Môj účet

Ochranný náter proti korózii Bilt Hamber Hydrate 80 (500 ml)

ochranný náter proti korózii na už zoxidované oceľové povrchy
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Ochranný náter proti korózii Bilt Hamber Hydrate 80 (500 ml)

Ochranný náter proti korózii Bilt Hamber Hydrate 80

Tradičné nátery používané proti korózii poskytujú zvyčajne krátkodobý účinok, pretože len skrývajú podkladovú a trvajúcu koróziu - zlyhanie je najprv vidieť praskaním náteru a následným rýchlym prienikom hrdze. Hydrate 80 poskytuje silnú ochranu zhrdzavených oceľových povrchov, jeho elektrochemická funkcia stabilizuje existujúce korózie tým, že premení oxidy železa na ochranný kovový komplex. Navyše pracuje s povrchovou vlhkosťou a kyslíkom, ktoré zbavujú korózny proces podmienok, ktoré potrebujú. Farby a povlaky nanášané na povrch ošetrený Hydrate 80 vykazujú neuveriteľné zlepšenie dlhodobého účinku. Hydrate 80 poskytuje vynikajúcu stabilnú bariéru, ktorá zabraňuje ďalšiemu napadnutiu hrdzou. Posilňujúci polymér, ktorý je vyrobený tak, aby poskytoval pevnú nekalciovú bariéru, pevne držal kovový povrch a vytváral ideálnu základňu pre ďalšie nátery, farby alebo antikorózny vosk. Dôležité pre dlhodobú ochranu Hydrate 80 je to, že neobsahuje chlór, o ktorom je známe, že sa prevádza na korozívnu kyselinu chlorovodíkovú. Dlhodobý účinok Hydrate 80 preukázal, že významne zvyšuje životnosť náteru pri nezávislých skúškach vykonávaných nemeckou organizáciou TÜV za podmienok VDA 621-415 (6 cyklov alebo 1008 hodín), ktoré zahŕňali vystaveniu horúcemu slanému spreju, 100% relatívnej vlhkosti vzduchu a sušenie atmosféry, pričom každý cyklus trvá 168 hodín. Hydrate 80 získal v časopise "Practical Classics" ocenenie "Best Buy" a "Odporúčaný produkt" po dlhodobom štúdiu, kde bolo testovaný s 12 ďalšími výrobkami.

Hlavné výhody náteru Bilt Hamber Hydrate 80

  • Osvedčená dlhodobá prevencia proti korózii na čiastočne upravenom povrchu - masívne zvyšuje životnosť náteru aplikovaného na čiastočne očistenú oceľ.
  • Zvyšuje antikoróznu ochranu povlakov nanesených na ocele čistené pieskovaním alebo inými spôsobmi.
  • Ľahko použiteľný štetcom alebo striekaním.
  • Bezpečný, na vodnej báze a nehorľavý.
  • Pripraví povrch k lakovaniu.
  • Vytvára super tuhú ani negumovú leptanú bariéru.
  • Nízka viskozita odstraňuje koróziu.
  • Overené v nezávislých testoch TÜV pri skúškach lakovaní automobilov.

Správne použitie Bilt Hamber Hydrate 80

Rovnako ako u všetkých náterov je dôležitá príprava
Odstráňte uvoľnenú korózii pomocou drôtenej kefy a brúsneho papiera. Aktívne zložky hydrátu 80 sa musí dostať na oxidačný povrch ocele. Dôkladne odmastite povrch a dobre umyte čistou vodou, aby ste odstránili prach a kontamináciu. Nedostatočné odmastenie plochy spôsobí tzv. rybie oči, môžu tam byť mastné fľaky, čo je nežiaduce.

Krok 1
Dôkladne pretrepte a nalejte správne množstvo do nekovovej nádoby. Aplikujte striedmo dve vrstvy v intervale 30 minút. Prvá vrstva by mala byť spracovaná do rozdelených oblastí a potom vyhladená štetcom v jednom smere. Je potrebné sa vyhýbať nadmernej aplikácii. Druhá vrstva by mala byť aplikovaná v uhle 90° k prvému náteru. Najlepšie výsledky dosiahnete po dobu 24 hodín, po ktorej je možné aplikovať dokončovací náter.

Krok 2
Tam, kde je potrebný rýchly pracovný postup, môžete Hydrate 80 obvykle po 3 hodinách, prekryť bez straty výkonu. Hydrate 80 môže byť aplikovaný štetcom alebo nástrekom. Aplikácia nástrekom by mala byť vykonaná najprv nanášaním ľahkej hmly, ktorá je ponechaná (5 až 10 minút), potom nastriekajte plný náter. Použitie Hydrate 80 pod 10 °C bude mať za následok pomalý reakčný čas.

Krok 3
Vzhľadom k tomu, že sa Hydrate 80 aplikuje na čistú oceľ, postihnutá plocha by mala byť vyčistená na viditeľne skorodovaný povrch, čo zaistí kompletné ošetrenie. Umyte zariadenie vodou.

Krok 4
Hydrate 80 je vynikajúca základňa pre širokú škálu systémov povrchových úprav. Je žiadúce, ale nie je nutné používať kvalitný základný náter pred nanášaním vrchných lakov. Vzhľadom k mnohým formám náterov a vytvrdzovacích procesov je potrebné pred použitím testovať kompatibilitu výrobkov v malej miere.

Upozornenie!
Po kontakte si dôkladne umyte ruky mydlom a vodou, v prípade kontaktu s očami opláchnite veľkým množstvom tečúcej vody a vyhľadajte lekársku pomoc!

Katalógové čísloBH-0045
ZnačkaBilt Hamber
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
97 %
6 zákazníkov hodnotilo
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.