Môj účet

Finišovací a voskovací kotúč Meguiar's Soft Buff Foam Finishing Disc 5"

finišovací a voskovací kotúč pre DA leštičku (mäkký), 5"/140 mm
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Finišovací a voskovací kotúč Meguiar's Soft Buff Foam Finishing Disc 5
-10 %

Finišovací a voskovací kotúč Meguiar's Soft Buff Foam Finishing Disc 5"

Nový systém kotúčov Meguiar's výrazne zjednodušuje a zefektívňuje strojové leštenie. Zároveň vám uľahčí výber správneho kotúča a zníži počet príslušenstva, ktoré na renováciu laku potrebujete. Kotúč DFF5 je určený na použitie s MT310 Meguiar's DA leštičkou a ďalšími orbitálnymi leštičkami. Ide o tzv. "finišovací" kotúč určený na voskovanie, prípadne finálne leštenie mäkkých lakov a lakov náchylných k tvorbe hologramov a orbitálnej hmly. Na voskovanie použite niektorý z tekutých voskov Meguiar's, napr. G18216 Meguiar's Ultimate Liquid Wax alebo profesionálny M2116 Meguiar's Synthetic Sealant 2.0. Pre finálne doleštenie mäkkých a na dodatočné defekty náchylných lakov použite niektoré z finišovacích leštidiel Meguiar's, napr. G19216 Meguiar's Ultimate Polish alebo profesionálny M205 Meguiar's Ultra Finishing Polish. Nové penové kotúče Meguiar's Soft Buff sú kompletne prepracované, aby vám poskytli tie najlepšie možné výsledky pri renovácii laku a leštení karosérie. Nové, penové kotúče sú špeciálne dizajnované na použitie s DA leštičkou a zlepšujú tak výsledky dosahované pri práci s nimi. Zároveň nová konštrukcia použitej peny výrazne znižuje prevádzkovú teplotu, čím eliminuje nebezpečenstvo spálenia laku. Špeciálny suchý zips Velcro, ktorým sa kotúče uchytávajú k unášačom, bol vyvinutý s dôrazom na maximálnu efektivitu leštenia. Tento jedinečný systém zabraňuje nechceným stratám leštiacej sily. Bežné suché zipsy môžu vplyvom vibrácií a kolmého tlaku na kotúč spôsobovať voľnosť v spojení medzi unášačom a kotúčom, a tým stratu leštiacej sily generované leštičkou. Výsledkom je obmedzená schopnosť korekcie a leštenia laku. Systém Velcro svojou unikátnou konštrukciou zaisťuje pevnosť spojenia medzi unášačom a kotúčom a zvyšuje tak účinnosť strojového leštenia. Vďaka suchému zipsu Velcro nevzniká nežiadúca voľnosť a maximálne množstvo leštiacej sily tak prechádza z leštičky na povrch laku. Preto tento suchý zips používa spoločnosť Meguiar's na všetkých svojich kotúčoch a unášačoch.
Nové kotúče boli prepracované na základe vývoja so špičkovými, svetovými detailermi, aby poskytovali perfektný výkon pri zachovaní ideálnych priemerov (5" a 6") a zároveň minimálnej hrúbky (iba 17,5 mm!), vďaka ktorým sa kotúče po novom označujú ako "disky".

Výhody nových kotúčov Soft Buff oproti starším verziám kotúčov Meguiar's

 • Úplne nový materiál - kompletne prepracovaná pena posúva hranice renovácie laku do dosiaľ nepoznanej úrovne.
 • Lepší "finiš" - vďaka novej pene je dosiahnutie hlbokého lesku a perfektného finišu omnoho ľahšie a aplikácia voskov výrazne jednoduchšia.
 • Nižšia pracovná teplota - inovovaná podoba použitých materiálov znižuje pracovnú teplotu a tým aj riziko poškodenia laku.
 • Výrazne nižšie riziko tvorby dodatočných defektov - nová pena výrazne znižuje nebezpečenstvo tvorby orbitálnej hmly a ďalších drobných defektov pri záverečnom voskovaní.
 • Vyššia odolnosť - moderná technológia zaisťuje dlhšiu životnosť kotúčov.
 • Hladší chod - celkovo hladší sklz kotúča pri práci zaisťuje oveľa jednoduchšiu korekciu a leštenie.
 • Špeciálny suchý zips Velcro - zefektívňuje leštenie aj brúsenie laku vďaka jedinečnému dizajnu vlákien.

Technické parametre

 • Centrovací priemer: 5" / 125 mm.
 • Priemer pracovnej plochy kotúča: 5,5" / 140 mm.
 • Hrúbka kotúča: 17,5 mm.
 • Určené pre: MT310 Meguiar's DA Polisher a ďalšie orbitálne a DA leštičky s príslušným priemerom uchytenia.
 • Na použitie s unášačom: DBP5.

Poznámka
Unášače dokážu ovplyvniť výsledok renovácie laku rovnako ako použitá strojová leštička, kotúč, leštiaca pasta či samotná technika aplikácie. V prípade, že používate nekvalitný unášač alebo unášač s nevhodným suchým zipsom, môže byť výsledok vašej práce negatívne ovplyvnený. Použitie kotúčov či unášačov s bežným suchým zipsom je síce technicky možné, ale z dôvodov vyššie popísaných, odporúčame našim zákazníkom používať vždy iba špičkové kotúče a unášače Meguiar's, ktoré vám zaistia tie najlepšie možné výsledky pri korekcii, leštení aj voskovaní laku.

Katalógové čísloDFF5
ZnačkaMeguiar's
OdkazyOficiálna webová prezentácia

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:

Mohlo by vás tiež zaujímať

Šiltovka damaged s veľkým logom Ahifi (khaki)Šiltovka damaged s veľkým logom Ahifi (khaki)-82 %Posledné kusyRýchly náhľad (4 hodnotenia)šiltovka s veľkým logom Ahifi, khaki2,88 EUR16,25 EURSkladomŠiltovka damaged s logom Ahifi (khaki)Šiltovka damaged s logom Ahifi (khaki)-82 %Posledné kusyRýchly náhľad (3 hodnotenia)šiltovka s malým logom Ahifi, khaki2,88 EUR16,25 EURSkladomCarbon Collective HEX-21 Dual Action Polisher - 21 mm Doprava zadarmoLeštička Carbon Collective HEX-21 Dual Action Polisher - 21 mm-18 %TipAkciaRýchly náhľadorbitálna leštička so 125 mm unášačom a výkmitom 21 mm229,90 EUR279,90 EURSkladomCarbon Collective HEX-15 Dual Action Polisher - 15 mm Doprava zadarmoLeštička Carbon Collective HEX-15 Dual Action Polisher - 15 mm-17 %TipAkciaRýchly náhľad (3 hodnotenia)orbitálna leštička so 125 mm unášačom a výkmitom 15 mm239,90 EUR289,90 EURSkladomAuto Finesse DPX Dual Action Polisher EU Plug Doprava zadarmoLeštička Auto Finesse DPX Dual Action Polisher EU Plug-5 %Rýchly náhľad (4 hodnotenia)orbitálna leštička s 5" (130 mm) unášačom a orbitom 15 mm284,99 EUR299,99 EURSkladomRUPES BigFoot LHR 15 MarkIII STD Doprava zadarmoRUPES BigFoot LHR 15 MarkIII - najmodernejšia strojová orbitálna leštička s výkmitom 15 mm-13 %TipAkciaRýchly náhľad (5 hodnotení)najmodernejšia strojová orbitálna leštička s výkmitom 15 mm582,92 EUR666,25 EURSkladomMeguiar's DA Polisher Backing Plate 5"Unášač na leštičku 5-10 %Rýchly náhľadunášač na DA leštičku 5" / 127 mm35,22 EUR39,13 EURSkladomMeguiar's DA Polisher Doprava zadarmoNajmodernejšia orbitálna leštička Meguiar's DA Polisher-10 %Rýchly náhľad (2 hodnotenia)najmodernejšia, profesionálna DA (orbitálna) leštička460,87 EUR512,08 EURSkladomMeguiar's Ultra Finishing Polish (946 ml)Leštidlo pre maximálny lesk Meguiar's Ultra Finishing Polish (946 ml)-10 %Rýchly náhľad (1 hodnotenie)profesionálne finišovacie leštidlo pre maximálny lesk, s obsahom super-mikroabrazív52,84 EUR58,71 EURSkladomMeguiar's Ultra Finishing Polish (3,78 l) Doprava zadarmoProfesionálne finišovacie leštidlo Meguiar's Ultra Finishing Polish (3,78 l)-10 %Rýchly náhľadprofesionálne finišovacie leštidlo pre maximálny lesk, s obsahom super-mikroabrazív154,47 EUR171,63 EURSkladomMeguiar's Ultimate Polish (473 ml)Neabrazívne leštidlo pre maximálny lesk Meguiar's Ultimate Polish (473 ml)-10 %TipRýchly náhľad (27 hodnotení)neabrazívne leštidlo pre maximálny lesk11,59 EUR12,88 EURSkladom
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.