Môj účet

"All-In-One" na korekciu, leštenie a voskovanie laku Meguiar's Ultra Polishing Wax (3,79 l)

najúčinnejší produkt "All-In-One" na korekciu, leštenie a voskovanie laku v jedinom kroku
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
-10 %

"All-In-One" na korekciu, leštenie a voskovanie laku Meguiar's Ultra Polishing Wax (3,79 l)

Meguiar's Ultra Polishing Wax je revolučný produkt "všetko v jednom" pre odstránenie defektov laku, leštenie do vysokého lesku a veľmi odolnú polymérovou ochranu v jedinom kroku. Designovaný pre použitie s penovými aj mikrovláknovými kotúčmi, ručnú aplikáciu, orbitálne, planetárne aj rotačné leštičky. Geniálne riešenie pre jednoduché a rýchle detailingové práce, keď je kladený dôraz nielen na výsledok, ale aj na čas. Jediný krok pre perfektnú kondíciu laku! Najsilnejšia korekcia, najlepší finiš a najkvalitnejšia ochrana zo všetkých našich produktov "2 v 1" (leštidlo s voskom).

Meguiar's vytvoril kombináciou super-mikroabrazív (SMAT), leštiacich olejov a zmesi polymérov, silikónov a karnauby, jedinečný systém korekcie, leštenia a ochrany laku v jednom kroku, tzv. "One Step Solution". Skutočne efektívne odstraňuje defekty laku, dodáva mu neuveriteľne vysoký lesk a dlhotrvajúcu ochranu, ktorá prekoná všetky naše kombinované produkty "2 v 1" (leštidlá s voskom).

Kľúčové vlastnosti Meguiar's Ultra Polishing Wax

  • Špičková moderná technológia umožňuje skvelé odstránenie defektov a trvanlivú ochranu v jedinom kroku.
  • Jednoduché stieranie umožňuje užívateľovi aplikovať prípravok na celé vozidlo, bez toho aby sa musel zdržovať stieraním v priebehu práce.
  • Ušetrite čas a peniaze, rýchlo a účinne odstráňte defekty laku a ochráňte ho v jednom jedinom kroku.
  • Technológia super-mikroabrazív (SMAT) poskytuje rovnomernú, rýchlu korekciu laku.
  • Odstraňuje hologramy, ľahkú až stredne silnú oxidáciu, škrabance a škvrny.
  • Odolná zmes syntetických polymérov, silikónov a karnaubského vosku pre fantastickú, hydrofóbnu ochranu.

Zmeňte všestranné vlastnosti nášho Ultra Polishing Waxu jednoducho tak, že zmeníte spôsob aplikácie - tak dosiahnete požadovaných výsledkov. Zmena aplikácie môže zahŕňať čokoľvek od výmeny strojovej leštičky či leštiacich kotúčov, až po zmenu samotnej techniky leštenia. Pre silnejšiu korekciu tak vyberte hrubšie kotúče a intenzívnejšiu techniku, pre ľahkú korekciu a perfektný finiš voľte mäkké finišovacie kotúče a šetrnejšiu aplikáciu. Pre maximálnu korekciu defektov môžete použiť rotačnú leštičku, rovnako tak bude Ultra Polishing Wax pracovať skvele s ktoroukoľvek kvalitnou orbitálnou leštičkou alebo dokonca pri ručnej aplikácii. Ide o veľmi všestranný produkt, ktorý prinesie profesionálne výsledky v širokom spektre defektov laku a aplikačných metód. Zvoľte si techniku, ktorá vám aj laku najlepšie vyhovuje a odstraňujte defekty, šúchajte do vysokého lesku a voskujte jediným krokom - pomocou D166 Meguiar's Ultra Polishing Wax!

Metódy aplikácie: ručne, DA leštička, rotačná leštička.

Katalógové číslo:D16601
ZnačkaMeguiar's
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.