Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Pracovné svetlo Unilite CRI-1900

pracovné svetlo s možnosťou prepínania farebnej teploty, 1900 lúmenov
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Pracovné svetlo Unilite CRI-1900
Novinka

Pracovné svetlo Unilite CRI-1900

Unilite CRI-1900 je vysoko výkonné CRI svetlo, ktoré má schopnosť byť napájané zo siete, alebo používať vstavanú dobíjaciu batériu, + ponúka 2 A power banku pre dobíjanie iných zariadení. Má výkon 1900 lúmenov z 15,6 W COB LED diódy pri maximálnom nastavení a má štyri výstupné úrovne eco, nízku, strednú a vysokú, z ktorých si môžete vybrať, a tiež výber zo štyroch farebných teplôt 2700 K, 3500 K, 4500 K a 6500 K. Index farebného podania (CRI) je meranie schopnosti svetelných zdrojov verne odhaliť skutočnú farbu objektu v porovnaní s prirodzeným zdrojom svetla, ako je slnečné svetlo, a meria sa medzi 0-100. CRI-1900 má vysokú hodnotu CRI 96+, čo znamená, že kvalita svetelného zdroja je extrémne dobrá a zobrazuje farby v ich skutočnej podobe. Pomáha tiež znižovať namáhanie očí, ktoré môže nižšie svetlo CRI spôsobiť.

Svetelný výkon a ovládanie

Pracovné svetlo CRI-1900 ponúka vynikajúce šírenia a výkon svetla a je vybavené dvoma tlačidlami na zadnej strane, ktoré ovládajú všetky nastavenia. Ľavé tlačidlo je tlačidlo zapnutia / vypnutia a ovláda výstup jasu pri každom stlačení cyklického prepínanie medzi eko, nízkym, stredným, vysokým a vypnutým. Ak zostane v akomkoľvek režime dlhšie ako 3 sekundy, ďalším stlačením sa svetlo vypne, namiesto aby sa prepli na ďalšiu úroveň jasu. Pod tlačidlom sú štyri svetlá, každý s výstupom lúmena vedľa nich, a zelené svetlo označuje, na ktorom výstupe ste. Keď je zapnuté, rozsvieti sa indikátory úrovne napájania vedľa tlačidla napájania, ktoré ukazujú zostávajúcu energiu, a skladajú sa zo štyroch svetiel predstavujúcich 25, 50, 75 a 100% výkon. Po zapnutí sa dá jas a teplotu farieb zmeniť tak, aby vyhovovali danej úlohe. Pravé tlačidlo mení farebnú teplotu a má pod sebou štyri svetlá, každé s farebnou teplotou vedľa nej. Každé stlačenie tlačidla CCT ich bude cyklicky prechádzať zeleným svetlom, ktoré ukazuje, na akej ste farebnej teplote. Naposledy použitú teplotu farieb si zapamätá a v tejto teplote farieb sa znova zapne.

Batéria a nabíjanie

Vďaka lítium-iónovej nabíjateľnej batérie 7,4 V 5000 mAh má svietidlo CRI-1900 výdrž až 1 hodinu a 30 minút pri najvyššom nastavení. Akumulátor možno ľahko dobiť zdvihnutím protiprachového krytu na zadnej strane svetla a zasunutím nabíjacieho kábla do nabíjacieho portu na jednom konci a zasunutím druhého konca do sieťovej zásuvky. Priložený sieťový adaptér je dodávaný so štyrmi rôznymi zásuvkami pre použitie vo viacerých krajinách, ako je Spojené kráľovstvo, USA, Austrália a EÚ. Svietidlo je možné tiež nepretržite používať, keď je pripojené k elektrickej sieti, a to aj s plne nabitou batériou, čo vám umožňuje šetriť energiu batérie, ak je pri použití svetla k dispozícii prístup do elektrickej zásuvky. Počas nabíjania budú svietiť štyri indikátory nabíjania na zadnej strane a zobrazovať priebeh nabíjania, pričom jedna kontrolka začne blikať, než začne svietiť, a ďalšia kontrolka bliká, až nakoniec všetky štyri LED diódy po približne 3 hodinách úplného nabitia trvalo svietia. Okrem funkcie svetla má CRI-1900 tiež funkciu 2 A powerbanky a môže nabíjať externé zariadenie prostredníctvom štandardného USB-A portu umiestneného vedľa nabíjacieho portu na zadnej strane. Ak chcete nabíjať externé zariadenie, jednoducho zapojte koniec USB-A kábla požadovaného pre vaše zariadenie do portu USB-A a zariadenie by sa malo začať automaticky nabíjať.

Konštrukcia a možnosti otáčania

Svetlo CRI-1900 je vyrobené zo super húževnatého nylonového polyméru s fluorescenčným žltým stredom. Na zadnej časti má stojan a je možné ho vytiahnuť a otočiť v rozsahu 210°, aby bolo možné svetlo nakloniť akýmkoľvek smerom, a zároveň funguje ako silný magnet a spona na karabínu. 180° otočná rukoväť umožňuje ľahké prenášanie, má otvor vyrezaný pre pripevnenie na statív. Ak svetlo a zástrčky nepoužívate, môžete ich uložiť do praktického nylonového kufríku, ktorý sa zapína na zips a má rukoväť na prenášanie. Toto svetlo je tiež kompatibilné s rozšíriteľnými statívmi s jednou a dvoma hlavami, ktoré je možné zakúpiť samostatne.

Kľúčové vlastnosti svetla Unilite CRI-1900

 • Nabíjacie batérie a napájanie zo siete.
 • Reflexné prvky pre lepšiu viditeľnosť.
 • Nastaviteľná rukoväť s otvorom pre statív.
 • Skladací magnetický stojan s karabínou.
 • Maximálny prevádzkový režim: 1900 lúmenov; 1 hodina, 30 minút doba chodu; dosah lúča 48 m.
 • Stredná režim: 800 lúmenov; 4 hodiny, 30 minút behu; dosah lúča 33 m.
 • Nízky režim: 425 lúmenov; doba prevádzky 12 hodín; dosah lúča 24 m.
 • Eco režim: 200 lúmenov; doba prevádzky 26 hodín; dosah lúča 15 m.
 • Vyššia uvedená doba chodu vychádza zo vstavanej dobíjacej batérie, doba chodu bude nepretržitá, ak použijete sieťový napájací kábel.
 • Svetelný tok: až 1900 lúmenov.
 • Teplota farieb: 2700 K / 3500 K / 4500 K / 6500 K.
 • LED: 15,6 W COB LED.
 • Dosah lúča: až 48 m.
 • Batéria: vstavaná lítium-iónová batéria 7,4 V 5 000 mAh alebo napájanie zo siete.
 • Doba nabíjania: 3 hodiny.
 • Rozmery: 188 x 164 x 78 mm.
 • Hmotnosť: 750 g.
 • Životné prostredie: odolné voči vode a prachu podľa štandardu IP65.
 • Obsah balenia: dobíjacie priemyselné svetlo Unilite CRI-1900, UK napájací kábel, 4 x výmenné konektorové pripojenie, nylonové puzdro na zips.
Katalógové číslo:CRI-1900
ZnačkaUnilite
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.