Môj účet

Tuhý karnaubský vosk Bilt Hamber Finis-Wax (250 ml)

vosk s vysokým leskom na báze T1 karnaubského vosku
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom

Tuhý karnaubský vosk Bilt Hamber Finis-Wax

Bilt Hamber Finis-Wax je prémiový tuhý vosk určený ako posledný krok ochrany automobilového laku. Karnaubský vosk najvyššej akosti T1, ktorý bol použitý pri výrobe zaručí hlboký a bohatý lesk. Ale na rozdiel od niektorých iných voskov, kde je excelentný lesk, jednoduchá aplikácia a rozleštiteľnosť zaistená ďalšími leskovými molekulami, Finis-Wax tieto "dochucovacie látky" neobsahuje. Finis-Wax vie prekonať aj oveľa drahšie konkurenčné vosky s obsahom karnauby. Finis-Wax navyše vydrží dlhšie na laku karosérie auta. Bilt Hamber Finis-Wax je jednoduchý na použitie a zanecháva mokrý vzhľad. Obsahuje tuhé zložky, ktoré laku dodajú kvalitnú ochranu a odolnosť. Vytvára opticky dokonalý, hlboký, mokrý vzhľad, ktorý nielen skvelo vyzerá, ale navyše pomôže lak chrániť pred tvorbou nevzhľadných koróznych "pľuzgierikov". Finis-Wax je neabrazívny! Súčasťou balenia je mikrovláknová utierka Bilt Hamber aplikátor Bilt Hamber.

Ako správne aplikovať Bilt Hamber Finis-Wax:

  • Dôkladne umyte vozidlo. Nepoužívajte šampóny s voskom.
  • Vozidlo vysušte uterákom.
  • Finis-Wax nie je brúsny leštiaci prípravok, ak je teda lak vyblednutý, drsný, alebo nebol po dlhú dobu leštený, bude pred aplikáciou nutné použiť čistiace a leštiace prípravky alebo Clay.
  • Pred aplikáciou vosku odporúčame lak vyčistiť čističom laku - pre správnu funkciu vosku musí byť povrch laku úplne čistý a odmastený.
  • Vždy vosk aplikujte v tieni a strážte si teplotu, auto musí byť chladné, nesmie byť rozohriate od slnka alebo od motora.
  • Vosk aplikujte penovým aplikátorom a nechajte následne 5 - 10 minút schnúť, potom vyleštite mikrovláknovou utierkou.
  • Dôkladne skontrolujte, či nezostali niekde šmuhy a prípadne doleštite.
Katalógové čísloBH-0039
ZnačkaBilt Hamber
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.