Môj účet

Reproduktory Alpine SPC-100ML

2pásmové komponentné reproduktory a subwoofer pre Mercedes Benz ML
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Reproduktory Alpine SPC-100ML
-5 %

Reproduktory Alpine SPC-100ML 

Reproduktory Alpine v najvyššej kvalite pre vozidlo Mercedes Benz ML.

Set reproduktorov Alpine obsahuje:

  • 20 cm subwoofer v skrini.
  • Dva stredobasové reproduktory.
  • Dva výškové reproduktory.
  • El. výhybky.
  • Montážne príslušenstvo.

Všetky reproduktory sú dokonale zladené s digitálnym zosilňovačom PDP-E310ML pre vynikajúcu kvalitu zvuku. Sú tiež špeciálne navrhnuté tak, aby sa zmestili do pôvodných miest. Pre upgrade ML (W164) pôvodného zvukového systému. Vyžaduje PDP-E310ML.

Katalógové čísloSPC-100ML
ZnačkaAlpine
OdkazyCZ oficiálna webová prezentácia
Typy reproduktorov Koaxiálne reproduktory:
Koaxiálne reproduktory sa vyznačujú konštrukciou tzv. Všetko v jednom. Výškový a stredobasový reproduktor sú v jednom koši. Výhodou je jednoduchšia montáž, ale vďaka spojeniu resp. blízkosti pásiem v jednom reproduktore, sa zvyčajne zníži kvalita zvuku. Spravidla uprostred stredobasového reproduktora, je výškový reproduktor, ktorého kmitacia cievka pracuje v druhej vzduchovej medzere spoločného magnatického obvodu. Trojpásmový koaxiálny reproduktor sa skladá zo stredobasového reproduktora, v predu na osobitnom nosníka je stredový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentné reproduktory:
Komponentné reproduktory sa vyznačujú rozdelením na jednotlivé frekvenčné pásma, výškové + stredobasové + popr. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory sa dajú umiestniť úplne oddelene, čo má za výsledok lepší zvukový aj akustický prejav. V drvivej väčšine prípadov komponentných reproduktorov je dodávaná aj externá výhybka, ktorá rozdeľuje výškové, stredové / stredobasové a u třípásma aj basové pásmo popr. umožňuje nastavenie decibelovej úrovne u výškového reproduktoru (napr. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (napr. 6dB / okt. 12dB / okt.) či aktívne alebo bi-amp zapojenia.
Komponentné 2pásmové
Cena zaAk je uvedená cena za pár tak súčasťou balenia býva vždy všetko po 2 kusoch, napr. 2x stredobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenčný výhybka. Set

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.