Môj účet
Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Subwoofer pre BMW Rockford Fosgate POWER T3-BMW-SUB

vysoko kvalitný OEM plochý subwoofer pre BMW
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Subwoofer pre BMW Rockford Fosgate POWER T3-BMW-SUB
Zapojené v demopaneli

Subwoofer pre BMW Rockford Fosgate POWER T3-BMW-SUB

Model T3-BMW-SUB je subwoofer určený na výmenu alebo modernizáciu továrenských subwooferov inštalovaných vo vybraných modeloch BMW. Subwoofer je zostavený z neodymového magnetu, cievky zo skleneného vlákna a gumového tesnenia. T3-BMW-SUB disponuje konektorom pre jednoduché pripojenie k vozidlám BMW.

Kľúčové vlastnosti OEM subwoofera pre BMW Rockford Fosgate POWER T3-BMW-SUB

  • Vyrobené v Nemecku.
  • Posilnený kôš zo skleneného vlákna o poly-karbonát.
  • NBR gumový záves.
  • Kôš Bimax.
  • Neodymiový magnet.
  • 2" kmitajúca cievka s hliníkovým obalom.
  • Navrhnutý na nahradenie originálneho BMW 8" woofera.
  • Originálny BMW konektor súčasťou balenia.
Katalógové číslo:T3-BMW-SUB
ZnačkaRockford Fosgate
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia
RMS výkon RMS výkon subwooferu je stály výkon nepretržitého používania subwoofera. Ak sa výkon na dlhšiu dobu prekročí, môže dôjsť k nevratnému poškodeniu, resp. k spáleniu kmitacej cievky subwoofera. 150 Watt
Max. (maximálny) výkon Špičkový výkon , ktorý dokáže subwoofer zahrať chvíľkovo (cca 0,5 s), napríklad pri údere bicích nástrojov v skladbe. Ak sa maximálny výkon prekročí, môže dôjsť rýchlo k poškodeniu, resp. k spáleniu kmitacej cievky subwoofera. 300 Watt
Citlivosť (SPL 1W/1m)Citlivosť, senzitivita čiže účinnosť subwoofera.
Citlivosť subwoofera sa udáva v decibeloch (dB) a zjednodušene povedané znamená, čím vyššia hodnota, tým menšie nároky na výkon zosilňovača. Ide de facto o hodnotení, ako subwoofer prevádza watty na zvuk. Hodnotenie citlivosti sú v úrovňou hluku merané na 1 meter od subwoofera pomocou 1 W (watt energie) alebo pomocou 2,83 voltu na zdroji na 1 meter.
Vyššia Decibelová úroveň znamená, že subwoofer je hlasnejší s nižším výkonom. Pre každý nárast o 3 dB citlivosti, subwoofer vyžaduje polovičnú silu pre reprodukciu rovnaké hlasitosti. Napríklad, ak 88 dB subwoofer potrebuje 300 wattov na výrobu určitej hlasitosti, potom subwoofer s 91 dB citlivosťou potrebuje len 150 wattov, aby sa dostal na rovnakú účinnosť.
88 dB
Impedancia Impedancia - meranie elektrického odporu. Pri nákupe subwooferu je veľmi dôležité, aby sa každý ubezpečil, že impedancia je v súlade so zosilňovačom, ktorý na neho zapájate. U subwooferov s dvojitou kmitacou cievkou sa doporučujeme riadiť podľa informácií v poradni!
Príklad:
2 Ohmový subwoofer nemožno pripojiť na zosilňovač, ktorý je stabilný len do 4 Ohmov. 4 Ohmový subwoofer možno bez problémov použiť na zosilňovač, ktorý je stabilný do 2 Ohmov. Zapojenie 4 Ohm subwoofera na zosilňovač, ktorý je stabilný do 4 Ohmov, tiež bez problémov. Najbežnejšie impedancia subwooferu sú 4 Ohm.
4 Ω
Fs - rezonančná frekvencia Fs - je spodná rezonančný kmitočet. Tento parameter je de facto voľný vzduch rezonančná frekvencia subwoofera. Jednoducho povedané, je to bod, v ktorom sa hmotnosť pohybujúcich sa častí subwoofera vyrovnáva sile suspenzie subwooferu, keď je v pohybe. Ak ste niekedy videli kúsok povrázku, ktorý začal nekontrolovateľne pohmkávať vo vetre, videli ste efekt dosiahnutie rezonančnej frekvencie.
Hmotnosť pohyblivých častí a tuhosť odpruženia (surround a spider) sú kľúčovými prvkami, ktoré majú vplyv na rezonančnú frekvenciu. Ako všeobecné pravidlo platí, že nižšie Fs označuje subwoofer, ktorý by bol pre reprodukciu nízkych frekvencií lepšie ako subwoofer s vyššou Fs. Nie je tomu tak ale vždy, pretože do výsledného zvuku vstupujú potom aj ďalšie dôležité parametre subwoofera.
38 Hz
Xmax + - Xmax - maximálne natočenie membrány subwoofera jedným směrem- nie je to súčet, alebo tiež skratka pre maximálnu lineárnu výchylku. Výstup subwoofera sa stáva nelineárne, keď kmitacia cievka začne opúšťať magnetickú medzeru. 7 mm
Priemer kmitacej cievky subwooferaČím väčší priemer kmitacej cievky, tým má subwoofer väčšiu zaťažiteľnosť, laicky povedané. 50 mm
HmotnosťHmotnosť subwoofera v kilogramoch. Hmotnosť sa spravidla uvádza netto, čiže bez obalu. 1,7 kg
OstatnéCena za 1 kus

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
Overený užívateľ
6. 5. 2019

BMW F20 LCI, povodna zostava hifi, zapojenie na dps Match 82dsp (nepocul som ich hrat na povodnom zosilovaci) - reproduktory maju citelne maksi bass a vyzsi vykon oproti povodnym reoroduktorom na dsp Match.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.