Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Lepidlo Sinus Live SK-400

lepidlo na koberce (400 ml)
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Lepidlo Sinus Live SK-400
Tip

Lepidlo na koberce a látky Sinus Live SK-400

400 ml lepidlo v spreji. Sinus Live SK-400 je určené na lepenie textílií, tkanín, kože, kobercov, akustických pien, papiera, plastových fólií, polystyrénu. Vysoká priľnavosť a jednoduché použitie. Balenie 400 ml.

Použitie Sinus Live SK-400 

Pred použitím dobre pretrepte! Povrch musí byť suchý a čistý. Pri pórovitých materiáloch nastriekajte lepidlo na jednu stranu a povrchy okamžite spojte. Pri nepórovitých materiáloch je možné aplikovať na obidve strany. Po použití plechovku obráťte a stlačením tlačidla vyčistite otvor na rozprašovanie.

Nebezpečenstvo!

Extrémne horľavý aerosól. Kontajner je pod tlakom - pri zahriatí môže prasknúť. Spôsobuje podráždenie pokožky, vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí! Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zdrojmi vznietenia! Nefajčite! Nespúšťajte otvorený oheň alebo iný zdroj zapálenia! Nevdychujte aerosól! Chráňte pred slnečným žiarením! Nevystavujte teplotám nad 50°C!
Likvidujte obsah/nádobu v súlade s miestnymi predpismi!
Výrobok obsahuje: nafta (ropná), ľahko hydrogenovaná, butanon, pentán.
Katalógové číslo:14198
ZnačkaSinus Live
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia (nemecky)

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
97 %
40 zákazníkov hodnotilo
35×
Overený užívateľ
27. 4. 2021

Splnil čo sa od neho čakalo všetko zatiaľ pekne drží, uvidíme časom.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.