Môj účet
Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Čistič na kolesá Meguiar's Ultimate All Wheel Cleaner (709 ml)

pH neutrálny čistič na kolesá s prefarbením do červena
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Čistič na kolesá Meguiar's Ultimate All Wheel Cleaner (709 ml)
-10 %
Lepší produkt je na dosah

Čistič na kolesá Meguiar's Ultimate All Wheel Cleaner (709 ml)

Náš najúčinnejší a najbezpečnejší pH neutrálny čistič kolies s prefarbením do červena, to je Meguiar's Ultimate All Wheel Cleaner. Špeciálne "gélové" zloženie, ktoré priľne k povrchu kolesa a nesteká z neho ako u ostatných prípravkov, na ktoré ste boli až doteraz zvyknutí. Účinne uvoľňuje brzdový prach a cestné nečistoty. Pri kontakte so železitými nečistotami sa sfarbuje do červena, cestné nečistoty ho naopak sfarbia do hneda. Bezpečný pre všetky typy lakovaných, leštených, chrómových, motocyklových aj všetkých ostatných diskov.

Špeciálna, priľnavá konzistencia prípravku pripomínajúca gél zabezpečí, že výrobok nesteká zo zvislých plôch kolies ako ostatné podobné čističe, a vďaka tomu uvoľňuje brzdový prach aj cestné nečistoty z povrchu kolies po celú dobu pôsobenia. Kompletne prepracované zloženie tohto prípravku zvýšilo čistiace schopnosti, avšak zachovalo jeho neutrálne pH aj maximálnu šetrnosť pre všetky typy bicyklov, rovnako ako pre pneumatiky aj brzdové komponenty. Meguiar's Ultimate All Wheel Cleaner obsahuje prímesi, ktoré pri kontakte s nečistotami na báze železa (Fe) sfarbia prípravok do červena. Tento efekt nie je dôkazom účinku produktu, ale iba indikátorom, či nečistoty na kolesách obsahujú železo. Ak sú kolesá silno znečistené, avšak bez obsahu železitých nečistôt, prípravok sa nesfarbí, ale stále bude rovnako výborne čistiť ich povrch od všetkých zbytkov nečistôt.

Pri kontakte s cestnou nečistotou sa prípravok môže sfarbiť do hneda. Vďaka špeciálnej priľnavej konzistencii sa prefarbenie objaví na celej ploche kolies a nie len na spodnej časti, kam ostatné čističe kolies po aplikácii stekajú. Charakteristickou vlastnosťou prímesi zaisťujúcej prefarbenie do červena je tiež veľmi silný zápach. Aj v tomto smere urobili vedci v laboratóriách Meguiar's veľký pokrok, pretože tento nepríjemný zápach obmedzili na minimum, aby ste si už nemuseli kaziť dojem a zážitok z čistenia kolies.

Tipy na umývanie kolies a pneumatík:

  • Umývajte vždy kolesá, ktoré sú chladné na dotyk.
  • Ak sa kolesá pri umývaní nefarbia do červena, neznamená to, že prípravok neúčinkuje, ale iba to, že na kolesách nie sú   nečistoty s obsahom železa (Fe).
  • Pneumatiky by pred aplikáciou lesku mali byť vždy čisté.

Odporúčaný postup umývania kolies:

Katalógové číslo:G180124
ZnačkaMeguiar's
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
94 %
14 zákazníkov hodnotilo
12×
Martin Ciklamini
19. 10. 2020

H

Overený užívateľ
2. 5. 2020

Vyborny cistic kolies

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.