Môj účet

Leštiaci kotúč Meguiar's Soft Buff Rotary Foam Polishing Disc 7"

leštiaci kotúč pre rotačnú leštičku (stredný), 7" / 175 mm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Leštiaci kotúč Meguiar's Soft Buff Rotary Foam Polishing Disc 7
-25 %

Leštiaci kotúč Meguiar's Soft Buff Rotary Foam Polishing Disc 7"

Kotúč WRFP7 je určený na použitie s rotačnými leštičkami. Ide o leštiaci kotúč určený na finálne leštenie laku do maximálneho lesku, odleštenie kruhových škrabancov, hologramov, orbitálnej hmly a ďalších ľahkých až stredných defektov laku. Na finálne doleštenie laku použite niektoré z finišovacích leštidiel Meguiar's, napr. profesionálny M205 Meguiar's Ultra Finishing Polish. Nové penové kotúče sú špeciálne dizajnované na použitie s rotačnou leštičkou a zlepšujú tak výsledky dosahované pri práci s nimi. Zároveň nová konštrukcia použitej peny výrazne znižuje prevádzkovú teplotu, čím znižuje nebezpečenstvo spálenia laku.

Špeciálny suchý zips Velcro, ktorým sa kotúče uchytávajú k unášačom, bol vyvinutý s dôrazom na maximálnu efektivitu leštenia. Tento jedinečný systém zabraňuje nechceným stratám leštiacej sily. Bežné suché zipsy môžu vplyvom vibrácií a kolmého tlaku na kotúč spôsobovať voľnosť v spojení medzi unášačom a kotúčom, a tým stratu leštiacej sily generované leštičkou. Výsledkom je obmedzená schopnosť korekcie a leštenia laku.

Systém Velcro svojou unikátnou konštrukciou zaisťuje pevnosť spojenia medzi unášačom a kotúčom a zvyšuje tak účinnosť strojového leštenia. Vďaka suchému zipsu Velcro nevzniká nežiadúca voľnosť a maximálne množstvo leštiacej sily tak prechádza z leštičky na povrch laku. Preto tento suchý zips používa spoločnosť Meguiar's na všetkých svojich kotúčoch a unášačoch. Nové kotúče boli prepracované na základe vývoja so špičkovými svetovými detailermi tak, aby poskytovali perfektný výkon pri zachovaní ideálneho priemeru.

Poznámka
Unášače dokážu ovplyvniť výsledok renovácie laku rovnako ako použitá strojová leštička, kotúč, leštiaca pasta či samotná technika aplikácie. V prípade, že používate nekvalitný unášač alebo unášač s nevhodným suchým zipsom, môže byť výsledok vašej práce negatívne ovplyvnený. Použitie kotúčov či unášačov s bežným suchým zipsom je síce technicky možné, ale z dôvodov vyššie popísaných, odporúčame našim zákazníkom používať vždy iba špičkové kotúče a unášače Meguiar's, ktoré vám zaistia tie najlepšie možné výsledky pri korekcii, leštení aj voskovaní laku.

Výhody nových kotúčov Soft Buff oproti starším verziám kotúčov Meguiar's:

 • Úplne nový materiál - Kompletne prepracovaná pena posúva hranice renovácie laku do dosiaľ nepoznanej úrovne.
 • Lepší "finiš" - Vďaka novej pene je dosiahnutie hlbokého lesku a perfektného finišu oveľa jednoduchšie.
 • Nižšia pracovná teplota - Inovovaná podoba použitých materiálov znižuje pracovnú teplotu a tým aj riziko poškodenia laku.
 • Výrazne nižšie riziko tvorby dodatočných defektov - Nová pena výrazne znižuje nebezpečenstvo tvorby hologramov a ďalších drobných defektov pri finálnom leštení do maximálneho lesku.
 • Vyššia odolnosť - Moderná technológia zaisťuje dlhšiu životnosť kotúčov.
 • Hladší chod - Celkovo hladší sklz kotúča pri práci zaisťuje oveľa jednoduchšiu korekciu a leštenie.
 • Špeciálny suchý zips Velcro - Zefektívňuje leštenie laku vďaka jedinečnému dizajnu vlákien.

Technické parametre:

 • Centrovací priemer: 6,1" / 155 mm
 • Priemer pracovnej plochy kotúča: 7" / 178 mm
 • Určené pre: rotačné leštičky so zodpovedajúcim priemerom uchytenia
 • Pre použitie s unášačom: WRBP, WRSBP
Katalógové číslo:WRFP7
ZnačkaMeguiar's
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.