Môj účet

Čistič na okná Meguiar's Perfect Clarity Glass Cleaner (710 ml)

čistič na okná
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Čistič na okná Meguiar's Perfect Clarity Glass Cleaner (710 ml)
-20 %

Čistič na okná Meguiar's Perfect Clarity Glass Cleaner (710 ml)

Meguiar's Perfect Clarity Glass Cleaner predstavuje najrýchlejší a najefektívnejší spôsob ako docieliť perfektne čisté sklá a zrkadlá. Toto jedinečné zloženie sa veľmi ľahko rozotiera po sklenenom povrchu a rovnako ľahko utiera do sucha. Zároveň je tento prípravok schopný vysporiadať sa aj s tou najhoršou špinou, ktorá priľne na okne alebo zrkadle. Nános z cigaretového dymu a ani mastnota z klimatizácie na vnútornej strane skla už nebude predstavovať ani ten najmenší problém. Prípravok, ktorý vznikol z mnohoročných skúseností s profesionálnymi čističmi a detailermi. S Meguiar's Perfect Clarity Glass Cleaner dosiahnete bez námahy tie najlepšie výsledky, aké si možno pri čistení sklenených povrchov predstaviť.

Jednoducho odstraňuje tieto druhy znečistenia:

  • mastnotu
  • prach
  • nános z cigaretového dymu
  • vtáčí trus
  • zvyšky hmyzu
  • a mnoho ďalších

Špeciálne zloženie zabraňujúce zahmleniu okien zaručuje dlhotrvajúcu čistotu. Bezpečný pre použitie aj na všetkých tónovaných sklách. Navyše sa skvele hodí ku kompletnej starostlivosti o okná systémom Meguiar's Perfect Clarity Glass Care. Vyskúšajte tiež neprekonateľné leštidlo na okná G8408 Meguiar's Perfect Clarity Glass Polishing Compound a sealant G8504 Meguiar's Perfect Clarity Glass Sealant s hydrofóbnym efektom tzv. "tekutých stieračov".

Katalógové číslo:G8224
ZnačkaMeguiar's
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
96 %
30 zákazníkov hodnotilo
26×
Martin Ciklamini
19. 10. 2020

H

Overený užívateľ
20. 5. 2019

vyborne cisti skla, akurat treba davat pozor a pouzivat na otvorenom priestranstve (obsahuje jedy). Takisto spust stlacat s citom a nerozprasovat co to da, ale skor stlacat kohutik zlahka blizko pri skle (nech cim menej ide do ovzdusia ked stojite pri tom)

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.