Môj účet

Konektory Gladen Z-T-S 2,5 mm²

balenie fast-on konektorov pre repro kábel do 2,5 mm²
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Konektory Gladen Z-T-S 2,5 mm²

Konektory Gladen Z-T-S 2,5 mm²

  • Konektory repro 2,5 mm², ktoré sú použiteľné pre kábel max. 2,5 mm².
  • Cena za balenie 12 kusov (6 čiernych 2,8 mm² a 6 červených 4,8 mm²).

O značke

Značka Gladen patrí k najúspešnejším značkám v Nemecku, kde vznikla, a má tam aj svoje korene. Gladen ponúka vysokokvalitné produkty, ako sú reproduktory, subwoofery alebo zosilňovače. Má tiež široké portfólio produktov, ktoré zahŕňa stovky položiek, či už ide o konektory, tlmiace materiály a množstvo ďalších položiek. V minulosti aj súčasnosti získali produkty Gladen prestížne ocenenie EISA. Nemci si túto značku obľúbili - jednoducho ju milujú.

Katalógové čísloZ-T-S 2,5MM²
ZnačkaGladen
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
95 %
78 zákazníkov hodnotilo
63×
13×
Pavol Čuj
20. 9. 2021

Pozor, nepasujú na Rockford Fosgate PUNCH P1462. A farebné bužírky natiahnúť na 2.5 mm kábel bol riadny boj, šlo to len s pomocou oleja. Na 1.5 mm kábel by to asi bolo OK, ale písana je kompatibilita aj s 2.5 mm.A nakoniec som zistil, že nepasujú na repro a štikal ich dole... širší + pasoval na - reproduktora a - bol priúzky.

Odpoveď: Alžběta Mareková - AHIFI.SK, 30.10.2021 19:42

Dobrý deň, vážený zákazník, je pravdou, že niektoré reproduktory od firmy Rockford Fosgate majú neštandardný rozmer konektorov na reproduktore a je teda nutné použiť väčší Fast on konektor alebo najlepšie napájaný kabeláž priamo na reprodutor.

Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.