Môj účet

Detailer Meguiar's Quik Detailer (473 ml)

rýchly detailer
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Detailer Meguiar's Quik Detailer (473 ml)
-20 %

Detailer Meguiar's Quik Detailer (473 ml)

Pravidelná údržba laku je veľmi dôležitá pre jeho trvalý lesk a perfektnú kondíciu, rovnako ako pre dlhé trvanie ochrannej, voskovej vrstvy. Detailery od spoločnosti Meguiar's sú určené pre bezpečné odstránenie ľahkých nečistôt z povrchu karosérie a spĺňajú najprísnejšie nároky na špičkový vzhľad, posilnenie voskovej vrstvy aj podpory lesku lepšie, než ostatné konkurenčné prípravky. Preto doprajte svojmu laku len tú najlepšiu pravidelnú starostlivosť detailermi Meguiar's. Venujte svojmu autu 5 minút denne alebo 30 minút týždenne a bude stále vyzerať ako nové. Pravidelné používanie detailera je základom pre trvalý, perfektný vzhľad vášho vozidla. Alebo ako hovorí sám Barry Meguiar, prezident spoločnosti Meguiar's: "Častá starostlivosť o auto je ľahká starostlivosť o auto!" Použitie detailera je bezpečné aj na matné laky a wrapové fólie. Meguiar's Quik Detailer je ideálny aj ako lubrikant pri práci s clayom!

Kľúčové vlastnosti Meguiar's Quik Detailer (473 ml)

  • Pre každodenné udržanie vzhľadu vozidla ako by bolo práve navoskované.
  • Bezpečne odstraňuje nečistoty z laku bez toho, aby došlo k jeho poškriabaniu.
  • Zvyšuje lesk a ochranu laku.
Katalógové číslo:A3316
ZnačkaMeguiar's
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
89 %
7 zákazníkov hodnotilo
Ivan Haviar
6. 4. 2021

Mal som uz 2 flase na oboch sa zlomil mechanizmus spreju. Inak je produkt fajn len spej je zo strasne lacneho krehkeho plastu.

Odpoveď: Alžběta Mareková - AHIFI.SK, 15.04.2021 13:18

Dobrý deň, vážený zákazník, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Na túto problematiku sa zameriame. Ak budete chcieť produkt reklamovať, neváhajte sa obrátiť na naše reklamačné oddelenie.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.