Môj účet

Finišovací a voskovací kotúč Meguiar's Soft Buff Rotary Foam Finishing Disc 7"

finišovací a voskovací kotúč pre rotačnú leštičku (mäkký), 7" / 175 mm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Finišovací a voskovací kotúč Meguiar's Soft Buff Rotary Foam Finishing Disc 7
-25 %
Aktualizované

Finišovací a voskovací kotúč Meguiar's Soft Buff Rotary Foam Finishing Disc 7"

Kotúč WRFF7 je určený pre použitie s rotačnými leštičkami. Ide o tzv. "finišovací" kotúč určený na voskovanie, prípadne na finálne leštenie mäkkých lakov a lakov náchylných k tvorbe hologramov a orbitálnej hmly. Na voskovanie použite niektorý z tekutých voskov Meguiar's, napr. profesionálny M2616 Meguiar's Hi-Tech Yellow Wax alebo M2116 Meguiar's Synthetic Sealant 2.0. Pre finálne doleštenie mäkkých a na dodatočné defekty náchylných lakov použite niektoré z finišovacích leštidiel Meguiar's, napr. profesionálny M205 Meguiar's Ultra Finishing Polish. Nové penové kotúče sú špeciálne dizajnované na použitie s rotačnou leštičkou a zlepšujú tak výsledky dosahované pri práci s nimi. Zároveň nová konštrukcia použitej peny výrazne znižuje prevádzkovú teplotu, čím znižuje nebezpečenstvo spálenia laku.

Špeciálny suchý zips Velcro, ktorým sa kotúče uchytávajú k unášačom, bol vyvinutý s dôrazom na maximálnu efektivitu leštenia. Tento jedinečný systém zabraňuje nechceným stratám leštiacej sily. Bežné suché zipsy môžu vplyvom vibrácií a kolmého tlaku na kotúč spôsobovať voľnosť v spojení medzi unášačom a kotúčom, a tým stratu leštiacej sily generované leštičkou. Výsledkom je obmedzená schopnosť korekcie a leštenia laku.

Systém Velcro svojou unikátnou konštrukciou zaisťuje pevnosť spojenia medzi unášačom a kotúčom a zvyšuje tak účinnosť strojového leštenia. Vďaka suchému zipsu Velcro nevzniká nežiadúca voľnosť a maximálne množstvo leštiacej sily tak prechádza z leštičky na povrch laku. Preto tento suchý zips používa spoločnosť Meguiar's na všetkých svojich kotúčoch a unášačoch. Nové kotúče boli prepracované na základe vývoja so špičkovými svetovými detailermi tak, aby poskytovali perfektný výkon pri zachovaní ideálneho priemeru.

Poznámka
Unášače dokážu ovplyvniť výsledok renovácie laku rovnako ako použitá strojová leštička, kotúč, leštiaca pasta či samotná technika aplikácie. V prípade, že používate nekvalitný unášač alebo unášač s nevhodným suchým zipsom, môže byť výsledok vašej práce negatívne ovplyvnený. Použitie kotúčov či unášačov s bežným suchým zipsom je síce technicky možné, ale z dôvodov vyššie popísaných, odporúčame našim zákazníkom používať vždy iba špičkové kotúče a unášače Meguiar's, ktoré vám zaistia tie najlepšie možné výsledky pri korekcii, leštení aj voskovaní laku.

Výhody nových kotúčov Soft Buff oproti starším verziám kotúčov Meguiar's:

 • Úplne nový materiál - Kompletne prepracovaná pena posúva hranice renovácie laku do dosiaľ nepoznanej úrovne.
 • Lepší "finiš" - Vďaka novej pene je dosiahnutie hlbokého lesku a perfektného finišu omnoho ľahšie a aplikácia voskov výrazne jednoduchšia.
 • Nižšia pracovná teplota - Inovovaná podoba použitých materiálov znižuje pracovnú teplotu a tým aj riziko poškodenia laku.
 • Výrazne nižšie riziko tvorby dodatočných defektov - Nová pena výrazne znižuje nebezpečenstvo tvorby hologramov a ďalších drobných defektov pri záverečnom voskovaní.
 • Vyššia odolnosť - Moderná technológia zaisťuje dlhšiu životnosť kotúčov.
 • Hladší chod - Celkovo hladší sklz kotúča pri práci zaisťuje oveľa jednoduchšiu korekciu a leštenie.
 • Špeciálny suchý zips Velcro - Zefektívňuje leštenie aj brúsenie laku vďaka jedinečnému dizajnu vlákien.

Technické parametre:

 • Centrovací priemer: 6,1" / 155 mm
 • Priemer pracovnej plochy kotúča: 7" / 178 mm
 • Určené pre: rotačné leštičky so zodpovedajúcim priemerom uchytenia
 • Pre použitie s unášačom: WRBP, WRSBP
  Katalógové číslo:WRFF7
  ZnačkaMeguiar's
  Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

  Hodnotenie

  Celkové hodnotenie
  0 %
  Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
  Ohodnoťte produkt:
  Spýtajte sa nás
  Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.