Môj účet

RUPES BigFoot LK 900E Mille - inovovaná strojová planetárna leštička

inovovaná strojová planetárna leštička
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
RUPES BigFoot LK 900E Mille - inovovaná strojová planetárna leštička

RUPES BigFoot LK 900E Mille - inovovaná strojová planetárna leštička

Leštička RUPES LK 900E Mille vykonáva tzv. „planetárny“ pohyb. Ide o kombináciu excentrického pohybu s tzv. „nútenou“ či „pevnou“ rotáciou. Vďaka planetárnej prevodovke prebiehajú v každom momente súčasne oba pohyby, teda excentrický aj rotačný, a nie je možné ich oddeliť. Tým, na rozdiel od bežných orbitálnych leštičiek s tzv. "voľnou rotáciou" (väčšina leštičiek na dnešnom trhu), leštička nespomaľuje rotáciu pri vysokom zaťažení, pretože vnútorný prevod udržuje stálu rotáciu v závislosti na nastavenej rýchlosti. Vďaka planetárnej prevodovke zaisťuje leštička RUPES LK 900E Mille aj pri nízkom výkmite veľmi vysokú korekčnú schopnosť. Leštička umožňuje nastavenie rýchlosti v niekoľkých krokoch pre bezproblémovú prácu v každej situácii. Je vhodná na leštenie všetkých typov lakovaných a glazovaných povrchov na automobiloch, lodiach, karavanoch, lietadlách aj motocykloch. Jej použitie je natoľko efektívne, že sa vyrovná špičkovým rotačným leštičkám. Sada navyše obsahuje dva unášače s priemermi 5" (125 mm) a 6" (150 mm). Prácu vám tiež výrazne zjednoduší 9 metrov dlhý kábel, ktorým je leštička vybavená! Rýchlosť leštičky navyše môžete upravovať hneď dvoma spôsobmi - kolieskom na nastavenie rýchlosti na hornej strane leštičky a tiež progresívnou spúšťou, pri ktorej si rýchlosť leštičky upravujete jednoduchou intenzitou jej stlačenia.

Výhody planetárnych leštičiek oproti rotačným leštičkám:

  • Bezpečnosť a šetrnosť - planetárna leštička nevytvára toľko tepla ako rotačná leštička a nehrozí tak intenzívne nenávratné poškodenie laku vplyvom vysokej teploty (tzv. "prepálenie laku") či jeho prebrúsenie.
  • Žiadne hologramy - planetárny pohyb nevytvára hologramy, ktoré bývajú sprievodným efektom pri práci s rotačnou leštičkou. Hologramy je následne potrebné odstrániť v rámci ďalších krokov leštenia a môže ísť aj o časovo a technicky náročné úkony v ceste za perfektným vzhľadom laku. Taká oprava môže aj profesionálovi zabrať niekoľko hodín.
  • Jednoduchosť - prácu s planetárnou leštičkou si po vysvetlení základných pracovných postupov osvojíte onedlho, s rotačnou leštičkou je odporúčané absolvovať profesionálne školenia a následne nazbierať minimálne niekoľkomesačné skúsenosti, než sa pustíte do renovácie laku automobilu.
  • Dokonalý finiš - menšia "agresivita" planetárnych leštičiek prispieva k dosiahnutiu hladšieho a lepšieho finálneho výsledku a vyššieho lesku pri výrazne menšom nebezpečenstve dodatočného poškodenia laku.
  • Meguiar's DA Microfiber Correction System - firma Meguiar's vyvinula tento revolučný systém pre renováciu, leštenie a voskovanie laku, ktorý postupne začína nahrádzať tradičné metódy strojových renovácií laku a je určený výhradne pre bezpečné a šetrné použitie s planetárnou leštičkou pri zachovaní 100% efektivity.

Technické parametre:

  • Priemer unášača: 5" (125 mm) / 6" (150 mm).
  • Výkmit: 5 mm.
  • Výkon: 900 W.
  • Otáčky: 265 - 535 RPM.
  • Hmotnosť: 2,8 kg.
Katalógové čísloLK900E_STD
ZnačkaRupes
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.