Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Oslavujeme, stali sme sa dovozcami značky AUDISON

Audison - známy medzi skalnými "autohifistami"

Talianska značka z portfólia Elettromedie (Hertz, Audison a Connection) má od marca nového výhradného dovozcu pre Českú a Slovenskú republiku a s veľkou radosťou oznamujeme, že sme sa dovozcom stali práve my. Stalo nás to veľa úsilia na to, aby sme získali dôveru Talianov, ale podarilo sa nám vyjednať dovoz a podpísať zmluvu o výhradnom zastúpení značiek Hertz, Audison a Connection. Je to pre nás vcelku česť a prestíž ponúkať túto úžasnú taliansku značku. Značka Audison je u nás známa už od 90. rokov. Na prvých zrazoch v SR boli práve zosilňovače Audison tým najlepším, čo v tom čase vôbec išlo vlastniť, ich rad VRX je a zostane legendou. Na slávnu históriu nadväzujú aj súčasné produkty, ktoré patria technologicky k absolútnej špičke a dá sa povedať, že značka Audison udáva trend v DSP procesoroch a v možnostiach integrácie špeciálnych zvukových zariadení do vozidiel. Malý obrázok o značke si môžete urobiť napr. na základe ich nového projektu Audison Thesis Range Rover SVR - The Blue Monster alebo projekt Alfa Romeo Giulia QV vo videu.

Svetu vládnu DSP procesory a HD zariadenia

Audison vyvinul jeden z prvých DSP procesorov už pred viac ako 10 rokmi a odvtedy sa neustále zdokonaľujú. Teraz sú v ponuke 4 DSP procesory.
  1. Základný audio procesor Audison bit Ten.
  2. Inovovaný veľmi známy procesor Audison Bit One.1.
  3. Nový Audison bit Nove DRC s diaľkovým ovládaním.
  4. Audison bit One HD - best of the best.
Medzi veľké lahôdky patrí HD digitálne prehrávače Audison:
  1. Audison bit Play HD - možnosť prehrávania hudby vo vysokej kvalite, cez aplikáciu, cez Wi-Fi, vyššia kvalita zvuku než CD etc.
  2. Audison bit Play HD SSD - rovnaký produkt, obohatený o vstavaný disk, pre uloženie veľkého množstva dát - hudby.

Audison nie sú len zosilňovače

Audison ponúka i skvelé reproduktory a to v troch radoch. Základný rad Audison Prima, ktorý obsahuje rad reproduktorov pre BMW, VW alebo Ford. Ďalej v tomto rade nájdeme kompletnú ponuku od 10 cm koax až po 165 mm komponentné reproduktory štandardných rozmerov. Stredný rad Voce, ktorý vyniká autentickým zvukom a kde stojí za zmienku Eisou ocenené reproduktory AV K6 a nakoniec referenčný rad Audison Thesis vo verzii 2, ktorý sa radí k referenčnej triede a patrí do kategórie absolútne najlepšie reproduktory na svete, ktoré je možné dnes zaobstarať.

Audison vyrába famózne zosilňovače do auta

Je pravda, že táto značka je známa hlavne výrobou skvelých zosilňovačov. V súčasnosti už nie sú zosilňovače rozdelené ako v minulosti, VRX, LRx alebo SRx už neexistujú a sú nahradené modelmi novými, ktoré sú nabité modernými prvkami výbavy. Pre začiatok môžeme spomenúť najdrahší zosilňovač na svete - Audison Thesis HV Venti, ktorý nie je len referenčným zosilňovačom, ale aj umeleckým dielom. Ako ďalšie nasledujú už "cenovo dostupnejšie" zosilňovače Audison Thesis - rad Audison TH. Nasledujú potom Audison Voce zosilňovače, ktoré ponúkajú napr. prvý zosilňovač na svete s iba digitálnymi vstupmi. V ponuke sú aj veľmi populárne zosilňovače so vstavaným DSP procesorom, ktorých Audison má niekoľko modelov, podľa počtu kanálov, nie je problém mať aj osem kanálový zosilňovač s DSP - model AP F8.9 bit. K zosilňovačom a DSP procesorom sa ponúka celý rad príslušenstiev a modulov, u ktorých je vidieť, že konštruktéri naozaj používajú mozog.

Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírovanie fotografií alebo textu je zakázané! Všetky práva vyhradené.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.