Môj účet

Korekčný kotúč Meguiar's Soft Buff Rotary Foam Cutting Disc 7"

korekčný kotúč pre rotačnú leštičku (tvrdý), 7" / 175 mm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Korekčný kotúč Meguiar's Soft Buff Rotary Foam Cutting Disc 7
-25 %

Korekčný kotúč Meguiar's Soft Buff Rotary Foam Cutting Disc 7"

Nový systém kotúčov Meguiar's výrazne zjednodušuje a zefektívňuje strojové leštenie. Súčasne vám uľahčí výber správneho kotúča a zníži počet príslušenstv, ktoré pre renováciu laku potrebujete. Kotúč WRFC7 je určený na použitie s rotačnými leštičkami. Ide o tzv. "tvrdý" kotúč určený na korekciu laku, odstránenie škrabancov, silnej oxidácie a ďalších veľkých defektov laku s použitím abrazívnych leštidiel, napr. profesionálneho M105 Meguiar's Ultra-Cut Compound.

Nové penové kotúče Meguiar's Soft Buff sú kompletne prepracované tak, aby vám poskytli tie najlepšie možné výsledky pri renovácii laku a leštení karosérie. Kotúč WRFC7 úplne nahrádza starší kotúč W7207 zo staršej rady Soft Buff 2.0 a výrazne rozširuje možnosti jeho použitia. Ide o tzv. "tvrdý" kotúč pre korekciu laku s použitím abrazívnych lešteniek.

Nové penové kotúče sú špeciálne dizajnované na použitie s rotačnou leštičkou a zlepšujú tak výsledky dosahované pri práci s nimi. Zároveň nová konštrukcia použitej peny výrazne znižuje prevádzkovú teplotu, čím znižuje nebezpečenstvo spálenia laku. Špeciálny suchý zips Velcro, ktorým sa kotúče uchytávajú k unášačom, bol vyvinutý s dôrazom na maximálnu efektivitu leštenia. Tento jedinečný systém zabraňuje nechceným stratám leštiacej sily. Bežné suché zipsy môžu vplyvom vibrácií a kolmého tlaku na kotúč spôsobovať voľnosť v spojení medzi unášačom a kotúčom, a tým stratu leštiacej sily generované leštičkou. Výsledkom je obmedzená schopnosť korekcie a leštenia laku.

Systém Velcro svojou unikátnou konštrukciou zaisťuje pevnosť spojenia medzi unášačom a kotúčom a zvyšuje tak účinnosť strojového leštenia. Vďaka suchému zipsu Velcro nevzniká nežiadúca voľnosť a maximálne množstvo leštiacej sily tak prechádza z leštičky na povrch laku. Preto tento suchý zips používa spoločnosť Meguiar's na všetkých svojich kotúčoch a unášačoch. Nové kotúče boli prepracované na základe vývoja so špičkovými svetovými detailermi tak, aby poskytovali perfektný výkon pri zachovaní ideálneho priemeru.

Poznámka
Unášače dokážu ovplyvniť výsledok renovácie laku rovnako ako použitá strojová leštička, kotúč, leštiaca pasta či samotná technika aplikácie. V prípade, že používate nekvalitný unášač alebo unášač s nevhodným suchým zipsom, môže byť výsledok vašej práce negatívne ovplyvnený. Použitie kotúčov či unášačov s bežným suchým zipsom je síce technicky možné, ale z dôvodov vyššie popísaných, odporúčame našim zákazníkom používať vždy iba špičkové kotúče a unášače Meguiar's, ktoré vám zaistia tie najlepšie možné výsledky pri korekcii, leštení aj voskovaní laku.

Výhody nových kotúčov Soft Buff oproti starším verziám kotúčov Meguiar's:

 • Úplne nový materiál - Kompletne prepracovaná pena posúva hranice renovácie laku do dosiaľ nepoznanej úrovne.
 • Vyššia schopnosť korekcie - Vďaka novej pene je korekčný schopnosť tohto kotúča výrazne vyššia.
 • Nižšia pracovná teplota - Inovovaná podoba použitých materiálov znižuje pracovnú teplotu a tým aj riziko poškodenia laku.
 • Výrazne nižšie riziko tvorby dodatočných defektov - Nová pena výrazne znižuje nebezpečenstvo tvorby hologramov a ďalších drobných defektov.
 • Vyššia odolnosť - Moderná technológia zaisťuje dlhšiu životnosť kotúčov.
 • Hladší chod - Celkovo hladší sklz kotúča pri práci zaisťuje oveľa jednoduchšiu korekciu a leštenie.
 • Špeciálny suchý zips Velcro - Zefektívňuje leštenie laku vďaka jedinečnému dizajnu vlákien.

Technické parametre:

 • Centrovací priemer: 6,1" / 155 mm
 • Priemer pracovnej plochy kotúča: 7 "/ 178 mm
 • Určené pre: rotačné leštičky so zodpovedajúcim priemerom uchytenia
 • Pre použitie s unášačom: WRBP, WRSBP
Katalógové číslo:WRFC7
ZnačkaMeguiar's
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.