Môj účet

Vodoodpudivé viacúčelové mazivo Bilt Hamber Ferrosol (500 ml)

vysoko kvalitné vodoodpudivé viacúčelové mazivo a ochrana, 500 ml
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Vodoodpudivé viacúčelové mazivo Bilt Hamber Ferrosol (500 ml)
Aktualizované

Vodoodpudivé mazivo Bilt Hamber Ferrosol

Ferrosol je vysoko kvalitné mazivo navrhnuté tak, aby preniklo do tesných miest, zbavilo zhrdzavených častí, vytlačilo vodu, obnovilo elektrické obvody a poskytlo ochranu proti korózii. Ferrosol obsahuje unikátne molekuly, ktoré sa pri pôsobení trenia spájajú s kovovými povrchmi, tie poskytujú účinnú bariéru pri opotrebovaní. Nezávislé laboratórne testy potvrdzujú schopnosti Ferrosolu, ktorý je preukázateľne lepší ako konkurenčné produkty.

Kde všade je možné Bilt Hamber Ferrosol používať

Bilt Hamber Ferrosol je ideálny na použitie pri vŕtaní, rezaní alebo brúsení. Použitím Ferrosolu sa predĺži životnosť nástroja. Mazivo Bilt Hamber Ferrosol sa ukazuje ako neoceniteľné v miestach, kde jeho extrémne tlakové schopnosti a nízke povrchové napätie umožňujú prenikanie a mazanie inak ťažko prístupných pohyblivých častí auta. Bilt Hamber Ferrosol navyše poskytuje vynikajúcu ochranu proti opotrebovaniu a korózii do stoviek pohyblivých častí v autách alebo iných dopravných prostriedkoch. Vie mazať aj ťažké priemyselné stroje, navijaky, reťaze, nosné čapy a spoje. Ferrosol, oproti iným mazadlám, bude mazať aj naďalej tam, kde iné prípravky už nefungujú. Ide o vysoko kvalitné mazivo - môžeme len odporučiť - sami ho používame, napr. na dverné pánty.

Spôsoby použitia Bilt Hamberu Ferrosol

Ako ochrana

Ferrosol by mal byť nastriekaný všade tam, kde už došlo ku kontaminácii s vodou. Tenká vrstva Ferrosolu môže byť použitá ako antikorózna ochrana. Ferrosol je možné v prípade potreby umyť miernym rozpúšťadlom. Pred ošetrením odpojte elektrické zariadenia alebo súčasti. Ferrosol je možné navyše použiť na čistenie gúm, vosku a dechtu z mnohých povrchov. Prípravok aplikujte a nechajte pôsobiť 10 - 20 sekúnd, následne zotrite pomocou utierky.

Ako mazivo

Na použitie ako mazivo na spracovanie kovov aplikujte voľne a nechajte preniknúť všade tam, kde je treba mazať, nestierajte. Pri mazaní strojov a zariadení vždy dodržujte pokyny výrobcu na mazanie.

O značke

Bilt Hamber je anglická značka, ktorá možno nemá emocionálny marketing, ale ponúka jedinečné výrobky, často najvyššej možnej kvality v danom cenovom rozpätí. Do sortimentu značky patrí najpredávanejší odstraňovač hrdze Bilt Hamber Korrosol Polish a vynikajúci Doubble Speed Wax, odolný hybridný vosk, ktorý vydrží až rok. Spoločnosť Bilt Hamber sa okrem špičkovej autokozmetiky úzko špecializuje na odstraňovanie hrdze a ochranu podvozkov vozidiel pred koróziou. V tejto oblasti patrí k absolútnej svetovej špičke. Bilt Hamber Laboratories je meno, ktoré stojí za výskumom, inovatívnou chémiou a prísnym testovaním ako aj spôsobom výroby najvýkonnejších produktov. Každý výrobok je pred uvedením do predaja podrobne testovaný a porovnávaný s konkurenciou.

Katalógové čísloBH-0037
ZnačkaBilt Hamber
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.