Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zdarma od 100 €

Subwoofer Eton Move M 10

1000 W RMS, 2 x 2 Ω, 10"
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
  • Využite našu poradňu
  • Tovar nám môžete vrátiť do 40 dní
  • Vyskúšajte si produkt u nás v prodejni
Subwoofer Eton Move M 10

Subwoofer Eton Move M 10

MOVE it! ETON prichádza s novou sériou MOVE subwooferov. Veľkolepé spojenie zvukovo úžasného subwoofera a SPL subwoofera do jedného cenovo dostupného subwoofera v rozmere 10"- tomu sa hovorí dokonalá symbióza. Jedná sa o spojenie HEX a FORCE subwooferov. Zvuk subwooferov Eton HEX série je legendárny. HEX subwoofery preskočia v objeme i zložité basové linky a dokážu ich zahrať s neskonalou ľahkosťou. Nemenej úspešný, ale úplne odlišný, je rad subwooferov FORCE. SPL woofery zožali veľa víťazstiev vo všetkých triedach, pokiaľ ide o akustický tlak alebo čisté dB výkony. Teraz sa Etonu podarilo vyvinúť symbiózu zdanlivo protichodných subwooferov - spojením FORCE a HEX vznikol nový rad subwooferov Eton MOVE. Kombinácia toho najlepšieho z oboch svetov - výkon a sila sa snúbi so zvukovou kvalitou, a to robí z rady MOVE skvelého "allroundera". Subwoofer, ktorý dokáže byť brutálne hlasný a tiež vhodný pre jemné a príjemné počúvanie hudby.

Kľúčové vlastnosti subwooferu Eton MOVE M 10

  • 1000 W RMS výkon
  • Membrána je pretkaná niťou pre dokonalú pevnosť
  • Vetraná kmitacia cievka
  • Dokonalé spracovanie
  • Membrána kevlar / papier
  • Váha 14,8 kg
Katalógové číslo:MOVE M 10
ZnačkaEton
RMS výkon RMS výkon subwooferu je stály výkon nepretržitého používania subwoofera. Ak sa výkon na dlhšiu dobu prekročí, môže dôjsť k nevratnému poškodeniu, resp. k spáleniu kmitacej cievky subwoofera. 1000 W
Max. (Maximálny) výkon Špičkový výkon , ktorý dokáže subwoofer zahrať chvíľkovo (cca 0,5 s), napríklad pri údere bicích nástrojov v skladbe. Ak sa maximálny výkon prekročí, môže dôjsť rýchlo k poškodeniu, resp. k spáleniu kmitacej cievky subwoofera. 2000 W
impedancia Impedancia - meranie elektrického odporu. Pri nákupe subwooferu je veľmi dôležité, aby sa každý ubezpečil, že impedancia je v súlade so zosilňovačom, ktorý na neho zapájate. U subwooferov s dvojitou kmitacou cievkou sa doporučujeme riadiť podľa informácií v poradni!
Príklad:
2 Ohmový subwoofer nemožno pripojiť na zosilňovač, ktorý je stabilný len do 4 Ohmov. 4 Ohmový subwoofer možno bez problémov použiť na zosilňovač, ktorý je stabilný do 2 Ohmov. Zapojenie 4 Ohm subwoofera na zosilňovač, ktorý je stabilný do 4 Ohmov, tiež bez problémov. Najbežnejšie impedancia subwooferu sú 4 Ohm.
2 x 2 Ω
priemer subwooferaPriemer subwoofera je uvádzaný na skrutkovacie diery. Celkový vonkajší průmšr subwooferu je zvyčajne o 1-2 cm širšie, podľa rozmerové kategórie subwoofera. U 30-tich cm subwooferu je vonkajší priemer vč. ochranné gumy 31,8 cm a u 25-tich cm subwooferu je to 26,5 cm vr. ochranné gumy. 10" (250 mm)
Montážna hĺbka subwooferaMontážna hĺbka subwoofera sa meria od najspodnejšej hrany magnetu až po spodný okraj plechového alebo liateho koša subwoofera. 188 mm
hmotnosťHmotnosť subwoofera v kilogramoch. Hmotnosť sa spravidla uvádza netto, čiže bez obalu. 14,8 kg
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.