Sound System391,02 EURSkladomSubwoofery do BMW X3 (G01) Doprava zadarmoSubwoofery Audison do BMW X3 (G01) so základným ozvučenímAktualizovanéRýchly náhľadset subwooferov Audison do BMW X3 (G01) so základným ozvučením391,02 EURSkladomKompletné ozvučenie s DSP procesorom do BMW X3 (G01) Doprava zadarmoKompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW X3 (G01) s výbavou Hi-Fi Sound System-3 %AktualizovanéRýchly náhľadkompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW X3 (G01) s výbavou Hi-Fi Sound System1.979,18 EUR2.037,96 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniKompletné ozvučenie s DSP procesorom do BMW X3 (G01) Doprava zadarmoKompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW X3 (G01) so základným audio systémom-4 %AktualizovanéRýchly náhľadkompletné ozvučenie Audison s DSP procesorom do BMW X3 (G01) so základným BMW audio systémom1.673,06 EUR1.743,59 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniKompletné ozvučenie do BMW X3 (G01) Doprava zadarmoKompletné ozvučenie Audison do BMW X3 (G01) s Hi-Fi Sound System-4 %AktualizovanéRýchly náhľadkompletné ozvučenie Audison do BMW X3 (G01) s výbavou Hi-Fi Sound System958,78 EUR1.002,04 EUR Obvykle naskladňujeme za 1-2 dniKompletné ozvučenie do BMW X3 (G01) Doprava zadarmoKompletné ozvučenie Audison do BMW X3 (G01) so základným audio systémom-4 %AktualizovanéRýchly náhľadkompletné ozvučenie Audison do BMW X3 (G01) so základným BMW ozvučením815,92 EUR848,57 EUR Skladom
  Spýtajte sa nás
  Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
  Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.