Môj účet

Aktívna pena Bilt Hamber Auto-Foam (5 l)

prémiová aktívna pena, super pomer cena/použitie, 5 l
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Aktívna pena Bilt Hamber Auto-Foam (5 l)
Tip

Aktívna pena Bilt Hamber Auto-Foam

Nemá zmysel používať drahé vosky a tmely v snahe dosiahnuť čo najvyšší lesk, ak ste si neosvojili základné princípy umývania auta. Väčšina poškodení laku a nedokonalostí, ktoré sa snažíme týmito voskami zakryť, je spôsobená nedokonalou prípravou pred nanesením vosku alebo tmelu, alebo, čo je dôležitejšie, zlou technikou umývania pri kontakte s karosériou. Tieto zlé postupy, ktoré poškodzujú lak, je potrebné eliminovať na minimum. Aj keď sa snažíme byť pri umývaní vozidla opatrní, niekedy sa dopustíme chyby. Aktívna pena Auto-Foam je výsledkom rozsiahleho výskumu a vývoja v spoločnosti Bilt Hamber. Auto-Foam ešte viac znižuje možnosť poškodenia laku a dokáže lak vyčistiť a pripraviť napríklad na voskovanie. Auto-Foam je nová generácia aktívnej peny prémiovej kvality, peny na báze vody, ktorá je určená na umývanie znečisteného laku vozidla pred šampónovaním. Aktívna pena Bilt Hamber je použiteľná vo všetkých bežných penových nástavcoch. Riedi sa v pomere 4 % Auto-Foam a 96 % vody. Nechajte pôsobiť na vozidle 5 minút a opláchnite prúdom vody. Táto pena nie je určená na vytvorenie efektnej hustej snehovej peny, ktorá vydrží dlhé minúty, ale je to čisto funkčná pena, ktorá môže ponúknuť maximálne odstránenie nečistôt a následné ľahké opláchnutie vodou. Pena Auto-Foam je vyrobená z biologicky odbúrateľných zlúčenín a je mimoriadne účinná proti nečistotám, ale neškodná pre lak. Jej špeciálne zloženie bez rozpúšťadiel zaručuje, že ani pravidelné používanie nepoškodí lak. Tvrdé "pracovné" povrchovo aktívne látky "útočia a prenikajú" aj do tej najodolnejšej cestnej špiny a iných nečistôt bez potreby manuálneho zásahu. Počas pôsobenia aktívnej peny sa bublinky systematicky spúšťajú a posúvajú, čo zlepšuje čistiaci účinok. Účinky cestnej špiny sa neutralizujú tým, že sa viažu v zmesi povrchovo aktívnych látok a následne sa zdvíhajú z lakovaných povrchov a fyzicky odstraňujú, čím sa minimalizuje poškodenie laku (poškriabanie).

Hlavné vlastnosti

 • Aktívna pena prémiovej kvality.
 • Extra vysoko koncentrovaná.
 • Riedi sa v pomere 4 % peny a 96 % vody.
 • Vynikajúca pri odstraňovaní väčšiny nečistôt.
 • Nepoškodzuje lak.
 • Vyrobené z biologicky odbúrateľných látok.

Ako používať aktívnu penu Bilt Hamber Auto-Foam

 • Kľúčom k úspechu je správny pomer riedenia. S tým aj začnite.
 • Pred striekaním aktívnej peny opláchnite vozidlo silným prúdom vody.
 • Zbavíte tak karosériu najhrubších nečistôt a vytvoríte priestor pre lepšiu prácu aktívnej peny.
 • Aktívnu penu nastriekajte na celé auto, nie je potrebné to robiť po častiach.
 • Vždy pracujte v tieni a udržiavajte karosériu v chlade, auto nesmie byť horúce, ale ani zamrznuté - napríklad po noci s teplotami pod bodom mrazu.
 • Nechajte pôsobiť 5 až 10 minút a potom opláchnite silným prúdom vody.
 • Pokračujte ďalším krokom umývania alebo predumývania karosérie.

O značke

Bilt Hamber je anglická značka, ktorá možno nemá emocionálny marketing, ale ponúka jedinečné výrobky, často najvyššej možnej kvality v danom cenovom rozpätí. Do sortimentu značky patrí najpredávanejší odstraňovač hrdze Bilt Hamber Korrosol Polish a vynikajúci Doubble Speed Wax, odolný hybridný vosk, ktorý vydrží až rok. Spoločnosť Bilt Hamber sa okrem špičkovej autokozmetiky úzko špecializuje na odstraňovanie hrdze a ochranu podvozkov vozidiel pred koróziou. V tejto oblasti patrí k absolútnej svetovej špičke. Bilt Hamber Laboratories je meno, ktoré stojí za výskumom, inovatívnou chémiou a prísnym testovaním ako aj spôsobom výroby najvýkonnejších produktov. Každý výrobok je pred uvedením do predaja podrobne testovaný a porovnávaný s konkurenciou.

Katalógové čísloBH-009
ZnačkaBilt Hamber
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
94 %
29 zákazníkov hodnotilo
24×
Vlado
29. 3. 2024

Na to ze som striekal penu ako divy si myslim ze mi ta pena vydrzi do hrobu. 5l balenie a minul som snad 1 dc. Ja som napriklad spokojny ze to nie je slahacka lebo to umyvam na travniku a nemam chut tam mat hodinu penu. Pekne nastriekas nechas posobit, pekne drzi na aute - stekanim a vywapkujes.

Anonymný užívateľ
8. 5. 2023

Šampón robí všetko čo má, dokonca bolo auto ako keby aj navoskované, ale od bohatej peny to malo veľmi ďaleko.

Branislav Dziedzina
30. 11. 2021

Treba spravne nariedit

Branislav Dziedzina
23. 11. 2021

Funguje ako pisu silny cistiaci efekt vyssie PH

Erik Juhas
20. 1. 2021

vysoko koncentrovana a vysoko ucinna aktivna pena v ekonomickom 5L baleniak niekto hlada aktivnu penu s wow efektom hustej slahacky, bude sklamany ...ak niekto hlada ucinnu aktivnu penu bude velmi spokojnysamotny obal bol znova modifikovany, je lepsi ako predchadzajuci, trosku zvlastny vrchnak a tiez aj rucka, ale samotna \"bandaska\" je trvacnejsia

Overený užívateľ
12. 7. 2019

pomer cena / kvalita je veľmi dobrý, pena patrí k tým lepším na trhu.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.