Môj účet

Leštiaci kotúč Meguiar's Soft Buff Foam Polishing Disc 6"

leštiaci kotúč pre DA leštičku (stredný), 6"/159 mm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Leštiaci kotúč Meguiar's Soft Buff Foam Polishing Disc 6
-10 %

Leštiaci kotúč Meguiar's Soft Buff Foam Polishing Disc 6"

Nový systém kotúčov Meguiar's výrazne zjednodušuje a zefektívňuje strojové leštenie. Zároveň vám uľahčí výber správneho kotúča a zníži počet príslušenstva, ktoré pre renováciu laku potrebujete. Leštiaci kotúč DFP5 je určený na použitie s MT310 Meguiar's DA leštičkou a ďalšími orbitálnymi leštičkami. Ide o leštiaci kotúč, ktorý je určený na finálne leštenie lakov do maximálneho lesku, odleštenie kruhových škrabancov, hologramov, orbitálnej hmly a ďalších ľahkých až stredných defektov laku. Na finálne doleštenie lakov použite niektorú z finišovacích leštidiel Meguiar's, napr. G19216 Meguiar's Ultimate Polish alebo profesionálny M205 Meguiar's Ultra Finishing Polish. Nové penové kotúče Meguiar's Soft Buff sú kompletne prepracované tak, aby vám poskytli tie najlepšie možné výsledky pri renovácii laku a leštení karosérie. Nové penové kotúče sú špeciálne designované na použitie s DA leštičkou a zlepšujú tak výsledky dosahované pri práci s nimi. Súčasne nová konštrukcia použitej peny výrazne znižuje prevádzkovú teplotu, čím eliminuje nebezpečenstvo spálenia laku. Špeciálny suchý zips Velcro, ktorým sa kotúče uchytávajú k unášačom, bol vyvinutý s dôrazom na maximálnu efektivitu leštenia. Tento jedinečný systém zabraňuje nechceným stratám leštiacej sily. Bežné suché zipsy môžu vplyvom vibrácií a kolmého tlaku na kotúč spôsobovať vôle v spojení medzi unášačom a kotúčom a tým stratu leštiacej sily generovanej leštičkou. Výsledkom je obmedzená schopnosť korekcie a leštenia laku. Systém Velcro svojou unikátnou konštrukciou zaisťuje pevnosť spojenia medzi unášačom a kotúčom a zvyšuje tak účinnosť strojového leštenia. Vďaka suchému zipsu Velcro nevznikajú nežiaduce vôle a maximálne množstvo leštiacej sily tak prechádza z leštičky na povrch laku. Preto tento suchý zips používa spoločnosť Meguiar's na všetkých svojich kotúčoch a unášačoch. Nové kotúče boli prepracované na základe vývoja so špičkovými svetovými detailermi, aby poskytovali perfektný výkon pri zachovaní ideálnych priemerov (5" a 6") a zároveň minimálnej hrúbky (iba 17,5 mm!), vďaka ktorým sa kotúče po novom označujú ako "disky".

Výhody nových kotúčov Soft Buff oproti starším verziám kotúčov Meguiar's

 • Úplne nový materiál - kompletne prepracovaná pena posúva hranice renovácie laku do dosiaľ nepoznanej úrovne.
 • Lepší "finiš" - vďaka novej pene je dosiahnutie hlbokého lesku a perfektného finišu omnoho ľahšie.
 • Nižšia pracovná teplota - inovovaná podoba použitých materiálov znižuje pracovnú teplotu a tým aj riziko poškodenia laku.
 • Výrazne nižšie riziko tvorby dodatočných defektov - nová pena výrazne znižuje nebezpečenstvo tvorby orbitálnej hmly a ďalších drobných defektov pri finálnom leštení do maximálneho lesku.
 • Vyššia odolnosť - moderná technológia zaisťuje dlhšiu životnosť kotúčov.
 • Hladší chod - celkovo hladší sklz kotúča pri práci zaisťuje oveľa jednoduchšiu korekciu a leštenie.
 • Špeciálny suchý zips Velcro - zefektívňuje leštenie aj brúsenie laku vďaka jedinečnému dizajnu vlákien.

Technické parametre

 • Centrovací priemer: 6" / 150 mm.
 • Priemer pracovnej plochy kotúča: 6,25" / 159 mm.
 • Hrúbka kotúča: 17,5 mm.
 • Určené pre: MT310 Meguiar's DA Polisher a ďalšie orbitálne a DA leštičky s príslušným priemerom uchytenia.
 • Na použitie s unášačom: DBP6.

Poznámka
Unášače dokážu ovplyvniť výsledok renovácie laku rovnako ako použitá strojová leštička, kotúč, leštiaca pasta či samotná technika aplikácie. V prípade, že používate nekvalitný unášač alebo unášač s nevhodným suchým zipsom, môže byť výsledok vašej práce negatívne ovplyvnený. Použitie kotúčov či unášačov s bežným suchým zipsom je síce technicky možné, ale z dôvodov vyššie popísaných, odporúčame našim zákazníkom používať vždy iba špičkové kotúče a unášače Meguiar's, ktoré vám zaistia tie najlepšie možné výsledky pri korekcii, leštení aj voskovaní laku.

Katalógové čísloDFP6
ZnačkaMeguiar's
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás tiež zaujímať

Šiltovka damaged s veľkým logom Ahifi (khaki)Šiltovka damaged s veľkým logom Ahifi (khaki)-82 %Posledné kusyRýchly náhľad (4 hodnotenia)šiltovka s veľkým logom Ahifi, khaki2,88 EUR16,25 EURSkladomŠiltovka damaged s logom Ahifi (khaki)Šiltovka damaged s logom Ahifi (khaki)-82 %Posledné kusyRýchly náhľad (3 hodnotenia)šiltovka s malým logom Ahifi, khaki2,88 EUR16,25 EURSkladomCarbon Collective HEX-21 Dual Action Polisher - 21 mm Doprava zadarmoLeštička Carbon Collective HEX-21 Dual Action Polisher - 21 mm-18 %TipAkciaRýchly náhľadorbitálna leštička so 125 mm unášačom a výkmitom 21 mm229,90 EUR279,90 EURSkladomCarbon Collective HEX-15 Dual Action Polisher - 15 mm Doprava zadarmoLeštička Carbon Collective HEX-15 Dual Action Polisher - 15 mm-17 %TipAkciaRýchly náhľad (3 hodnotenia)orbitálna leštička so 125 mm unášačom a výkmitom 15 mm239,90 EUR289,90 EURSkladomAuto Finesse DPX Dual Action Polisher EU Plug Doprava zadarmoLeštička Auto Finesse DPX Dual Action Polisher EU Plug-5 %Rýchly náhľad (4 hodnotenia)orbitálna leštička s 5" (130 mm) unášačom a orbitom 15 mm284,99 EUR299,99 EURSkladomMeguiar's Soft Buff Rotary Soft Backing PlateMäkký unášač na rotačnú leštičku Meguiar's Soft Buff Rotary Soft Backing Plate-10 %Rýchly náhľadmäkký unášač na rotačnú leštičku, 6,1"/155 mm53,59 EUR59,54 EURObvykle naskladňujeme za 1-2 dniMeguiar's Soft Buff Rotary Backing PlateUnášač na rotačnú leštičku Meguiar's Soft Buff Rotary Backing Plate-10 %Rýchly náhľadunášač na rotačnú leštičku, 6,1"/155 mm43,09 EUR47,88 EURObvykle naskladňujeme za 1-2 dniMeguiar's DA Polisher Backing Plate 6"Unášač na leštičku Meguiar's DA Polisher Backing Plate 6-10 %Rýchly náhľadunášač na DA leštičku 6" / 152 mm33,34 EUR37,04 EURObvykle naskladňujeme za 1-2 dniMeguiar's DA Polisher Doprava zadarmoNajmodernejšia orbitálna leštička Meguiar's DA Polisher-10 %Rýchly náhľad (2 hodnotenia)najmodernejšia, profesionálna DA (orbitálna) leštička460,87 EUR512,08 EURSkladomMeguiar's Ultra Finishing Polish (946 ml)Leštidlo pre maximálny lesk Meguiar's Ultra Finishing Polish (946 ml)-10 %Rýchly náhľad (1 hodnotenie)profesionálne finišovacie leštidlo pre maximálny lesk, s obsahom super-mikroabrazív52,84 EUR58,71 EURSkladomMeguiar's Ultra Finishing Polish (3,78 l) Doprava zadarmoProfesionálne finišovacie leštidlo Meguiar's Ultra Finishing Polish (3,78 l)-10 %Rýchly náhľadprofesionálne finišovacie leštidlo pre maximálny lesk, s obsahom super-mikroabrazív154,47 EUR171,63 EURSkladomMeguiar's Ultimate Polish (473 ml)Neabrazívne leštidlo pre maximálny lesk Meguiar's Ultimate Polish (473 ml)-10 %TipRýchly náhľad (27 hodnotení)neabrazívne leštidlo pre maximálny lesk11,59 EUR12,88 EURSkladom
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.