Môj účet

Audison bit Nove DRC

nový digitálny DSP procesor s diaľkovým ovládaním v balení
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Audison bit Nove DRC

DSP procesor Audison bit Nove DRC

Bit Nove je technológia, ktorá je plne zameraná na potešenie z počúvania. Od roku 2007, v ktorom bol bit One prvýkrát predstavený. Spoločnosť Audison nikdy nezastavila inovácie segmentu digitálnych procesorov. Bit Nove sa zrodil z tohto jedinečného know-how v odbore, čo je perfektný nástroj pre rozšírenie automobilového audiosystému, ktorý maximalizuje jeho zvukový potenciál.

Vstupná konektivita
Je vybavený 6 vstupmi na úrovni vysokej (3 ÷ 20 V) a nízkej (1,2 ÷ 8 V), bit Nove je možné použiť s akýmkoľvek typom náhradného dielu a OEM zdroja. Pomocný vstup RCA (0,3 ÷ 5V) je ideálny na pripojenie vášho smartphonu alebo tabletu k bitu Nove poskytujúcu najvyššiu možnú kvalitu. Pokročilý počítačový softvér zhŕňa kanály patriace k tej istej prednej strane a v niekoľkých málo jednoduchých krokoch vyvažuje odozvu zdrojovej frekvencie originálneho autorádia. Disponuje tiež dvoma optickými digitálnymi vstupmi s maximálnym akceptovaným rozlíšením 192 kHz / 24 bitov, aby sa súčasne mohlo pripojiť bit DMI k bitovému systému Nove (s digitálnym zvukom z autobusu MOST) a Hi-Res bit Play HD.

USS - simulátor univerzálnych reproduktorov
Vďaka integrácii technológie USS je možné bit Nove pripojiť aj k hlavným jednotkám, ktoré obsahujú obvod "detekcie záťaže reproduktorov", ktorý inak stlmí výstup zvukových signálov.

Výstupná konektivita
Bit Nove obsahuje deväť výstupných kanálov na konektoroch RCA, ktoré poskytujú veľké množstvo aktívnych multi-zosilnených konfigurácií, čo zaisťuje inštalačnému programu celý rad nastavení. Pre každý kanál poskytuje výkonný DSP: 10pólový parametrický ekvalizér umožňujúci optimálne nastavenie, 68 krokov frekvenčný prechod, filtre typu Butterworth alebo Linkwitz-Riley so strmosťou od 6 do 24 dB / okt a možnosťou nastavenia časových korekcií.

Katalógové čísloBIT NOVE DRC
ZnačkaAudison
OdkazyOficiálna webová prezentácia (anglicky)

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.