Môj účet

Finišovací a voskovací kotúč Meguiar's Soft Buff Rotary Foam Finishing Disc 7"

finišovací a voskovací kotúč pre rotačnú leštičku (mäkký), 7"/175 mm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Finišovací a voskovací kotúč Meguiar's Soft Buff Rotary Foam Finishing Disc 7
-10 %

Finišovací a voskovací kotúč Meguiar's Soft Buff Rotary Foam Finishing Disc 7"

Kotúč WRFF7 je určený na použitie s rotačnými leštičkami. Ide o tzv. "finišovací" kotúč určený na voskovanie, prípadne finálne leštenie mäkkých lakov a lakov náchylných na tvorbu hologramov a orbitálnej hmly. Na voskovanie použite niektorý z tekutých voskov Meguiar's, napr. profesionálny M2616 Meguiar's Hi-Tech Yellow Wax alebo M2116 Meguiar's Synthetic Sealant 2.0. Na finálne doleštenie mäkkých a na dodatočné defekty náchylných lakov použite niektorú z finišovacích leštidiel Meguiar's, napr. profesionálny M205 Meguiar's Ultra Finishing Polish. Nové penové kotúče sú špeciálne designované na použitie s rotačnou leštičkou a zlepšujú tak výsledky dosahované pri práci s nimi. Zároveň nová konštrukcia použitej peny výrazne znižuje prevádzkovú teplotu, čím znižuje nebezpečenstvo spálenia laku. Špeciálny suchý zips Velcro, ktorým sa kotúče uchytávajú k unášačom, bol vyvinutý s dôrazom na maximálnu efektivitu leštenia. Tento jedinečný systém zabraňuje nechceným stratám leštiacej sily. Bežné suché zipsy môžu vplyvom vibrácií a kolmého tlaku na kotúč spôsobovať vôle v spojení medzi unášačom a kotúčom a tým stratu leštiacej sily generovanej leštičkou. Výsledkom je obmedzená schopnosť korekcie a leštenia laku. Systém Velcro svojou unikátnou konštrukciou zaisťuje pevnosť spojenia medzi unášačom a kotúčom a zvyšuje tak účinnosť strojového leštenia. Vďaka suchému zipsu Velcro nevznikajú nežiaduce vôle a maximálne množstvo leštiacej sily tak prechádza z leštičky na povrch laku. Preto tento suchý zips používa spoločnosť Meguiar's na všetkých svojich kotúčoch a unášačoch. Nové kotúče boli prepracované na základe vývoja so špičkovými svetovými detailermi, aby poskytovali perfektný výkon pri zachovaní ideálneho priemeru.

Výhody nových kotúčov Soft Buff oproti starším verziám kotúčov Meguiar's

 • Úplne nový materiál - kompletne prepracovaná pena posúva hranice renovácie laku do doposiaľ nepoznanej úrovne.
 • Lepší "finiš" - vďaka novej pene je dosiahnutie hlbokého lesku a perfektného finiša oveľa jednoduchšie a aplikácia voskov výrazne jednoduchšia.
 • Nižšia pracovná teplota - inovovaná podoba použitých materiálov znižuje pracovnú teplotu a tým aj riziko poškodenia laku.
 • Výrazne nižšie riziko tvorby dodatočných defektov - nová pena výrazne znižuje nebezpečenstvo tvorby orbitálnej hmly a ďalších drobných defektov pri záverečnom voskovaní.
 • Vyššia odolnosť - moderná technológia zaisťuje dlhšiu životnosť kotúčov.
 • Hladší chod - celkovo hladší sklz kotúča pri práci zaisťuje oveľa ľahšiu korekciu a leštenie.
 • Špeciálny suchý zips Velcro - zefektívňuje leštenie aj brúsenie laku vďaka jedinečnému dizajnu vlákien.

Technické parametre

 • Centrovací priemer: 6,1" / 155 mm
 • Priemer pracovnej plochy kotúča: 7" / 178 mm
 • Určené pre: rotačné leštičky so zodpovedajúcim priemerom uchytenia
 • Na použitie s unášačom: WRBP, WRSBP

Poznámka

Unášače dokážu ovplyvniť výsledok renovácie laku rovnako ako použitá strojová leštička, kotúč, leštiaca pasta či samotná technika aplikácie. V prípade, že používate nekvalitný unášač alebo unášač s nevhodným suchým zipsom, môže byť výsledok vašej práce negatívne ovplyvnený. Použitie kotúčov či unášačov s bežným suchým zipsom je síce technicky možné, ale z dôvodov vyššie popísaných, odporúčame našim zákazníkom používať vždy iba špičkové kotúče a unášače Meguiar's, ktoré vám zaistia tie najlepšie možné výsledky pri korekcii, leštení aj voskovaní laku.

  Katalógové čísloWRFF7
  ZnačkaMeguiar's
  OdkazyOficiálna webová prezentácia

  Hodnotenie

  Celkové hodnotenie
  0 %
  Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
  Ohodnoťte produkt:
  Spýtajte sa nás
  Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.