Môj účet

Antikorózny vosk na podvozok Bilt Hamber Dynax-UB (750 ml)

najkvalitnejší antikorózny vosk na podvozok, balenie v spreji, 750 ml
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Antikorózny vosk na podvozok Bilt Hamber Dynax-UB (750 ml)
Aktualizované

Antikorózny vosk Bilt Hamber Dynax-UB

Dynax-UB je vysoko účinný antikorózny vosk, ktorý poskytuje mimoriadne dlhú ochranu oceľovým povrchom. Dynax-UB obsahuje elastické polyméry, ktoré vytvárajú tvrdší voskový povlak, ktorý je voči oderu odolnejší ako bežné voskové povlaky. Táto vlastnosť umožňuje tomuto vosku chrániť spodnú časť vozidla po dlhšiu dobu. Na rozdiel od tradičných asfaltových náterov sa Dynax-UB nebude časom lúpať. Dynax-UB vytvára suchý, hnedý a voskovitý film. Dynax-UB je schopný zastaviť existujúcu koróziu a poskytnúť dlhodobú ochranu skorodovaným a korozívnym povrchom. Dynax-UB prekoná konkurencieschopné materiály v skúškach soľného postreku za podmienok ASTM B117.

Hlavné vlastnosti

 • Najkvalitnejší antikorózny vosk na trhu.
 • Hnedé sfarbenie.
 • Poskytuje veľmi dlhotrvajúcu ochranu podvozku a oceľových povrchov.
 • Obsahuje elastické polyméry.
 • Zastavuje už prebiehajúcu koróziu.

Spôsob použitia Bilt Hamber Dynax-UB

 • Dynax-UB sa aplikuje natieraním.
 • Aplikuje sa na suchý povrch.
 • Ideálne na predom vyčistený povrch.
 • Na povrch naneste najmenej 2 vrstvy v intervaloch 24 hodín.
 • Prvá vrstva pripraví povrch a umožní tak následným vrstvám vytvárať vyššiu hrúbku filmu.
 • Dynax-UB zaistí vynikajúcu ochranu v širokom rozmedzí hrúbky - cieľom je dosiahnuť rovnomernú hrúbku suchého filmu približne 80 - 100 mikrónov.

O značke

Bilt Hamber je anglická značka, ktorá možno nemá emocionálny marketing, ale ponúka jedinečné výrobky, často najvyššej možnej kvality v danom cenovom rozpätí. Do sortimentu značky patrí najpredávanejší odstraňovač hrdze Bilt Hamber Korrosol Polish a vynikajúci Doubble Speed Wax, odolný hybridný vosk, ktorý vydrží až rok. Spoločnosť Bilt Hamber sa okrem špičkovej autokozmetiky úzko špecializuje na odstraňovanie hrdze a ochranu podvozkov vozidiel pred koróziou. V tejto oblasti patrí k absolútnej svetovej špičke. Bilt Hamber Laboratories je meno, ktoré stojí za výskumom, inovatívnou chémiou a prísnym testovaním ako aj spôsobom výroby najvýkonnejších produktov. Každý výrobok je pred uvedením do predaja podrobne testovaný a porovnávaný s konkurenciou.
Katalógové čísloBH-0027
ZnačkaBilt Hamber
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
9 zákazníkov hodnotilo
SLAVOMÍR SIVOK
9. 5. 2021

Pracuje sa s ním dobre. Výsledný efekt pekný. Dobrá výdatnosť . Celkovú kvalitu preverí čas.

SLAVOMÍR SIVOK
4. 4. 2021

Z môjho pohľadu zatiaľ veľmi dobrý produkt. V balení sú dve trysky, z dostatočne dlhou hadičkou a bez hadičky. Spray má dobrú výdatnosť . Jeden spray stačí na všetky pdvozkové dutiny bežného auta. Rýchlo schne a za necháva súvislú čiernu vrstvu. Odolnosť nastriekanej vrstvy ukáže čas. Produkt si určite ešte objednám aj na druhé auto.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.