Môj účet

Kompletná sada autokozmetiky na čistenie a ochranu kožených povrchov Meguiar's Heavy Duty Leather Care Kit

kompletná sada na čistenie a ochranu kožených povrchov
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Kompletná sada autokozmetiky na čistenie a ochranu kožených povrchov Meguiar's Heavy Duty Leather Care Kit
-23 %
Zľava
Lepší produkt je na dosah

Meguiar's Heavy Duty Leather Care Kit

Kožené povrchy si zaslúžia výnimočnú starostlivosť. Meguiar's vám prináša sadu na čistenie, vyživenie a ochranu povrchov z prírodnej i syntetickej kože. Špičkové produkty aj príslušenstvo v cenovo zvýhodnenej sade Meguiar's Heavy Duty Leather Care Kit sú tou pravou voľbou pre vrátenie perfektnej kondície každému koženému povrchu.

Sada obsahuje

G18516 Meguiar's Gold Class Leather & Vinyl Cleaner - extra účinný čistič na kožu, 473 ml

 • Čistič, ktorý ponúka rýchle riešenie pre efektívne čistenie kože a vinylových povrchov v interiéri.
 • Vytvára vzhľad novej čistej kože.
 • Odstraňuje znečistenie, prach, mastnotu a ďalšie nečistoty.

G18616 Meguiar's Gold Class Leather Conditioner - kondicionér na kožu, 473 ml

 • Luxusný kondicionér s prímesou aloe.
 • Hĺbkovo vyživuje a chráni kožené povrchy.
 • Zaisťuje mäkkosť, pružnosť a vláčnosť kože, chráni pred starnutím aj vplyvom UV žiarenia.
 • Povrch nie je po ošetrení mastný ani klzký.

X2010 Meguiar's Supreme Shine Microfiber Towel - mikrovláknová utierka, 1 ks

 • Utierka z kvalitného mikrovlákna vám zaistí bezpečné a šetrné rozleštenie zaschnutého vosku a dosiahnutie maximálnej ochrany laku.
 • Utierka je vhodná pre interiér aj exteriér vozidla, je bezpečná pre všetky kovové, plastové, látkové, kožené aj sklenené povrchy, lakované aj nelakované.
 • Špeciálne obšitie zabraňuje možnému poškriabaniu laku pri rozlešťování produktov.
 • Utierku je možné prať v práčke po každom použití v prípravku na pranie mikrovláknových utierok, ktorý máme v našej ponuke pod kódom DJFL500.
 • Vysoká kvalita mikrovlákna zabezpečí, že ani po opakovanom praní nestráca utierka svoju bohatosť a fantastické vlastnosti.

X3070 Meguiar's Soft Foam Applicator Pad - penový aplikátor, 1 ks

 • Veľmi praktický penový aplikátor na nanesenie tekutého vosku.
 • Aplikátor skvele "padne" do ruky a aplikácia vosku je tak záležitosťou niekoľkých minút.
 • Výhoda penového aplikátora spočíva v tom, že neabsorbuje nanášaný produkt do seba a vy tak prípravkom zbytočne neplytváte.
 • Po použití môžete penový aplikátor vyprať v práčke a opakovane použiť.

HT-VLB-1 Leather & Vinyl Interior Scrub Brush - kefa na čistenie kože a vinylu, 1 ks

 • Špeciálne vyvinutá kefka na čistenie kože a vinylu.
 • Efektívne odstraňuje nečistoty a škvrny.
 • Mäkké, polyuretánové telo a tuhé štetiny na spodnej strane zaisťujú príjemnú a účinnú prácu s maximálnou šetrnosťou.
 • Odolná všetkým bežným čističom.
Katalógové čísloLEATHERKIT
ZnačkaMeguiar's

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
4 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás tiež zaujímať

Sada na čistenie veľmi znečistenej kože v automobileSada na čistenie veľmi znečistenej kože v automobileRýchly náhľad500 ml čistič, 250 ml vyživenie, kefa, aplikátor, utierka34,54 EURDočasne nedostupnéSada na čistenie a ochranu textilu a alcantary Carbon CollectiveSada na čistenie a ochranu textilu a alcantary Carbon Collective-18 %Rýchly náhľad (6 hodnotení)sada na čistenie a ochranu textilu a alcantary62,46 EUR75,71 EURSkladomMalá sada na pravidelné čistenie kože v automobile od Auto FinesseMalá sada na pravidelné čistenie kože v automobile od Auto Finesse-17 %Rýchly náhľad (5 hodnotení)malá sada na pravidelné čistenie kože33,29 EUR40,21 EURSkladomSada na pravidelné čistenie kože v automobileSada na pravidelné čistenie kože v automobileRýchly náhľad (1 hodnotenie)sada na pravidelné čistenie kože v automobile34,54 EURDočasne nedostupnéŠiltovka damaged s veľkým logom Ahifi (khaki)Šiltovka damaged s veľkým logom Ahifi (khaki)-82 %Posledné kusyRýchly náhľad (2 hodnotenia)šiltovka s veľkým logom Ahifi, khaki2,88 EUR16,25 EURSkladomSada na kožu GliptoneSada na čistenie a ochranu kože Gliptone-18 %TipRýchly náhľad (10 hodnotení)šetrná sada na čistenie a ošetrenie kožených povrchov37,46 EUR45,63 EURSkladomADBL Leather KitSet na kožu ADBL Leather Kit-12 %Rýchly náhľad (20 hodnotení)kompletný set prípravkov na kožu32,47 EUR36,90 EURSkladomGyeon Q2M Leather Set StrongSada na čistenie a impregnáciu kože Gyeon Q2M Leather Set Strong-12 %Rýchly náhľad (6 hodnotení)sada na dôkladné čistenie a impregnáciu kože30,03 EUR34,13 EURSkladomGyeon Q2M Leather Set MildSada na čistenie a impregnáciu kože Gyeon Q2M Leather Set Mild-12 %Rýchly náhľad (4 hodnotenia)sada na čistenie a impregnáciu kože28,93 EUR32,88 EURDočasne nedostupnéSada na kožu Carbon CollectiveSada na čistenie a impregnáciu kože Carbon Collective-14 %Rýchly náhľad (16 hodnotení)výhodná sada na čistenie a impregnáciu kože30,38 EUR35,29 EURSkladomSada na kožu Dodo JuiceSada autokozmetiky na čistenie kože Dodo Juice-22 %TipRýchly náhľad (111 hodnotení)sada na čistenie a ošetrenie kožených povrchov52,04 EUR66,88 EURDočasne nedostupné
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.