Môj účet

Leštiaci nadstavec na vŕtačku Meguiar's DA Power System

leštiaci nadstavec na vŕtačku
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Leštiaci nadstavec na vŕtačku Meguiar's DA Power System
-10 %

Meguiar's DA Power System

Leštiaci nadstavec Meguiar's DA Power System obsahuje špeciálne vyvinutý orbitálny nadstavec, ktorý je vhodný na všetky bežné typy ručných vŕtačiek. V spojení s leštiacimi kotúčmi a príslušným produktom tak môžete v domácich podmienkach dosiahnuť profesionálne výsledky v starostlivosti o vaše vozidlo. Použitie Meguiar's DA Power Systemu je úplne bezpečné pre lak. Orbitálny pohyb nadstavca je veľmi podobný tomu, ktorý vykonáva naša profesionálna MT310 Meguiar's DA leštička. Vŕtačka pri tomto nadstavci slúži len ako motor, ktorý poháňa unášač a žiadnym spôsobom neprichádza do kontaktu s lakom. Jej použitie je teda úplne bezpečné a nemusíte mať z použitia nadstavca Meguiar's DA Power System žiadne obavy.

K Meguiar's DA Power Systemu je možné dokúpiť samostatné typizované sady, ktoré obsahujú konkrétny prípravok a kotúč, ktorým by sa mal daný produkt nanášať, alebo sadu kotúčov:

Použitie Meguiar's DA Power Systemu šetrí čas i námahu, ktorú vynaložíte pri dosahovaní tých najlepších výsledkov v starostlivosti o vaše vozidlo.

  • Meguiar's DA Power System je možné použiť so všetkými bežnými ručnými vŕtačkami.
  • Orbitálny pohyb dokáže odstrániť viac defektov laku než bežná ručná aplikácia.
Katalógové čísloG3500
ZnačkaMeguiar's
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.