Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Odpudzovač kún KEMO M100N

odpudzovač kún a hlodavcov
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Odpudzovač kún KEMO M100N
-20 %

Vysokofrekvenčný akustický odpudzovač kún a hlodavcov. Vysiela ultrazvukové signály, ktoré sú nepríjemné pre väčšinu hlodavcov v blízkosti zaparkovaného vozidla.

Odpudzovač kún a hlodavcov M100N produkuje agresívne ultrazvukové signály pre ľudské ucho nepočuteľné, ktoré sú pre kuny a hlodavce veľmi nepríjemné a zaplaší ich. Vnútri je vybavený ultrazvukovou hlavičkou polosférického tvaru, ktorá vysiela nepravidelný ultrazvukový signál v rozsahu 23 kHz v širokom uhle 140 °. Inštaluje sa do motorového priestoru alebo do vstupného otvoru vo vozidle. Je treba mať na pamäti, aby v smere vysielania bolo čo najviac voľného priestoru, a aby ultrazvukovým signálom bola pokrytá čo najväčšia plocha v motorovom priestore. Ultrazvuk sa šíri priamočiaro ako svetlo, to znamená, že za všetkými prekážkami nebudú tóny aktívne.

Moduly M100N sú vyrobené v súlade s normou DIN EN 60065 a odpovedajú bezpečnostným požiadavkam pri výrobe. V krajinách EU je zásadne požadované, aby prístroje na plašenie kún boli inštalované tak, aby sa mohli zapnúť len pri vypnutí motora automobilu, nikdy za behu motora.

Technické parametre:

  • Napájacie napätie: 11 – 15 VDC
  • Frekvencia: 23 kHz
  • Vysielací uhol: 140 °
  • Spotreba el. energie: menej než 2 mA
  • Rozmery: 72x50x28 mm
Katalógové číslo:M100N
ZnačkaKemo

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
96 %
5 zákazníkov hodnotilo
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.