Môj účet

Istič Sinus Live AS-60

automatický istič 60 A
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Istič Sinus Live AS-60

Istič Sinus Live AS-60

Stalo sa vám to mnohokrát. Spálená poistka a nemáte náhradnú? S týmto ističom už nebudete musieť hľadať nové poistky. Pokiaľ dôjde ku skratu, môžete istič následne jednoducho opäť zapnúť pomocou rukoväte. Spoje sú pozlátené 24karátovým zlatom. Do ističa môžete použiť napájacie káble až do prierezu 25 mm².

Kľúčové vlastnosti Sinus Live AS-60

  • Rozmery (Š x H x V mm): 96 x 42 x 38 mm.
  • Hodnota 60 A.
  • Odolný proti vlhkosti a vode.

O značke

Sinus Live je nemecká značka, ktorá bola založená v roku 1977 v Kaltenkirchene. Táto značka sa predáva vo viac ako 40 krajinách sveta a ponúka najlepší pomer cena/výkon v kategórii montážnych materiálov! Výrobky Sinus Live predávame od roku 2005, a preto môžeme na základe vlastných skúseností odporučiť predovšetkým montážny materiál alebo káble, ktoré vynikajú svojou robustnosťou, kvalitou spracovania a životnosťou. Spoločnosť Sinus Live ponúka aj reproduktory, zosilňovače a subwoofery. Za posledných 18 rokov sme dôkladne otestovali kompletný sortiment a nebojíme sa vám túto značku odporučiť.

Katalógové číslo11452
ZnačkaSinus Live
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
95 %
8 zákazníkov hodnotilo
Matúš Bartek
21. 6. 2020

Je to šikovná vecička hlavne keď vám odíde poistka. Nemusíte hľadať a čakať než vám dorazí druhá poistka pokiaľ ju nemáte doma do zásoby . Stačí nahodiť naspäť a môžete pokračovať ďalej.

Rastislav Kurila
24. 3. 2019

Všetko úplne v poriadku. Po objednaní mi produkt prišiel relatívne rýchlo. Spokojnosť.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.