Môj účet

Keramický povlak ValetPRO 24 Plus Ceramic Coating (30 ml)

keramický povlak, výdrž 24 mesiacov, 30 ml
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Keramický povlak ValetPRO 24 Plus Ceramic Coating (30 ml)
-10 %
Novinka

Keramický povlak ValetPRO 24 Plus Ceramic Coating 

24Plus Ceramic Coating je keramický povlak, ktorý bol vyvinutý pre jednoduché použitie bez kompromisov v oblasti trvanlivosti.24Plus Ceramic Coating ponúka viac ako 2 roky ochrany s bezpečným umývaním. 24Plus bol špeciálne navrhnutý tak, aby ponúkal pomalší čas schnutia, čím sa výrazne znižuje možnosť zanechania keramických zvyškov počas aplikácie. ValetPRO 24Plus Ceramic Coating ponúka viac ako 24 mesiacov ochrany pri dodržaní bezpečných postupov umývania s neutrálnym pH. 24Plus Ceramic Coating skladujte na chladnom a suchom mieste. Po otvorení by sa mal výrobok spotrebovať do 30 dní.

Ako aplikovať ValetPRO 24Plus Ceramic Coating (30 ml)

  • Pred otvorením fľašu 3-krát obráťte.
  • Okolo aplikačného bloku omotajte zámišovú utierku.
  • Rovnomerne naneste niekoľko kvapiek povlaku na aplikátor.
  • Povlak rovnomerne rozotrite na plochu s rozmermi 40 x 40 cm naraz.
  • Pred nanesením na ďalšiu časť znovu preleštite (čas schnutia 1 až 3 minúty v závislosti od aplikačnej teploty).
  • Po nanesení povlaku na celé vozidlo nechajte náter pred jazdou vytvrdnúť v kontrolovanom vnútornom prostredí najmenej 12 hodín.
  • Nenanášajte náter na priamom slnečnom svetle alebo ak je povrch vozidla horúci. Mali by sa používať gumené rukavice a ochrana dýchacích ciest. Nikdy opätovne nepoužívajte kamzičí aplikátor alebo handričku použitú na leštenie náteru.

O značke 

Výrobca autokozmetiky ValetPRO bola založená v roku 2005 v Spojenom kráľovstve. Sortiment výrobkov značky sa postupne rozširuje v súlade s trhovými trendmi a dopytom. ValetPRO vyrába výrobky a prípravky, ktoré sú spoľahlivé, cenovo dostupné a ľahko sa používajú. V Ahifi nájdete komplexný a aktuálny sortiment tejto značky. Sme priamymi dovozcami značky ValetPRO, a preto môžeme väčšinu sortimentu pre našich zákazníkov držať vždy na sklade.
Katalógové číslo:PC1-30ML
ZnačkaValetPro
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.