Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Zaraďujeme do predaja novinky Auto Finesse

Na začiatku jarnej sezóny roku 2020 sme do našej ponuky zaradili anglickú autokozmetiku Auto Finesse a takmer po jednom roku bol najvyšší čas na ďalšiu aktualizáciu položiek. Odvtedy pribudlo do cenníka 49 nových produktov, ktoré už teraz môžete u nás zakúpiť. V budúcom týždni obdržíme novinky aj fyzicky, máme ich objednané u českého dodávateľa a čakáme na dodanie.

O značke Auto Finesse

Firma Auto Finesse vznikla v roku 1999, kedy sa malá skupinka detailerov rozhodla založiť vlastnú firmu. Pod názvom JB's Valeting Service sa starali najmä o autá vyššej triedy, ktorým dodávali kompletný detailingový servis. V roku 2005 došlo k premenovaniu pôvodného názvu firmy na marketingovo zaujímavejšie označenie Auto Finesse. Zmenilo sa aj zameranie, rozšírilo sa portfólio detailingových služieb a firma sa tak prispôsobila dopytu na trhu. Bez kvalitných produktov to však nejde, a preto v roku 2011 Auto Finesse predstavila svoj prvý rad produktov autokozmetiky, ktorý obsahoval 7 základných detailingových prípravkov, ktorých počet sa následne zdvojnásobil. Vďaka veľmi vysokému záujmu o značku Auto Finesse došlo v roku 2013 k rozšíreniu pôsobnosti, a okrem Anglicka je možné ich produkty zakúpiť prakticky po celom svete, vrátane Thajska, Mexika alebo Austrálie. V roku 2019 došlo k ďalšiemu míľniku značky v podobe založenia Akadémie pre milovníkov detailingu. V súčasnosti je Auto Finesse pravdepodobne najpopulárnejšou značkou na svete, a to nielen vďaka perfektnej skladbe sortimentu s kvalitnými produktmi, ale aj vďaka prepracovanému marketingu, skvelému dizajnu a podpory predaja.

Zoznámenie s hlavnými novinkami Auto Finesse

 • Sušiaci uterák Auto Finesse Aqua Deluxe XL - luxusný sušiaci uterák s ultra hlbokými vláknami s gramážou 1200 GSM. Vďaka tomuto uteráku usušíte automobil s neuveriteľnou ľahkosťou. Vďaka extrémne vysokej gramáži absorbuje abnormálne množstvo vody (až 5,5 l) a zároveň je šetrný k laku. Svojou konštrukciou uľahčuje sušenie aj leštenie.
 • Aktívna pena Auto Finesse Avalanche Bubblegum (1 L) a Auto Finesse Avalanche Bubblegum (5 L) - tento produkt vytvára hustú penu, tá sa dlhšie udrží na znečistenom laku vozidla a pomáha uvoľniť špinu. Vysoká efektivita s minimálnou spotrebou.
 • Autošampón s SiO₂ Auto Finesse Caramics Enhancing Shampoo (1 L) a Auto Finesse Caramics Enhancing Shampoo (500 ml) - extra koncentrovaný, pH neutrálny autošampón s obsahom SiO₂, ktorý je ideálny na starostlivosť o automobily s nanesenou keramickou ochranou. Caramics Enhancing Shampoo je hustý autošampón s obsahom SiO₂, ktorý udrží akúkoľvek keramickú ochranu v dokonalej kondícii. Caramics Shampoo bol vyvinutý pre hĺbkové čistenie cestnej špiny a pre zvýšenie úrovne lesku. Vďaka obsahu oxidu kremičitého obnovuje aj odvod vody a samočistiace schopnosti už nanesenej ochrany.
 • Čistič okien s SiO₂ Auto Finesse Caramics Glass Cleaner (1 L) a Auto Finesse Caramics Glass Cleaner (500 ml) - čistič okien s extrémne vysokou účinnosťou a obsahom SiO₂ pre udržanie 100% životnosti akejkoľvek už nanesenej keramickej ochrany, alebo pre vytvorenie ochrany ako takej. Caramics Glass Cleaner je jemne vyvážená zmes destilovaných rozpúšťadiel obohatených o SiO₂, ktorá vykazuje mimoriadnu efektivitu v rámci čistenia okien, a hoci je prioritne určený na udržanie efektivity už nanesenej keramické ochrany, poskytuje sám o sebe protekciu a odvod vody na dobu 2-3 mesiacov.
 • Detailer s SiO₂ Auto Finesse Caramics Gloss Enhancer (1 L) a Auto Finesse Caramics Gloss Enhancer (500 ml) - najnovší prírastok do kategórie produktov s keramickým základom. Vďaka obsahu SiO₂ zvyšuje lesk a výrazne zlepšuje hydrofóbne a samočistiace schopnosti všetkým keramickým povlakom a tým aj zásadne predlžuje ich životnosť. Po aplikácii pridáva vrstvu SiO₂, preto aj sám o sebe ponúka geniálnu protekciu až na niekoľko mesiacov. Vďaka obsahu SiO₂ sám o sebe poskytne ochranu laku po dobu minimálne 2-3 mesiacov.
 • Odstraňovač hmyzu a špiny Auto Finesse Citrus Power Bug & Grime Remover (500 ml) - šetrný a pH neutrálny čistič, ktorý umožní odstrániť špinu a hmyz bez nutnosti drhnutia a tým narušenia voskovej či nano vrstvy. Je bezpečný pre použitie na lak, sklo, plasty a ďalšie. Auto Finesse Citrus Power je ideálnym prípravkom na starostlivosť o ošetrený automobil v prípade, keď klasický autošampón jednoducho nie je dostatočne efektívny.
 • Clay lubrikácia Auto Finesse Clay Bar Kit - sada mäkkého claya 200 g a lubrikantu 500 ml pre dokonalú dekontamináciu laku. Sada jemného, mäkkého claya najvyššej kvality s funkciou stredne tvrdého. Je vhodný pre všetky typy lakov spoločne s extra lubrikujícím mazivom s možnosťou riedenia.
 • Sealant na plasty Auto Finesse Dressle All Purpose Dressing (1 L) - vysoko účinná impregnácia plastov a vinylových častí so suchým dizajnom. Dressle je skvelý produkt, ktorý vylepší vzhľad kokpitu vášho vozidla. Nezanecháva lepkavý a mastný povrch, ale príjemný a prirodzene matný vzhľad.
 • Sada štetcov Auto Finesse FeatherTip Brushes - sada štyroch najjemnejších a najprofesionálnejších detailingových štetcov balených v luxusnej kartónovej kazete pre bezpečné skladovanie.
 • Detailer Auto Finesse Finale Quick Detailer (1 L) - viacúčelový a lesk zvýrazňujúci detailer na použitie po umytí vozidla. Odstraňuje ľahké znečistenie, stopy po vode a odtlačky prstov z laku, skla a chrómu. Je založený na vodnej báze obohatený o carnaubský vosk. Ľahko sa používa a pomáha dlhšie udržať pekný vzhľad vozidla v čase medzi voskovaním.
 • Vosk Auto Finesse Glisten Spray Wax (1 L) - perfektný vosk v spreji. Ideálny pre tých, ktorí majú málo času, alebo chcú ošetriť zle prístupné miesta. Vhodný pre všetky typy laku, vrátane matnej farby.
 • Šampón Auto Finesse Lather Infusions Apple pH Neutral Car Shampoo (1 L) a Auto Finesse Lather Infusions Apple pH Neutral Car Shampoo (500 ml) - detailingový autošampón v limitovanej verzii s podmanivou vôňou zeleného jablka. Obsahuje pH neutrálne povrchovo aktívne látky a vysoko koncentrované mazivá. V kombinácii s dobrou umývacou technikou získate silný čistiaci výkon bez nutnosti oplachovania. To tiež znamená, že pena autošampónu nie je v rozpore s voskami alebo sealantmi, vďaka čomu maximalizuje ich výkon a životnosť. Lather je koncentrát, ktorý sa aplikuje v zriedenej formule.
 • Šampón Auto Finesse Lather Infusions Orange pH Neutral Car Shampoo (500 ml) a Auto Finesse Lather Infusions Orange pH Neutral Car Shampoo (1 L) - detailingový autošampón v limitovanej verzii s podmanivou vôňou pomarančov. Obsahuje pH neutrálne povrchovo aktívne látky a vysoko koncentrované mazivá. V kombinácii s dobrou umývacou technikou získate silný čistiaci výkon bez nutnosti oplachovania. To tiež znamená, že pena autošampónu nie je v rozpore s voskami alebo sealantmi, vďaka čomu maximalizuje ich výkon a životnosť. Lather je koncentrát, ktorý sa aplikuje v zriedenej formule.
 • Šampón Auto Finesse Lather Infusions Lemon pH Neutral Car Shampoo (500 ml) a Auto Finesse Lather Infusions Lemon pH Neutral Car Shampoo (1 L) - detailingový autošampón v limitovanej verzii s podmanivou vôňou citrónov. Obsahuje pH neutrálne povrchovo aktívne látky a vysoko koncentrované mazivá. V kombinácii s dobrou umývacou technikou získate silný čistiaci výkon bez nutnosti oplachovania. To tiež znamená, že pena autošampónu nie je v rozpore s voskami alebo sealantmi, vďaka čomu maximalizuje ich výkon a životnosť. Lather je koncentrát, ktorý sa aplikuje v zriedenej formule.
 • Dezinfekcia interiéru Auto Finesse Wipe Out Interior Disinfectant (1 L) a Auto Finesse Wipe Out Interior Disinfectant (500 ml) - veľmi efektívna dezinfekcia, prispôsobená pre bezpečné použitie v interiéri automobilu. Je vhodná pre použitie na akomkoľvek povrchu. Nejde teda o dezinfekciu obsahujúcu iba agresívne liehové zložky, ktoré by mohli poškodiť rad náchylných povrchov. Wipe Out je bezpečný pre všetky plastové či textilné povrchy, dokonca aj pre povrchy kožené. Obsahuje aj antistatickú prísadu, ktorá zabraňuje nadmernému usadzovaniu prachu.
 • Utierky Auto Finesse Work Cloth Trio - skvelé na čistenie okien a interiéru. Vďaka svojej twistovanej konštrukcii sú perfektné na stieranie keramických ochrán, kde nie je vyžadované, aby utierka púšťala svoje vlákna. Farebná trojkombinácia uľahčuje prehľad pri práci a zabraňuje tak miešanie jednotlivých prípravkov.
 • ... a dalšie.
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírovanie fotografií alebo textu je zakázané! Všetky práva vyhradené.

Súvisiace produkty

Auto Finesse Aqua Deluxe XLSušiaci uterák Auto Finesse Aqua Deluxe XLRychlý náhledsušiaci uterák, 57 x 94 cm, gramáž 1200 gsm34,32 EURDočasne nedostupnéAuto Finesse Avalanche Bubblegum (1 L)Aktívna pena Auto Finesse Avalanche Bubblegum (1 L)Rychlý náhledkoncentrovaná pH neutrálne aktívna pena, s limitovanou vôňou žuvačky, 1 L16,95 EURSkladomAuto Finesse Avalanche Bubblegum (5 L)Aktívna pena Auto Finesse Avalanche Bubblegum (5 L)Rychlý náhledkoncentrovaná pH neutrálne aktívna pena, s limitovanou vôňou žuvačky, 5 L43,98 EURDočasne nedostupnéAuto Finesse Caramics Enhancing Shampoo (1 L)Autošampón s SiO₂ Auto Finesse Caramics Enhancing Shampoo (1 L)Rychlý náhledautošampón s obsahom SiO₂, silne koncentrovaný, pH neutrálny, 1 L32,78 EURSkladomAuto Finesse Caramics Enhancing Shampoo (500 ml)Autošampón s SiO₂ Auto Finesse Caramics Enhancing Shampoo (500 ml)Rychlý náhledautošampón s obsahom s SiO₂, silne koncentrovaný, pH neutrálny, 500 ml20,04 EURSkladomAuto Finesse Caramics Glass Cleaner (1 L)Čistič okien s SiO₂ Auto Finesse Caramics Glass Cleaner (1 L)Rychlý náhledčistič okien s prímesou SiO₂, životnosť 2-3 mesiace, od 65 km/hod, 1 L30,08 EURSkladomAuto Finesse Caramics Glass Cleaner (500 ml)Čistič okien s SiO₂ Auto Finesse Caramics Glass Cleaner (500 ml)Rychlý náhledčistič okien s prímesou SiO₂, životnosť 2-3 mesiace, od 65 km/hod, 500 ml17,34 EURSkladomAuto Finesse Caramics Gloss Enhancer (1 L)Detailer s SiO₂ Auto Finesse Caramics Gloss Enhancer (1 L)Rychlý náhleddetailer s obsahom SiO₂, životnosť 2-3 mesiace, 1 L30,08 EURSkladomAuto Finesse Caramics Gloss Enhancer (500 ml)Detailer s SiO₂ Auto Finesse Caramics Gloss Enhancer (500 ml)Rychlý náhleddetailer s obsahom SiO₂, životnosť 2-3 mesiace, 500 ml17,34 EURSkladomAuto Finesse Citrus Power Bug & Grime Remover (500 ml)Odstraňovač hmyzu a špiny Auto Finesse Citrus Power Bug & Grime Remover (500 ml)Rychlý náhledpH neutrálny odstraňovač hmyzu a špiny, 500 ml10,39 EURSkladomAuto Finesse Clay Bar KitClay lubrikácia Auto Finesse Clay Bar KitRychlý náhled (2 hodnotenie)mäkký clay s funkciou stredne tvrdého, lubrikant, 200 g + 500 ml29,31 EURDočasne nedostupnéAuto Finesse Dressle All Purpose Dressing (1 L)Sealant na plasty Auto Finesse Dressle All Purpose Dressing (1 L)Rychlý náhledimpregnácia plastov, antistatický, výrazné stmavnutie, 1 L, životnosť 6 mesiacov25,83 EURSkladomAuto Finesse FeatherTip BrushesSada štetcov Auto Finesse FeatherTip BrushesRychlý náhledsada profesionálnych detailingových štetcov, 4 kusy34,71 EURNa objednávkuAuto Finesse Finale Quick Detailer (1 L)Detailer Auto Finesse Finale Quick Detailer (1 L)Rychlý náhledrýchly detailer s pravým T1 brazílskym voskom, 1 L22,36 EURSkladomAuto Finesse Glisten Spray Wax (1 L)Vosk Auto Finesse Glisten Spray Wax (1 L)Rychlý náhledrýchly extra efektívny vosk v rozprašovači, 1 L25,44 EURSkladomAuto Finesse Lather Infusions Apple pH Neutral Car Shampoo (1 L)Šampón Auto Finesse Lather Infusions Apple pH Neutral Car Shampoo (1 L)Rychlý náhledvysoko koncentrovaný autošampón, pH neutrálny, s vôňou jablka, 1 L25,06 EURSkladomAuto Finesse Lather Infusions Apple pH Neutral Car Shampoo (500 ml)Šampón Auto Finesse Lather Infusions Apple pH Neutral Car Shampoo (500 ml)Rychlý náhledvysoko koncentrovaný autošampón, pH neutrálny, s vôňou jablka, 500 ml15,02 EURSkladomAuto Finesse Lather Infusions Orange pH Neutral Car Shampoo (500 ml)Šampón Auto Finesse Lather Infusions Orange pH Neutral Car Shampoo (500 ml)Rychlý náhledvysoko koncentrovaný autošampón, pH neutrálny, s vôňou pomarančov, 500 ml15,02 EURSkladomAuto Finesse Lather Infusions Lemon pH Neutral Car Shampoo (500 ml)Šampón Auto Finesse Lather Infusions Lemon pH Neutral Car Shampoo (500 ml)Rychlý náhled (1 hodnotenie)vysoko koncentrovaný autošampón, pH neutrálny, s podmanivou vôňou citrónov, 500 ml15,02 EURSkladomAuto Finesse Lather Infusions Lemon pH Neutral Car Shampoo (1 L)Šampón Auto Finesse Lather Infusions Lemon pH Neutral Car Shampoo (1 L)Rychlý náhledvysoko koncentrovaný autošampón, pH neutrálny, s podmanivou vôňou citrónov, 1 L25,06 EURSkladomAuto Finesse Lather Infusions Orange pH Neutral Car Shampoo (1 L)Šampón Auto Finesse Lather Infusions Orange pH Neutral Car Shampoo (1 L)Rychlý náhledvysoko koncentrovaný autošampón, pH neutrálny, s vôňou pomarančov, 1 L25,06 EURSkladomAuto Finesse Lavish Ceramic Foam (5 L)Keramická aktívna pena Auto Finesse Lavish Ceramic Foam (5 L)Rychlý náhledkeramická aktívna pena, silná lubricita, životnosť až 4 týždne, 5 L79,50 EURSkladomAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long BlackAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long BlackRychlý náhledkľúčenka Auto Finesse, 450 mm, čierna14,63 EURNa objednávkuAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long Black TealAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long Black TealRychlý náhledkľúčenka Auto Finesse, 450 mm, čierno-modrá14,63 EURNa objednávkuAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long PinkAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long PinkRychlý náhledkľúčenka Auto Finesse, 450 mm, ružová14,63 EURNa objednávkuAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long TealAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long TealRychlý náhledkľúčenka Auto Finesse, 450 mm, modrá14,63 EURNa objednávkuAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long YellowAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long YellowRychlý náhledkľúčenka Auto Finesse, 450 mm, žltá14,63 EURNa objednávkuAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short BlackAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short BlackRychlý náhledkľúčenka Auto Finesse, 120 mm, čierna10,00 EURNa objednávkuAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short Black TealAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short Black TealRychlý náhledkľúčenka Auto Finesse, 120 mm, čierno-modrá10,00 EURNa objednávkuAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short PinkAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short PinkRychlý náhledkľúčenka Auto Finesse, 120 mm, ružová10,00 EURNa objednávkuAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short TealAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short TealRychlý náhledkľúčenka Auto Finesse, 120 mm, modrá10,00 EURNa objednávkuAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short YellowAuto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short YellowRychlý náhledkľúčenka Auto Finesse, 120 mm, žltá10,00 EURNa objednávkuAuto Finesse Retro Race Tag GreyPrívesok na kľúče Auto Finesse Retro Race Tag GreyRychlý náhledtextilný prívesok na kľúče, 3,5 x 13 cm8,46 EURNa objednávkuAuto Finesse The Double Stack Beanie BlackČiapka Auto Finesse The Double Stack Beanie BlackRychlý náhledčiapka s logom Auto Finesse - čierna s čiernym logom23,13 EURNa objednávkuAuto Finesse Signature TagPrívesok na kľúče Auto Finesse Signature TagRychlý náhledtextilný prívesok na kľúče, 3,5 x 13 cm8,46 EURNa objednávkuAuto Finesse Spritz Interior Detail Spray (1 L)Interiérový detailer Auto Finesse Spritz Interior Detail Spray (1 L)Rychlý náhled (1 hodnotenie)interiérový detailer, antistatický, čistí, zintenzívňuje farby, 1 L20,04 EURSkladomAuto Finesse The Double Stack Beanie Black WhiteČiapka Auto Finesse The Double Stack Beanie Black WhiteRychlý náhledčiapka s logom Auto Finesse - čierna s bielym logom23,13 EURNa objednávkuAuto Finesse The Double Stack Beanie GreenČiapka Auto Finesse The Double Stack Beanie GreenRychlý náhledčiapka s logom Auto Finesse - olivová s bielym logom23,13 EURNa objednávkuAuto Finesse The Double Stack Beanie MustardČiapka Auto Finesse The Double Stack Beanie MustardRychlý náhledčiapka s logom Auto Finesse - horčicová s bielym logom23,13 EURNa objednávkuAuto Finesse The Essential Logo Beanie BlackČiapka Auto Finesse The Essential Logo Beanie BlackRychlý náhledčiapka s logom Auto Finesse - čierna23,13 EURNa objednávkuAuto Finesse The Essential Logo Beanie GreenČiapka Auto Finesse The Essential Logo Beanie GreenRychlý náhledčiapka s logom Auto Finesse - olivová23,13 EURNa objednávkuAuto Finesse The Essential Logo Beanie GreyČiapka Auto Finesse The Essential Logo Beanie GreyRychlý náhledčiapka s logom Auto Finesse - sivá23,13 EURNa objednávkuAuto Finesse The Essential Logo Beanie MustardČiapka Auto Finesse The Essential Logo Beanie MustardRychlý náhledčiapka s logom Auto Finesse - horčicová23,13 EURNa objednávkuAuto Finesse Total Interior Cleaner (1 L)Interiérový čistič Auto Finesse Total Interior Cleaner (1 L)Rychlý náhleduniverzálny čistič interiérových častí, 1 L20,04 EURSkladomAuto Finesse Tripple All In One Polish (1 L)Leštidlo s prímesou pravého carnaubského vosku Auto Finesse Tripple All In One Polish (1 L)Rychlý náhledleštidlo s prímesou glazúry a vosku, 1 L30,85 EURSkladomAuto Finesse Wipe Out Interior Disinfectant (1 L)Dezinfekcia interiéru Auto Finesse Wipe Out Interior Disinfectant (1 L)Rychlý náhleddezinfekcia interiéru automobilov, 1 L20,04 EURSkladomAuto Finesse Wipe Out Interior Disinfectant (500 ml)Dezinfekcia interiéru Auto Finesse Wipe Out Interior Disinfectant (500 ml)Rychlý náhleddezinfekcia interiéru automobilov, 500 ml12,32 EURSkladomAuto Finesse Work Cloth TrioUtierky Auto Finesse Work Cloth TrioRychlý náhledjemné mikrovláknové utierky, 300 gsm, 40 x 40 cm, 3 kusy9,23 EURDočasne nedostupnéAuto Finesse Signature TagPrívesok na kľúče Auto Finesse Signature TagRychlý náhledtextilný prívesok na kľúče, 3,5 x 13 cm8,46 EURDočasne nedostupné

Podobné články

Novinky od Purestar pre nadchádzajúcu sezónu
S naskladnením produktov obľúbeného juhokórejského výrobcu Purestar sme doplnili sortiment o niekoľko zaujímavých produktov, na ktoré sa môžete pozrieť v našej aktualite.
Celý článok
Novinky Tershine pre rok 2021
Tobias Ericson a jeho tím prináša do roku 2021 zaujímavé novinky, napr. svoju prvú keramickú ochranu Magnify Coating. Podarilo sa nám tiež vyjednať nižšie ceny.
Celý článok
Nové produkty od ValetPRO v ponuke
ValetPRO patrí medzi dlhodobo overené značky v našom sortimente. Máme tu niekoľko noviniek a plošné zníženie cien u všetkých produktov.
Celý článok
Typy mikrovláknových utierok a ich použitie
Mikrovláknové utierky sú nevyhnutnou pomôckou pri starostlivosti o autá a ich kvalita aj správne použitie môže ovplyvniť výsledok práce. Viac o utierkach a ich použitie v našom článku.
Celý článok
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.