Môj účet

Unášač na leštičku Meguiar's DA Polisher Backing Plate 6"

unášač na DA leštičku 6" / 152 mm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Unášač na leštičku Meguiar's DA Polisher Backing Plate 6
-10 %

Unášač na leštičku Meguiar's DA Polisher Backing Plate 6"

Nový systém unášačov Meguiar's výrazne zjednodušuje a zefektívňuje strojové leštenie. Zároveň vám uľahčí výber správneho unášača pre konkrétny kotúč. Unášač DBP6 je určený na použitie s MT310 Meguiar's DA leštičkou a ďalšími orbitálnymi leštičkami s priemerom závitu 5/16". Slúži na uchytenie nových penových kotúčov Meguiar's Soft Buff s priemerom 5" (DFC6DFP6 DFF6) a mikrovláknových kotúčov DA Microfiber s priemerom 6" (DMC6 a DMF6).

Nové unášače Meguiar's z radu DBP sú kompletne prepracované tak, aby vám poskytli tie najlepšie výsledky pri leštení aj brúsení karosérie. Špeciálny suchý zips Velcro, ktorým sa k unášačom uchytávajú leštiace a brúsne kotúče, bol vyvinutý s dôrazom na maximálnu efektivitu leštenia a brúsenia. Tento jedinečný systém zabraňuje nechceným stratám leštiacej sily. Bežné suché zipsy môžu vplyvom vibrácií a kolmého tlaku na unášač spôsobovať voľnosť v spojení medzi unášačom a kotúčom a tým stratu leštiacej sily generovanej leštičkou. Výsledkom je obmedzená schopnosť korekcie a leštenia laku.

Systém Velcro svojou unikátnou konštrukciou zaisťuje pevnosť spojenia medzi unášačom a kotúčom a zvyšuje tak účinnosť strojového leštenia a brúsenia. Vďaka suchému zipsu Velcro nevzniká nežiadúca voľnosť a maximálne množstvo leštiacej sily tak prechádza z leštičky na povrch laku. Preto tento suchý zips používa spoločnosť Meguiar's na všetkých svojich kotúčoch a unášačoch. Unášače dokážu ovplyvniť výsledok renovácie laku rovnako ako použitá strojová leštička, kotúč, leštiaca pasta či samotná technika aplikácie. V prípade, že používate nekvalitný unášač alebo unášač s nevhodným suchým zipsom, môže byť výsledok vašej práce negatívne ovplyvnený. Použitie kotúčov či unášačov s bežným suchým zipsom je síce technicky možné, ale z vyššie uvedených dôvodov, odporúčame našim zákazníkom používať vždy iba špičkové kotúče a unášače Meguiar's, ktoré vám zaistia tie najlepšie možné výsledky pri korekcii, leštení aj voskovaní laku.

Výhody unášačov Meguiar's Soft Buff oproti starším verziám unášačov Meguiar's:

  • Vyšší výkon - kompletne prepracovaný unášač poskytuje vylepšený prenos leštiacej sily z leštičky na povrch laku.
  • Vyššia odolnosť - nové jadro zo sklených vlákien a bezpečnostné nity zvyšujú pevnosť a odolnosť unášača.
  • Indikátor otáčania - uľahčuje kontrolu nad otáčkami unášača a spríjemňuje tak strojové leštenie.
  • Okraj z tuhej gumy - zaisťuje precíznu prácu v ťažko dostupných miestach, ale nevytvára ostrú hranu, ktorá by mohla poškodiť lak.
  • Špeciálny suchý zips Velcro - zefektívňuje leštenie aj brúsenie laku vďaka jedinečnému dizajnu vlákien.

Technické parametre:

  • Priemer uchytenia: 5 / 16"
  • Priemer unášača: 6" / 152 mm
  • Max. otáčky ("orbity"): 12 000 OPM
  • Určené pre: MT310 Meguiar's DA Polisher a ďalšie orbitálne a DA leštičky s príslušným priemerom uchytenia
  • Na použitie s kotúčmi: DFC6DFP6, DFF6, DMC6 a DMF6
Katalógové čísloDBP6
ZnačkaMeguiar's
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.