Môj účet

Profesionálne leštidlo Meguiar's DA Microfiber Correction Compound (3,78 l)

profesionálne leštidlo DA Microfiber
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Profesionálne leštidlo Meguiar's DA Microfiber Correction Compound (3,78 l)
-25 %

Profesionálne leštidlo Meguiar's DA Microfiber Correction Compound (3,78 l)

Rad DA Microfiber predstavuje systém jednokrokového leštenia a následného voskovania za použitia Meguiar's DA leštičky a špeciálnych mikrovláknových kotúčov. Tento systém je úplne bezpečný a zvládne s ním pracovať nielen profesionál, ktorý si jeho použitím výrazne skráti čas rozleštenia laku, ale aj amatér, ktorý nemá so strojovým leštením žiadne skúsenosti.

Meguiar's DA Microfiber Correction Compound je špeciálne mikroabrazívne leštidlo, ktoré veľmi účinne a pritom úplne bezpečne odstraňuje ľahké až stredné poškodenie laku, kruhové aj bežné škrabance, hologramy, oxidáciu a ďalšie defekty všetkých lakovaných povrchov, a to všetko v jednom jedinom kroku. Pri práci s mikrovláknovými kotúčmi navyše nevzniká veľké množstvo prachu. Vďaka tomu nie je nutné auto po rozleštení dodatočne čistiť. Pri použití tohto systému nehrozí tvorba dodatočných defektov laku, ako sú kruhové škrabance a hologramy.

DA Microfiber Correction Compound zároveň leští povrch do vysokého lesku, a nie je tak nutné povrch prelešťovať jemnou finišovacou pastou. Po tomto jedinom kroku v korekcii a leštení laku zároveň stačí povrch zavoskovať pomocou DA Microfiber Finishing Waxu pre maximálnu ochranu.

Obsah: 3,78 l (1 galón)

Katalógové číslo:D30001
ZnačkaMeguiar's
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.