Môj účet

Mäkký clay na čistenie laku Bilt Hamber Auto-Clay-Soft (200 g)

mäkký clay na čistenie laku, 200 g
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Mäkký clay na čistenie laku Bilt Hamber Auto-Clay-Soft (200 g)

Bilt Hamber Auto-Clay

Claye Bilt Hamber sú navrhnuté pre čo najjednoduchšie navrátenie hladkosti laku. Odborná detailingová verejnosť ocenila Clay Bilt Hamber mnoho pozitívnymi ohlasmi za ich výdrž a pomer cena / výkon. Anglický magazín Auto Express, velikán vo svete motoristických časopisov, udelil Clay od Bilt Hamber hodnotenie "Najlepší Clay" šesťkrát za sebou!

Bilt Hamber Auto-Clay

Aký clay Bilt Hamber budete potrebovať?

Výber tej správnej tuhosti clayu záleží na niekoľkých faktoroch.
Regular použite vtedy, pokiaľ je auto naozaj veľmi zanesené (nikdy predtým neprešlo dekontamináciou) alebo ak je vonku teplo, zvoľte tvrdý Regular Clay. Clay v horúčave mäkne a v zime zasa tuhne
Medium zvoľte na lak v slušnej kondícii. Najviac predávaný Clay od Bilt Hamber. Zlatá stredná cesta.
Soft vezmite do rúk pokiaľ je lak vo veľmi dobrom stave (pokiaľ clayujete často) alebo pokiaľ je vonku zima.

Kedy sa Clay od Bilt Hamber používá?

Najprv posúďte stupeň znečistenia - kovové čiastočky, vzdušná hrdza, usadená náletová špina za kolesom. Po laku prejdite zľahka končekmi prstov alebo celou dlaňou. Môžete cítiť nerovnosť čiastočiek usadených v laku. Používaním tvrdého, stredného alebo mäkkého clayu všetky tieto nečistoty odstránite a lak bude opäť krásne hladký. Clay vie odstrániť tiež drobné, ale odolné nečistoty z ciest. Pri práci s clayom lubrikujte vodou v dostatočnom množstve a príliš na clay netlačte, stačí jemne posúvať po karosérii. Lepšie ako samotná voda je používať špeciálne lubrikanty pre prácu s clayom. Nielenže bude váš lak po práci s clayom vyzerať oveľa lepšie a bude hebký na dotyk, ale na dekontaminovanom laku sa vám bude oveľa lepšie pracovať počas ďalších fáz údržby alebo renovácie laku auta (voskovanie, brúsenie atď.). Na takto nachystanom sa lepšie pracuje s voskom, čističom laku alebo leštidlom. Veľmi odporúčame pred mechanickou dekontamináciou laku clayom použiť odstraňovač vzdušnej hrdze Korrosol. Korrosol nastriekajte, nechajte pôsobiť 2 - 3 minúty a následne opláchnite prúdom vody. Použitím Bilt Hamber Korrosol predĺžite životnosť clayu.

Bilt Hamber Auto-Clay

Ako sa Clay Bilt Hamber používa?

Pred samotným použitím Clay Bilt Hamber auto dôkladne umyte autošampónom. Auto umývajte v tieni a rovnako tak pracujte s clayom, nemalo by byť príliš horúco a panely musia byť chladné. Na panel, ktorý chcete clayovať, naneste rozumné množstvo vody alebo lubrikantu a potom začnite clayom zľahka zvlhčené miesto prechádzať tam a späť. Auto-Clay nesmie jazdiť na sucho. Na začiatku clayovania môžete kontamináciu počuť aj ako jemný šum alebo pískot, ktorý postupne zmizne. Následne skontrolujte končekmi prstov, či boli naozaj všetky kontaminácie odstránené. Akonáhle si budete istý, že je lak čistý, panel vysušte pomocou detaileru a mikrovláknovej utierky. Na clayu samotnom môžete vidieť čierne alebo hnedé stopy dekontaminácie, čo je presne, čo chcete vidieť. Clay bar preložte tak, aby špina bola vnútri a bolo vidieť len čistý clay pre ďalšie použitie. Clay bar od firmy Bilt Hamber vydrží na minimálně 5 vozidiel.

Katalógové čísloBH-008
ZnačkaBilt Hamber
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
98 %
9 zákazníkov hodnotilo
Zuzana Šántová
26. 5. 2022

Mimoriadne účinná a pritom jemná hmota. Asi jediná na trhu bez abrazív, vyrobená z prírodného kaolínu. Ako lubrikant stačí čistá voda.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.