Môj účet

Korekčný kotúč Meguiar's Soft Buff Foam Cutting Disc 6"

korekčný kotúč pre DA leštičku (tvrdý), 6" / 159 mm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Korekčný kotúč Meguiar's Soft Buff Foam Cutting Disc 6
-25 %

Korekčný kotúč Meguiar's Soft Buff Foam Cutting Disc 6"

Nový systém kotúčov Meguiar's výrazne zjednodušuje a zefektívňuje strojové leštenie. Zároveň vám uľahčí výber správneho kotúča a zníži počet príslušenstva, ktoré na renováciu laku potrebujete. Kotúč DFC6 je určený na použitie s MT310 Meguiar's DA leštičkou a ďalšími orbitálnymi leštičkami. Ide o tzv. "tvrdý" kotúč určený na korekciu laku, odstránenie škrabancov, silnej oxidácie a ďalších veľkých defektov laku s použitím abrazívnych leštidiel, napr. G17216 Meguiar's Ultimate Compound alebo profesionálneho M105 Meguiar's Ultra-Cut Compound.

Nové penové kotúče Meguiar's Soft Buff sú kompletne prepracované, aby vám poskytli tie najlepšie možné výsledky pri renovácii laku a leštení karosérie. Nové penové kotúče sú špeciálne dizajnované pre použitie s DA leštičkou a zlepšujú tak výsledky dosahované pri práci s nimi. Zároveň nová konštrukcia použitej peny výrazne znižuje prevádzkovú teplotu, čím eliminuje nebezpečenstvo spálenia laku. Špeciálny suchý zips Velcro, ktorým sa kotúče uchytávajú k unášačom, bol vyvinutý s dôrazom na maximálnu efektivitu leštenia. Tento jedinečný systém zabraňuje nechceným stratám leštiacej sily. Bežné suché zipsy môžu vplyvom vibrácií a kolmého tlaku na kotúč spôsobovať voľnosť v spojení medzi unášačom a kotúčom, a tým stratu leštiacej sily generované leštičkou. Výsledkom je obmedzená schopnosť korekcie a leštenia laku.

Systém Velcro svojou unikátnou konštrukciou zaisťuje pevnosť spojenia medzi unášačom a kotúčom a zvyšuje tak účinnosť strojového leštenia. Vďaka suchému zipsu Velcro nevzniká nežiadúca voľnosť a maximálne množstvo leštiacej sily tak prechádza z leštičky na povrch laku. Preto tento suchý zips používa spoločnosť Meguiar's na všetkých svojich kotúčoch a unášačoch. Nové kotúče boli prepracované na základe vývoja so špičkovými, svetovými detailermi, aby poskytovali perfektný výkon pri zachovaní ideálnych priemerov (5" a 6") a zároveň minimálnej hrúbky (iba 17,5 mm!), vďaka ktorým sa kotúče po novom označujú ako "disky".

Poznámka
Unášače dokážu ovplyvniť výsledok renovácie laku rovnako ako použitá strojová leštička, kotúč, leštiaca pasta či samotná technika aplikácie. V prípade, že používate nekvalitný unášač alebo unášač s nevhodným suchým zipsom, môže byť výsledok vašej práce negatívne ovplyvnený. Použitie kotúčov či unášačov s bežným suchým zipsom je síce technicky možné, ale z dôvodov vyššie popísaných, odporúčame našim zákazníkom používať vždy iba špičkové kotúče a unášače Meguiar's, ktoré vám zaistia tie najlepšie možné výsledky pri korekcii, leštení aj voskovaní laku.

Výhody unášačov Meguiar's Soft Buff oproti starším verziám unášačov Meguiar's:

 • Úplne nový materiál - kompletne prepracovaná pena posúva hranice renovácie laku do dosiaľ nepoznanej úrovne.
 • Vyššia schopnosť korekcie - vďaka novej pene je korekčná schopnosť tohto kotúča výrazne vyššia.
 • Nižšia pracovná teplota - inovovaná podoba použitých materiálov znižuje pracovnú teplotu a tým aj riziko poškodenia laku.
 • Minimálne riziko tvorby dodatočných defektov - nová pena výrazne znižuje nebezpečenstvo tvorby orbitálnej hmly a ďalších drobných defektov.
 • Vyššia odolnosť - moderná technológia zaisťuje dlhšiu životnosť kotúčov.
 • Hladší chod - celkovo hladší sklz kotúča pri práci zaisťuje oveľa jednoduchšiu korekciu a leštenie.
 • Špeciálny suchý zips Velcro - zefektívňuje leštenie aj brúsenie laku vďaka jedinečnému dizajnu vlákien.

Technické parametre:

 • Centrovací priemer: 6" / 150 mm
 • Priemer pracovnej plochy kotúča: 6,25" / 159 mm
 • Hrúbka kotúča: 17,5 mm
 • Určené pre: MT310 Meguiar's DA Polisher a ďalšie orbitálne a DA leštičky s odpovedajúcim priemerom uchytenia
 • Pre použitie s unášačom: DBP6
Katalógové číslo:DFC6
ZnačkaMeguiar's
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.