Môj účet

Vysoko kvalitné nitrilové ochranné rukavice Brela Pro Care

Pri údržbe auta, pri upratovaní domácnisti, pri práci v reštaurácii, v laboratóriu a pri mnohých ďalších činnostiach je vhodné a často aj nevyhnutné nosiť ochranné rukavice. Na začiatku sa môže stať, že si ich zabudnete nasadiť. Uvedomíme si to až v momente, keď už je neskoro, chemikálie stekajú na pokožku alebo časté namáčanie rúk vysušuje pokožku a tá môže popraskať a predčasne starnúť. Nielen tvár s postupným vekom starne, ale aj ruky starnú. Zabrániť starnutiu a poškodeniu pokožky možno vyriešiť kvalitnou nitrilovou rukavicou, ktorá ale musí byť vyrobená zo 100 % nitrilu, a taká nie je každá rukavica, aj keď niektoré tak môžu vyzerať. Uvedomujeme si potrebu ochranných rukavíc, a preto sme sa rozhodli rozšíriť náš sortiment okrem rukavíc Black Mamba a Carbon Collective aj o rukavice Brela Pro Care, ktoré vyrábajú 100% nitrilové rukavice. Sme presvedčení o tom, že ochranné rukavice dnes potrebuje každý.

100% nitril Brela Pro Care

Ako už bolo spomenuté, nie každá rukavica, ktorá sa označuje za nitrilovú, je skutočne 100 % nitrilová. Často sa pod označením nitrilových rukavíc skrýva len určité percento nitrilu a zvyšok tvoria iné látky, napríklad latex alebo púder. Určitá časť populácie je však alergická na latex a tieto nevhodné rukavice môžu spôsobiť alergickú reakciu. Rukavice Brela Pro Care to nerobia, sú vyrobené zo 100 % nitrilu a ich kvalita patrí k tomu najlepšiemu, čo môžete v súčasnosti dostať. Navyše cena týchto rukavíc je veľmi dobrá, za klasické nitrilové rukavice utratíte 0.19,- a za rukavice s gripmi - vrúbkami utratíte 0.39,-.

Základná chemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care

Absolútnou jedinečnosťou rukavíc BRELA PRO CARE je fakt, že nemajú žiadne negatíva. Pri ich kúpe nehľadáte kompromis medzi priaznivou cenou, kvalitou, zdravotnou nezávadnosťou a účelom použitia. Jediným kritériom výberu je veľkosť podľa Vašej potreby - S, M, L, XL. Bohužiaľ, bežnou praxou je pridávanie rôznych lacnejších prísad pri výrobe kvázi nitrilových rukavíc. A to za účelom zníženia výrobných nákladov a zvýšenie komerčného zisku. Všetko na úkor kvality a spotrebiteľa. Kvázi-nitrilové rukavice sú tenšie, o čom svedčia spravidla aj ich gramáž. Počas navliekania a používania sa viac trhajú, čo zvyšuje prevádzkové náklady a v konečnom dôsledku ohrozuje Vašu bezpečnosť a zdravie. Rukavice BRELA PRO CARE sú vyrobené zo 100 % nitrilu, bez pridaných prísad, bez púdru a nespôsobujú alergické reakcie. Vrúbkovanie na koncoch prstov dodáva práci v nich obrovskú citlivosť, ktorá je nevyhnutná pri najjemnejších profesiách. Rolovacia manžeta rukavíc Brela zaisťuje ochranu vašich rúk pred baktériami, vírusmi a tekutinami a to vrátane oleja alebo mastnoty. Hmotnosť a kvalita rukavíc zaručujú spoľahlivú pevnosť, vďaka ktorej sa rukavice pri práci neroztrhnú, a už vôbec nie hneď pri ich nasadzovaní. Výdrž sa automaticky odráža v ich nižšej spotrebe. Rukavice BRELA PRO CARE majú najvyšší hygienický štandard. Vďaka tomu sú vhodné na použitie vo všetkých existujúcich službách vrátane gastronómie. Vďaka svojej mäkkosti sú ideálne aj na použitie v kaderníckych alebo umeleckých službách (maľovanie, tetovanie atď.). Vďaka svojej pevnosti Vás ochránia aj v oblastiach, ako je automobilový priemysel, detailing, domáce práce a údržba. Rukavice BRELA PRO CARE sú obojstranné - rovnaké pre ľavú aj pravú ruku.

Vrúbkovaná chemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril

BRELA PRO CARE CDC Nitril Grip Gloves sú viacúčelové nitrilové rukavice, ktoré sú niekoľkokrát hrubšie ako bežné nitrilové pracovné rukavice. Poskytujú preto nielen všetky výhody bežných nitrilových rukavíc, ale aj podstatne väčšiu ochranu všade tam, kde je potrebná. Sú ideálne pri hrubších prácach, ako sú mechanické, elektrické, čistiace a stavebné práce. Výborné uplatnenie nájdu aj v hydraulickom či elektrotechnickom priemysle, ale aj v gastronómii či domácnostiach. Ešte výraznejšie chránia ruky pred kontaktom s chemikáliami, škodlivinami, plesňami, baktériami alebo nežiaducou vlhkosťou. Vďaka svojej povrchovej diamantovej štruktúre zabezpečujú BRELA PRO CARE CDC Nitril Grip Gloves vynikajúci a maximálne spoľahlivý úchop a priľnavosť. A to aj prichúlostivej práci s olejmi, mazivami alebo vo vlhkom prostredí. Ich hrúbka poskytuje zvýšenú ochranu proti oderu, poškriabaniu, porezaniu atď. To všetko bez straty citlivosti alebo jemnosti prstov. Sú tiež bezpudrované, a teda antialergické ako štandardné nitrilové rukavice BRELA PRO CARE. Oranžová verzia rukavíc dokonca minimalizuje riziko prenosu nečistôt, ku ktorému môže dôjsť pri práci s tmavými materiálmi, a to aj pri použití veľmi elegantnej čiernej verzie. Rukavice s gripmi sú veľmi obľúbené hlavne u fanúšikov do detailingu. Vďaka výstupkom sa chemické fľaše ľahšie držia, nešmýkajú sa a nakoniec to aj oveľa lepšie vyzerá, tak trochu profesionálne. Rukavice sa predávajú v 1 kuse a nerozlišujú sa na ľavé a pravé, sú univerzálne a obojstranné.

Veľkosti a prevedenia rukavíc Brela Pro Care

Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírovanie fotografií alebo textu je zakázané! Všetky práva vyhradené.

Súvisiace produkty

Nitrilová rukavica Brela Pro Care - LChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care - LTipAktualizovanéRýchly náhľad (1 hodnotenie)chemicky odolná rukavica, veľkosť L, farba čierna, cena za 1 ks0,19 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care - MChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care - MTipAktualizovanéRýchly náhľad (2 hodnotenia)chemicky odolná rukavica, veľkosť M, farba čierna, cena za 1 ks0,19 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care - SChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care - STipAktualizovanéRýchly náhľadchemicky odolná rukavica, veľkosť S, farba čierna, cena za 1 ks0,19 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care - XLChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care - XLTipAktualizovanéRýchly náhľadchemicky odolná rukavica, veľkosť XL, farba čierna, cena za 1 ks0,19 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - LChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - LTipRýchly náhľad (1 hodnotenie)chemicky odolná rukavica s gripom, veľkosť L, farba čierna, cena za 1 ks0,39 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - L (oranžová)Chemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - L (oranžová)TipRýchly náhľadchemicky odolná rukavica s gripom, veľkosť L, farba oranžová, cena za 1 ks0,39 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - MChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - MTipRýchly náhľad (1 hodnotenie)chemicky odolná rukavica s gripom, veľkosť M, farba čierna, cena za 1 ks0,39 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - M (oranžová)Chemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - M (oranžová)TipRýchly náhľadchemicky odolná rukavica s gripom, veľkosť M, farba oranžová, cena za 1 ks0,39 EURDočasne nedostupnéNitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - XLChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - XLTipAktualizovanéRýchly náhľad (1 hodnotenie)chemicky odolná rukavica s gripom, veľkosť XL, farba čierna, cena za 1 ks0,39 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - XL (oranžová)Chemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - XL (oranžová)TipRýchly náhľadchemicky odolná rukavica s gripom, veľkosť XL, farba oranžová, cena za 1 ks0,39 EURSkladom

Podobné články

Ako ochrániť vonkajšie okná nového auta
Obyčajné tekuté stierače "končia", prichádza nová generácia ochrany okien! Predstavujeme Aqua Glass Protection, keramický povlak na sklo, ktorý funguje až 2 roky. Aplikácia na BMW X1.
Celý článok
Ochrana kožených sedačiek v novom aute
Už sa nemuséte obávať svetlej kože! Máme pre Vás účinné a jednoduché riešenie, ako ochrániť kožu v novom aute pomocou keramickej ochrany na koži od CarPro. Ukážem Vám, ako na to!
Celý článok
Poďme vyskúšať nové produkty od Cleantle
Prišiel čas na nové, svieže značky z kategórie starostlivosti o auto. Jedna z ďalších nových značiek u nás je Cleantle. Značka, ktorá vyrástla z veľmi známej značky Cleantech. Čoskoro skladom!
Celý článok