Môj účet

Univerzálny čistič Bilt Hamber Surfex HD V2 (1 l)

najlepší univerzálny čistič a účinný odmasťovač založený na vodnej báze
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Univerzálny čistič Bilt Hamber Surfex HD V2 (1 l)
Tip

Univerzálny viacúčelový čistič Bilt Hamber Surfex HD

S obmedzujúcimi vyhláškami na používanie čističov, ktoré obsahujú rozpúšťadlá, prišiel Bilt Hamber s vývojom šetrných čističov na vodnej báze. Bolo celkom ťažké pre Bilt Hamber skĺbiť funkčnosť čističa a zároveň splniť ekologické normy. Surfex HD je biologicky odbúrateľný a svojou účinnosťou poráža aj veľmi silné čističe na báze rozpúšťadiel. Surfex HD dokáže odstrániť všetky olejovité a mastné znečistenia, ale oproti rozpúšťadlovým čističom si hravo poradí aj s organickou nečistotou alebo s usadeným vodným kameňom. Surfex HD môže byť používaný v rôznych koncentráciách - začína byť aktívny pri riedení 1:200 pri malom znečistení, alebo sa dá použiť aj nezriedený na silné znečistenie. Surfex HD odporúčame používať na čistenie v aute, v komerčných pracoviskách alebo v domácnostiach. Surfex HD môže byť použitý na lak, na hliníkové kolesá, na pneumatiky, na textil alebo na koberce atď. Surfex HD môžete nastriekať rozprašovačom alebo rozotierať štetcom.

bilt hamber surfex hd

Výhody Bilt Hamber Surfex HD

  • Výkonný viacúčelový čistič na vodnej báze.
  • Bezpečný de facto na všetky povrchy v autách a domácnostiach (pred použitím vždy otestujte na skrytom mieste).
  • Biologicky odbourateľný.
  • Ekonomické riedenie od 0,5% (1:200).
  • Dostupný ako 1 litrové balenie, 5 litrové balenie a 25 litrové balenie.
  • 1 litrové balenie se dodává společne s rozprašovačom
Katalógové čísloBH-0056
ZnačkaBilt Hamber
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
95 %
43 zákazníkov hodnotilo
36×
14. 8. 2020

neviem,ale mna vôbec nepresvedčil tento výrobok. Ci uz zriedený,alebo bez riedenia, tak funguje cca rovnako a naozaj aj stredne znečistenie len s velkou námahou dam dolu a casto nie úplne.

Overený užívateľ
26. 5. 2020

Super, neveril som čo to dokáže. :)

Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás tiež zaujímať

Nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - LChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - LTipRýchly náhľad (1 hodnotenie)chemicky odolná rukavica s gripom, veľkosť L, farba čierna, cena za 1 ks0,39 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - MChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care CDC Grip Nitril - MTipRýchly náhľad (1 hodnotenie)chemicky odolná rukavica s gripom, veľkosť M, farba čierna, cena za 1 ks0,39 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care - LChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care - LTipAktualizovanéRýchly náhľad (1 hodnotenie)chemicky odolná rukavica, veľkosť L, farba čierna, cena za 1 ks0,19 EURSkladomNitrilová rukavica Brela Pro Care - MChemicky odolná nitrilová rukavica Brela Pro Care - MTipAktualizovanéRýchly náhľad (2 hodnotenia)chemicky odolná rukavica, veľkosť M, farba čierna, cena za 1 ks0,19 EURSkladomTershine APC - Melon (500 ml)Čistič na interiér Tershine APC - Melon (500 ml)-10 %Rýchly náhľadnajuniverzálnejší čistič na interiér s vôňou melónu, 500 ml17,59 EUR19,54 EUR SkladomTershine APC - Lime (500 ml)Čistič na interiér Tershine APC - Lime (500 ml)-10 %Rýchly náhľad (1 hodnotenie)najuniverzálnejší čistič na interiér s vôňou limetky, 500 ml17,59 EUR19,54 EUR SkladomADBL APC PRO (500 ml)Koncentrovaný čistič ADBL APC PRO (500 ml)-12 %Rýchly náhľad (1 hodnotenie)koncentrovaný a veľmi silný, univerzálny čistič pre interiér aj exteriér, 500 ml6,95 EUR7,90 EUR SkladomADBL APC (500 ml)Koncentrovaný čistič ADBL APC (500 ml)-12 %Rýchly náhľad (9 hodnotení)vysoko koncentrovaný, univerzálny čistič pre interiér aj exteriér, extra výhodné 500 ml6,07 EUR6,90 EUR SkladomBilt Hamber Surfex HD (25 l) Doprava zadarmoUniverzálny čistič Bilt Hamber Surfex HD (25 l)Rýchly náhľaduniverzálny čistič a odmasťovač založený na vodnej báze162,08 EURSkladomBilt Hamber Surfex HD V2 (5 l)Univerzálny čistič Bilt Hamber Surfex HD V2 (5 l)TipRýchly náhľad (33 hodnotení)univerzálny čistič a odmasťovač založený na vodnej báze34,54 EURSkladom
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.