Môj účet

Reproduktory Alpine SPC-300A3

Ø 167 mm, prémiový zvukový systém pre Audi A3, S3, RS3
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Reproduktory Alpine SPC-300A3
-10 %
Aktualizované

Reproduktory Alpine SPC-300A3

Exkluzívne navrhnuté pre A3 Coupé, A3 Sportsback a A3 Kabriolet, toto Alpine vylepšenie vám určite spríjemní cestu. Vysoko výkonný digitálny 8kanálový zosilňovač s DSP poskytuje výkon pre celý systém a je plne programovateľný pre jednotlivé modely A3.
Systém obsahuje kompletný dvojpásmový systém, ktorý obsahuje stredové a high-end výškové reproduktory, plus 120W subwoofer, ktorý zapadá do originálneho miesta určeného výrobcom pre basový reproduktor. Originálne zadné reproduktory sú zapojené do zosilňovača pre vytvorenie kompletného systému. Všetky požadované diely pre montáž, ako sú káble a vytlmenie, sú súčasťou balenia.
Užite si vylepšenú dynamiku, silnejší basový prednes a celkovo lepšiu kvalitu zvuku pre Audi A3!

  • 2pásmový komponentný predný systém.
  • 2 x 16,7 cm stredobasové reproduktory (predné dvere).
  • 2 x 25 mm výškové reproduktory (predné dvere).
  • 1 x 16,7 cm subwoofer.
  • Použitie pôvodnej kabeláže a konektorov.
  • Žiadne dodatočné úpravy nie sú nutné.
  • Personifikácia nastavenia pre každého vodiča.
  • Tlmiaci materiál.
  • Inštalačný manuál.
Katalógové číslo:SPC-300A3
ZnačkaAlpine
Odkazy:CZ oficiálna webová prezentácia
Typy reproduktorov Koaxiálne reproduktory:
Koaxiálne reproduktory sa vyznačujú konštrukciou tzv. Všetko v jednom. Výškový a stredobasový reproduktor sú v jednom koši. Výhodou je jednoduchšia montáž, ale vďaka spojeniu resp. blízkosti pásiem v jednom reproduktore, sa zvyčajne zníži kvalita zvuku. Spravidla uprostred stredobasového reproduktora, je výškový reproduktor, ktorého kmitacia cievka pracuje v druhej vzduchovej medzere spoločného magnatického obvodu. Trojpásmový koaxiálny reproduktor sa skladá zo stredobasového reproduktora, v predu na osobitnom nosníka je stredový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentné reproduktory:
Komponentné reproduktory sa vyznačujú rozdelením na jednotlivé frekvenčné pásma, výškové + stredobasové + popr. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory sa dajú umiestniť úplne oddelene, čo má za výsledok lepší zvukový aj akustický prejav. V drvivej väčšine prípadov komponentných reproduktorov je dodávaná aj externá výhybka, ktorá rozdeľuje výškové, stredové / stredobasové a u třípásma aj basové pásmo popr. umožňuje nastavenie decibelovej úrovne u výškového reproduktoru (napr. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (napr. 6dB / okt. 12dB / okt.) či aktívne alebo bi-amp zapojenia.
Komponentní 2 pásmové
Priemer stredobasu alebo koaxiálneho reproduktoraPriemer reproduktora uvádzame ako priemer celého reproduktoru, nie vrátane uchytenia, kedy u menších reproduktorov (87, 100, 130 mm) vyčnievajú ešte naviac úchytky. Niektoré reproduktory sú oválne a tam sa uvádza rozmer v palcoch, vždy najkratšiu strana k najdlhšej strane. Jeden palca je cca. 2,5 cm. 167 mm
Priemer kaloty výškového reproduktoraČistý priemer kaloty (membrány) výškového reproduktora. 25 mm
Cena zaAk je uvedená cena za pár tak súčasťou balenia býva vždy všetko po 2 kusoch, napr. 2x stredobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenčný výhybka. Pár

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.