Môj účet

Reproduktory do BMW E46 Gladen GA-165E46-3

stredobasové reproduktory, Ø 165 mm, 100 W RMS, 3 Ω, OEM reproduktory pre BMW E46
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom

Reproduktory do BMW E46 Gladen GA-165E46-3

Špecifické stredobasy pre BMW radu 3, modelové označenie E46. Reproduktory majú rovnaké uchytenie ako originálne reproduktory v BMW E46 a môžete ich teda veľmi ľahko nainštalovať. Reproduktory sú určené do predných dverí. Modelový rad One od spoločnosti Gladen zahŕňa reproduktorové systémy, ktoré sú svojim dizajnom aj zvukovým ladením prispôsobené konkrétnym vozidlám. Poslaním radu One je dosiahnuť dokonalú súhru jednotlivých komponentov s továrenským systémom vozidla. Reproduktory majú rovnaký tvar, rozmer aj konektory ako továrenské reproduktory, čo umožní veľmi jednoduchú a rýchlu inštaláciu. Všetky reproduktory radu One boli testované a optimálne vyladené nielen v internom laboratóriu spoločnosti Gladen, ale aj v reálnych podmienkach jednotlivých modelov vozidiel. Na konci vývoja prešli všetky reproduktory početnými testami parametrov a frekvenčnej odozvy a boli finálne doladené zvukovými inžiniermi spoločnosti Gladen. A to s jediným cieľom, poskytnúť optimálny zvukový zážitok s dôrazom na vysoko kvalitný zvuk, detail a jednoduchú inštaláciu v duchu Plug & Play.

Hlavné vlastnosti reproduktorov Gladen GA-165E46-3

  • Špecifické stredobasové reproduktory pre BMW radu 3, modelové označenie E46.
  • Reproduktory do predných dverí.
  • Rovnaký tvar, rozmer aj konektory ako továrenské reproduktory pre jednoduchú inštaláciu.
  • Inštalácia bez zásahu do továrenskej kabeláže vďaka špecifickým konektorom.
  • Vysoká citlivosť a impedancia 3 ohmy umožní zapojenie na továrenský systém.
  • Membrána reproduktorov s priemerom 165 mm z tvrdeného papiera.
  • Výkonný neodymový magnet reproduktorov.

O značke

Značka Gladen je jednou z najúspešnejších značiek v Nemecku, kde vznikla a kde má svoje korene. Gladen ponúka vysokokvalitné výrobky, ako sú reproduktory, subwoofery a zosilňovače. Má tiež široké portfólio produktov, ktoré zahŕňa stovky položiek, či už ide o konektory, tlmiace materiály a mnohé ďalšie položky. V minulosti aj v súčasnosti získali výrobky spoločnosti Gladen prestížne ocenenia EISA. Nemci si túto značku obľubujú - jednoducho ju milujú.

Katalógové čísloGA-165E46-3
ZnačkaGladen
OdkazyOficiálna webová prezentácia
Typy reproduktorov Koaxiálne reproduktory:
Koaxiálne reproduktory sa vyznačujú konštrukciou tzv. Všetko v jednom. Výškový a stredobasový reproduktor sú v jednom koši. Výhodou je jednoduchšia montáž, ale vďaka spojeniu resp. blízkosti pásiem v jednom reproduktore, sa zvyčajne zníži kvalita zvuku. Spravidla uprostred stredobasového reproduktora, je výškový reproduktor, ktorého kmitacia cievka pracuje v druhej vzduchovej medzere spoločného magnatického obvodu. Trojpásmový koaxiálny reproduktor sa skladá zo stredobasového reproduktora, v predu na osobitnom nosníka je stredový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentné reproduktory:
Komponentné reproduktory sa vyznačujú rozdelením na jednotlivé frekvenčné pásma, výškové + stredobasové + popr. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory sa dajú umiestniť úplne oddelene, čo má za výsledok lepší zvukový aj akustický prejav. V drvivej väčšine prípadov komponentných reproduktorov je dodávaná aj externá výhybka, ktorá rozdeľuje výškové, stredové / stredobasové a u třípásma aj basové pásmo popr. umožňuje nastavenie decibelovej úrovne u výškového reproduktoru (napr. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (napr. 6dB / okt. 12dB / okt.) či aktívne alebo bi-amp zapojenia.
Středobasové
Výkon RMS RMS výkon reproduktorov je stály výkon celého systému, nie iba jedného reproduktora alebo jednej strany. Ide tiež o výkon nepretržitého používania reproduktorov. Ak sa RMS výkon prekročí na dlhšiu dobu, môže dôjsť k nevratnému poškodeniu reproduktorov! 100 W
Max. (maximálny) výkon Špičkový výkon , ktorý dokáže reproduktor zahrať chvíľkovo (cca 0,5 s), napríklad pri údere bicích nástrojov v skladbe. Ak sa max. Výkon prekročí, zvyčajne dôjde k poškodeniu reproduktorov! 150 W
Impedancia Impedancia - meranie elektrického odporu. Pri nákupe reproduktorov, je dôležité, aby sa každý ubezpečil, že impedancia je v súlade so zosilňovačom alebo autorádiom, ktorý používate.
Príklad:
2 Ohmový reproduktor nie je možné pripojiť na zosilňovač, ktorý je stabilný len do 4 Ohmov! 4 Ohmový reproduktor je možné bez problémov použiť na zosilňovač, ktorý je stabilný do 2 Ohmov. Najbežnejšia impedancia reproduktorov je dnes 3 - 4 Ohm.
3 Ω
Priemer stredobasu alebo koaxiálneho reproduktoraPriemer reproduktora uvádzame ako priemer celého reproduktoru, nie vrátane uchytenia, kedy u menších reproduktorov (87, 100, 130 mm) vyčnievajú ešte naviac úchytky. Niektoré reproduktory sú oválne a tam sa uvádza rozmer v palcoch, vždy najkratšiu strana k najdlhšej strane. Jeden palca je cca. 2,5 cm. 165 mm
Frekvenčná výhybka súčasťou Frekvenčná výhybka je dôležitou súčasťou defacto všetkých reproduktorov. Výhybka zvyčajne obsahuje rôzne hodnoty odporov, veľkosti cievok a typy kondenzátorov, ktoré celkom zásadne upravujú zvuk. Na čo výhybky slúžia popisujeme nižšie.
Komponentné reproduktory:
Súčasťou každého kvalitné komponentného reprosystému je výhybka. Jej úlohou je zabezpečiť rozdelenie frekvencií, ktoré zosilňovač produkuje v celom akustickom spektre kmitočtov tak, aby každý z reproduktorov dostal len tú časť pásma, ktorú môže optimálne zahrať z hľadiska účinnosti a minimálneho skreslenia.
Koaxiálne reproduktory:
U koaxiálnych reproduktorov býva z väčšiny prípadov jednoduchá výhybka (6dB / okt.) Tvorená kondenzátorom u výškového reproduktora.
Ne
OstatnéSpeciální reproduktory pro BMW E46 - přední dveře
Cena zaAk je uvedená cena za pár tak súčasťou balenia býva vždy všetko po 2 kusoch, napr. 2x stredobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenčný výhybka. Pár

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.