Môj účet

Leštidlo Meguiar's Ultimate Compound (450 ml)

abrazívne leštidlo
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Leštidlo Meguiar's Ultimate Compound (450 ml)
-20 %
Lepší produkt je na dosah

Leštidlo Meguiar's Ultimate Compound (450 ml)

Leštidlo Meguiar's Ultimate Compound je najúčinnejší prípravok na rozleštenie tých najťažších defektov laku, akými sú škrabance rôzneho charakteru, oxidácia, škvrny od kyslého dažďa, vtáčieho trusu, hologramy a ďalšie poškodenia, ktoré môžu stretnúť povrch vášho vozidla. Pomocou tohto leštidla dosiahnete najlepšie výsledky pri renovácii starých a poškodených lakov a bez nutnosti profesionálneho zásahu. Vďaka obsiahnutým leštiacim prvkom dodáva tento produkt zároveň laku vysoký lesk, obnovuje farbu a jas a pripravuje povrch na následné voskovanie. Vďaka revolučnému zloženiu obnovuje povrch, na rozdiel od podobných, avšak nešetrných, abrazívnych prípravkov, úplne bez poškriabania či poškodenia laku, a preto je toto leštidlo vhodné aj na nové laky. Vďaka tomu sa veľmi významne skracuje čas a úsilie potrebné na odstránenie vád a nečistôt laku. Tajomstvom tohto prípravku je exkluzívna, mikroabrazívna technológia, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre profesionálne produkty Meguiar's. Či už Ultimate Compound nanášate ručne, alebo pomocou strojovej leštičky, výsledok bude vždy jedinečný.

  • Metódy aplikácie: ručne, DA Power System, DA leštička
  • Tento produkt nie je určený k aplikácii rotačnou leštičkou!
Katalógové číslo:G17216
ZnačkaMeguiar's
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
84 %
32 zákazníkov hodnotilo
20×
Overený užívateľ
1. 5. 2021

Nič moc ziaden vysledok

Odpoveď: Alžběta Mareková - AHIFI.SK, 07.11.2021 00:12

Dobrý deň, vážený zákazník, prípravok je určený na silnejšie defekty laku či staršie typy laku, ktoré obnovuje. Prípravok už využilo naozaj veľké množstvo našich zákazníkov a my musíme s väčšinou z nich súhlasiť. Ide o kvalitný prípravok na renováciu starších lakov, a tak si nemyslím, že by si zaslúžil takto nízke hodnotenie.

Overený užívateľ
7. 4. 2020

Obchod prebehol bez problemov. Rychle dodanie.

Patrik Folk
5. 8. 2019

Ťažká aplikácia prípravku, chvíľu dlhšie sa nechá na laku a už je problém s rozleštením. odporúčam aplikovať v dvojici a hneď po nanesení plochy akú píšu v návode hneď rozleštiť.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.