Môj účet

Extra hustý autošampón Meguiar's Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner (473 ml)

extra hustý autošampón s kondicionérom
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Extra hustý autošampón Meguiar's Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner (473 ml)
-25 %

Extra hustý autošampón Meguiar's Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner (473 ml)

Extra hustý, výborne penivý autošampón s obsahom optických rozjasňovačov a kondicionérov, ktoré vyživujú lak a dodajú vášmu autu perfektný a žiarivý vzhľad aj pri bežnom umývaní. Iba 30 ml šampónu zmiešajte so 4 litrami vody a užívajte si tú najjednoduchšiu údržbu vášho vozidla, ktorú si môžete predstaviť. Tento šampón je úplne šetrný k voskovej vrstve, má vyvážené pH a môžete ho použiť aj na umývanie matných lakov. Hľadáte šampón s extra bohatou penou a špičkovými umývacími výsledkami? Už nehľadajte! Gold Class Car Wash šampón je tu presne pre vás. Vďaka svojim prémiovým kondicionérom lak vyživuje, zanecháva ho trblietavo lesklý a vďaka svojmu zloženiu, ktoré odpudzuje vodu, výrazne skracuje dobu schnutia. "Tekutá mágia" - to je jedna z výstižných fráz, ktorú naši zákazníci používajú pre tento jedinečný šampón.

  Tipy na umývanie automobilu

  • Nešetrné umývanie je hlavným zdrojom poškodenia laku. Nevhodným ručným umývaním, poprípade navštevovaním portálových / kefových autoumyvární dôjde nevyhnutne k poškrabaniu a poškodeniu vášho laku.
  • Umývajte vždy tak, aby ste eliminovali riziko poškodenia laku.
  • Používajte vždy len vlastný, osvedčený šampón, nie voľne dostupné šampóny, ktorých pôvod vám nie je známy a jeho umývacie vlastnosti nemáte starostlivo overené.
  • Nepoužívajte umývacie prípravky na riad, do domácnosti, bezkontaktné či aktívne čističe a peny, odmasťovače, rozpúšťadlá a iné detergentné látky! Tieto čističe spravidla nie sú šetrné k ochrannej voskovej vrstve ani leštiacim olejom na povrchu laku, vysušujú ho a zanechávajú ho odhalený a bez akejkoľvek ochrany. Nechránený lak začne veľmi skoro povrchovo degradovať, začne sa prejavovať jeho oxidácia, strata lesku a je veľmi nebezpečne vystavený nepriaznivým vplyvom okolitého prostredia a je výrazne náchylnejší na mechanické a chemické poškodenie.
  • Voda, ktorou umývate svoje vozidlo, by mala mať teplotu, čo najbližšiu teplote karosérie.
  • Používajte metódu dvoch vedier alebo vedro Meguiar's s vložkou Grit Guard.
  • Nepoužívajte molitanové špongie či rukavice s veľkými splietanými vláknami. Tieto špongie a rukavice nedokážu účinne absorbovať nečistoty a ich použitím môžete lak poškriabať. Používajte len šetrnú umývaciu rukavicu s veľmi jemnými chĺpkami z mikrovlákna alebo prírodnej jahňacej vlny, ktoré zachytia drobné nečistoty a absorbujú ich do seba.
  • Po umytí svoje vozidlo vždy osušte. Predídete tak tvorbe vodných škvŕn spôsobenými minerálmi obsiahnutými vo vode. Aktívne sušenie navyše zabráni opätovnému usadeniu prachu v priebehu samovoľného schnutia.
  • Na sušenie používajte len kvalitný, extrémne savý mikrovláknový sušiaci uterák X1802 Meguiar's Supreme Drying Towel alebo X2000 Meguiar's Water Magnet alebo špičkovú prírodnú jelenicu X2100 Meguiar's Natural Chamois. Lokálne môžete ťažko dostupné miesta dosušiť stlačeným vzduchom (pozor na opätovné znečistenie olejom, ktorý môže z trysky vystrieknuť!). Neodporúčame sušenie pomocou silikónovej stierky, ktorá môže zachytiť zrnko prachu a spôsobiť poškriabanie laku.
  • Šampón Meguiar's nemusí pri umývaní vôbec peniť a napriek tomu má všetky svoje skvelé vlastnosti a je 100% šetrný. Miešajte vždy šampón do vody, navyše nie je potrebné šampón napeniť!

  Odporúčaný postup umývania automobilu

  • Opláchnite svoje vozidlo od voľných nečistôt tlakovou vodou alebo vapkou smerom zospodu nahor. Spodné časti vozidla sú najviac znečistené, preto pri oplachovaní zospodu nahor pôsobí voda najdlhšie práve na najšpinavších miestach a najdlhšie tak rozmáča nečistoty. Navyše všetky nečistoty z vyšších častí stekajú smerom dole a pomáhajú tak odvádzať odmočené nečistoty z prahov, kolies alebo podvozkových častí.
  • Umyte šampónom celú karosériu odhora nadol, teda od najčistejších častí k tým najšpinavším.
  • Rukavicu pri namočení do vedra vždy starostlivo vyperte, aby uvoľnila všetky nečistoty a vy ste ich nevrátili späť na lak.
  • Opláchnite šampón z karosérie pomocou tlakovej vody alebo vapkou smerom zhora nadol. Stekajúca voda vám pomôže odstrániť šampón aj z ťažko dostupných miest.
  • Na záver vozidlo ešte raz pomaly opláchnite odhora nadol, tentokrát však len veľmi tenkým prúdom vody, voľne vytekajúcim z hadice bez tlakového nadstavca. Týmto krokom je možné odstrániť až 90% zostávajúcej vody a výrazne si tým zjednodušíte následné sušenie.
  • Vozidlo usušte pomocou kvalitného, extrémne savého mikrovláknového sušiaceho uteráka X1802 Meguiar's Supreme Drying Towel alebo X2000 Meguiar's Water Magnet, alebo špičkovej prírodnej jelenice X2100 Meguiar's Natural Chamois.
  • V prípade potreby posilnite ochrannú voskovú vrstvu niektorým z rýchlych voskov Meguiar's alebo prípravkom Meguiar's Ultimate Fast Finish.
  Katalógové číslo:G7116
  ZnačkaMeguiar's

  Hodnotenie

  Celkové hodnotenie
  96 %
  34 zákazníkov hodnotilo
  28×
  Olga Lepskaia
  24. 8. 2020

  Perfect product !!!

  Vladimír
  30. 4. 2020

  Mám už druhý kus, odporúčam.

  Ohodnoťte produkt:

  Mohlo by vás tiež zaujímať

  Dodo Juice Born To Be Mild (500 ml)Autošampón Dodo Juice Born To Be Mild (500 ml)TipRýchly náhľad (20 hodnotení)pH neutrálny, vysoko koncentrovaný šampón, 500 ml19,14 EURSkladomDodo Juice Sour Power (1000 ml)Autošampón s voskom Dodo Juice Sour Power (1000 ml)Rýchly náhľad (5 hodnotení)pH neutrálny autošampón s voskom, obsahuje brazílsku karnaubu, posilňuje existujúcu voskovú vrstvu, 1 l30,57 EURSkladomDodo Juice Sour Power (500 ml)Autošampón Dodo Juice Sour Power (500 ml)Rýchly náhľad (5 hodnotení)pH neutrálny autošampón s voskom, obsahuje brazílsku karnaubu, posilňuje existujúcu voskovú vrstvu, 500 ml20,37 EURSkladomDodo Juice Supernatural Drying TowelSušiaci uterák Dodo Juice Supernatural Drying TowelRýchly náhľad (2 hodnotenia)špičkový sušiaci uterák, rozmery 120 x 60 cm, gramáž 500 gsm29,35 EURSkladomDodo Juice Orange Plush - Drying TowelSušiaci uterák Dodo Juice Orange Plush - Drying TowelRýchly náhľad (5 hodnotení)sušiaci uterák, rozmery 60 x 60 cm, gramáž 1000 gsm23,63 EURSkladomDodo Juice Born To Be Mild (100 ml)Autošampón Dodo Juice Born To Be Mild (100 ml)TipRýchly náhľad (15 hodnotení)pH neutrálny, vysoko koncentrovaný šampón, 100 ml7,31 EURSkladomMeguiar's vedro s ochrannou vložkou Grit GuardVedro s ochrannou vložkou Meguiar's Grit Guard-25 %Rýchly náhľad (6 hodnotení)vedro 13,5 l + ochranná vložka Grit Guard24,15 EUR32,20 EUR SkladomMeguiar's Microfiber Wash MittUmývacia rukavica Meguiar's Microfiber Wash Mitt-25 %Rýchly náhľad (6 hodnotení)umývacia rukavica z mikrovlákien16,81 EUR22,41 EUR SkladomMeguiar's Water Magnet Microfiber Drying TowelSušiaci uterák Meguiar's Water Magnet Microfiber Drying Towel-25 %Rýchly náhľad (2 hodnotenia)sušiaci uterák z mikrovlákna, 76 x 55 cm21,71 EUR28,94 EUR SkladomMeguiar's Lambswool Wash MittUmývacia rukavica Meguiar's Lambswool Wash Mitt-25 %Rýchly náhľad (36 hodnotení)umývacia rukavica z pravej jahňacej vlny13,75 EUR18,33 EUR SkladomMeguiar's Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner (1892 ml)Extra hustý autošampón s kondicionérom Meguiar's Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner (1892 ml)-25 %Rýchly náhľad (5 hodnotení)extra hustý autošampón s kondicionérom26,60 EUR35,47 EUR Skladom
  Spýtajte sa nás
  Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.