Môj účet

Materiál pohlcujúci zvuk Comfortmat Bitosoft 5 XL

materiál pohlcujúci zvuk, 1000 x 700 mm, hrúbka 5 mm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Materiál pohlcujúci zvuk Comfortmat Bitosoft 5 XL
Tip

Materiál pohlcujúci zvuk Comfortmat Bitosoft 5

Comfortmat Bitosoft je materiál pohlcujúci hluk vyrobený na báze polyuretánovej peny. Jeho výroba je v súlade s technológiou DeepIn, ktorá umožňuje impregnáciu bitúmenových vrstiev pre ochranu peny pred UV lúčmi a vlhkosťou a vylepšuje zvukovo absorpčné vlastnosti materiálu. Bitosoft disponuje okrem vynikajúcich schopností pohlcovať hluk aj miernym pamäťovým efektom a oproti klasickej pamäťovej pene aj zvýšenou odolnosťou proti opotrebovaniu. Materiál obsahuje vysoko účinnú samolepiacu vrstvu prispôsobenú na prevádzku v ťažkých podmienkach automobile, ktorá vydrží aj extrémne zmeny teplôt a vysokú vlhkosť. Tak ako všetky materiály Comfortmat si ponecháva rovnaké vlastnosti v zime aj v lete. Súčasťou fólia je mriežka s rozmerom 5 x 5 cm pre jednoduché orezanie materiálu, ktorá slúži aj ako ochrana proti falšovaniu. Comfortmat Bitosoft je k dostaniu v dvoch rozmeroch 500 x 350 a 1000 x 700 mm a hrúbkou 5 a 10 mm.

Hlavné vlastnosti materiálu Comfortmat Bitosoft 5

 • Materiál pohlcujúci hluk s pamäťovým efektom a zvýšenou odolnosťou proti opotrebeniu.
 • Ideálne pre zamedzenie vŕzgania plastov interiéru a vyplnenie medzier medzi plasty a karosériou.
 • Extrémne účinná samolepiaca vrstva, ktorá zamedzuje samovoľnému odlepeniu.
 • Ponecháva si rovnaké vlastnosti v zime aj v lete.
 • Technológia Deepln pre ochranu peny pred UV lúčmi a vlhkosťou.

Technické parametre materiálu Comfortmat Bitosoft 5

 • Hrúbka: 5 mm
 • Rozmer: 1000 x 700 mm
 • Hmotnosť: 225 g
 • Merná hmotnosť: 0,3 kg / m²
 • Priľnavosť: 6 až 8 N / cm
 • Cena za: 1 ks

Kam materiál Comfortmat Bitosoft 5 aplikovať

Comfortmat Bitosoft 5 je zvuk pohlcujúci materiál vhodný najmä pre zamedzenie vŕzgania všetkých plastov interiéru. Aplikovať ho môžete na plastové obloženie dverí, na plasty palubnej dosky alebo stredového tunela. Svoje využitie okrajovo nájde aj ako druhá vrstva na antivibračné materiály pre odhlučnenie strechy alebo veka kufra. Ak si nie ste istí, aké materiály a v akom množstve použiť na odhlučnenie vozidiel, využite náš konfigurátor odhlučnenia. Najčastejšie použitie tlmiaceho materiálu Comfortmat Bitosoft 5:

 • Plastové obloženie dverí
 • Plastové obloženie blatníkov
 • Palubná doska
 • Veko kufra
 • Medzery medzi časťami interiéru
 • Strecha

O tlmiacich materiáloch Comfortmat

Spoločnosť Comformat pôsobí na trhu už vyše 10 rokov a za tú dobu sa rýchlo etablovala do pozície popredného svetového výrobcu antivibračných a tlmiacich materiálov. Najmä v Rusku, teda v krajine, v ktorej má samotné odhlučnenie vozidiel pôvod, sú tlmiace materiály Comfortmat™ momentálne najviac využívané pre profesionálne odhlučnenie vozidiel a to predovšetkým z dôvodu ich excelentnej účinnosti. Comfortmat priniesol do automobilového priemyslu nové technológie umožňujúce maximálnu efektivitu, nižšiu hmotnosť materiálov, stálu účinnosť aj v extrémnych teplotách a v neposlednom rade veľmi jednoduchú aplikáciu. To všetko bolo možné dosiahnuť len mnohoročným výskumom v laboratóriách Comfortmat, najvyššou kontrolou kvality v každej fáze výroby, modernizáciou výrobných strojov so zapojením popredných svetových odborníkov do automatizácie výrobných liniek a vytvorenie výskumného centra vybaveného najmodernejšími zariadeniami. Vysoko kvalifikovaní odborníci spoločnosti Comfortmat majú rozsiahle vedecké a výrobné skúsenosti, pravidelne vykonávajú potrebné fyzikálne a mechanické skúšky a disponujú odbornými znalosťami z oblasti vibroakustických vlastností automobilov. Vďaka tomu môžu výrobky Comfortmat™ spĺňať tie najnáročnejšie požiadavky súčasného automobilového trhu.

Katalógové číslo:COM BITO 5 XL
ZnačkaComfortmat
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia
Typ materiáluZvuk pohlcující materiál
Hrúbka5 mm
Rozmer1000 x 700 mm
Hmotnosť 1 kusu225 g
Plošná hmotnosť0,3 Kg / m²
Priľnavosť6 až 8 N / cm
VodeodolnosťNe
FarbaČerná
Cena za1 kus

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
94 %
13 zákazníkov hodnotilo
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.