Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Aktívny subwoofer Pioneer TS-WX610A

14", do rezervného kolesa
Viac o produkte
Pomôžeme vám s nákupom
Aktívny subwoofer Pioneer TS-WX610A
-15 %

Aktívny subwoofer Pioneer TS-WX610A

Ako zariadenie všetko v jednom pre posilnenie basových kmitočtov vo vozidle je konštruovaný, aby presne zapadol do 14" rezervného kolesa, stačí teda vložiť subwoofer do kolesa. Jednoducho nainštalovaný, ponúkne silnú a dynamickú reprodukciu vďaka svojim 2.10 reproduktorom s dvojitou kmitacou cievkou a 200 W zosilňovačmi. Reproduktorový vstup potom slúži k rýchlemu zapojeniu do firemných skríň. Vnútri je model TS-WX610A veľmi sofistikovane konštruovaný. Vďaka pozícii oboch reproduktorov vnútri ozvučnice získate menej skreslený a pevný zvuk, ktorý je presnejšie definovaný a pritom využíva menej energie ako iné aktívne subwoofery. Spolu s hliníkovou liatou konštrukciou tela a hliníkovými panelmi na vŕšku prístroja je zaručená značná pevnosť a odolnosť aj v tomto nie celkom ideálnom prostredí.
Katalógové číslo:TS-WX610A
ZnačkaPioneer
Odkazy:Oficiálna webová prezentácia
Max. (maximálny) výkon špičkový výkon resp. Max. výkon , ktorý dokáže aktívny subwoofer zahrať chvíľkovo (cca 0,5 s), napríklad pri údere bicích nástrojov v nahrávke. Nie je to ale tak dôležitý parameter, ako výkon RMS. 2 x 100 W
Frekvenčný rozsahSchopnosť zariadenia reprodukovať signál od najnižšieho kmitočtu po najvyššie, resp. schopnosť aktívneho subwoofera verne reprodukovať zvuk v konkrétnom frekvenčnom pásme.
Odborne:
V oblasti kmitočtov od 40 až po 16 000 Hz sa vyskytuje prevažná väčšina základných i alikvotných (harmonických) tónov všetkých hudobných nástrojov. Nás zaujíma, aký je priebeh vyžiareného akustického tlaku v tomto rozsahu frekvencií pri napájaní reproduktorové sústavy konštantným príkonom. Tomuto priebehu hovoríme frekvenčná charakteristika, ktorá nám udáva úroveň vyžiareného akustického tlaku v decibeloch (dB) v závislosti od frekvencie. Najvýstižnejšie možno vyjadriť frekvenčnú charakteristiku reproduktora alebo reproduktorové sústavy grafom.
Väčšinou ale je frekvenčná charakteristika udávaná uvedením maximálnej tolerancie akustického tlaku v danom frekvenčnom rozsahu, napr. 50 až 15 000 Hz - + 6 dB. keďže je frekvenčná charakteristika reproduktorov aj sústav všeobecne značne nerovnomerná, neudávajú niektorí výrobcovia z preztižních dôvodov ani túto maximálnu toleranciu akustického tlaku v decibeloch. Takto ochudobnený údaj je bezcenný. Čo je platné, že výrobca ponúka reproduktorovú sústavu s kmitočtovým rozsahom 30 až 20 000 Hz, ak sa obáva uviesť maximálne nerovnomernosť akustického tlaku v tomto rozsahu, pretože môže mať toleranciu napr. + - 20 dB.
Nerovnomernost, čiže zvlnenie frekvenčného priebehu u dobrých reproduktorových sústav pre kvalitný prednes hudby nemá prekročiť v pásme 80 až 12 000 Hz + - 3 dB a v pásme 40 až 16 000 Hz + - 6 dB. Väčšia nerovnomernosť už ochudobňuje alebo zdôrazňuje určité tónové oblasti, čo môže spôsobiť počuteľné alebo aj rušivé skreslenie. Mení sa tiež podiel medzi základnými tónmi a vyššími harmonickými, tým sa mení farba zvuku a jednotlivé hudobné nástroje aj celý hudobný obraz znie neprirodzene.
25 - 180 Hz
Priemer použitého subwooferaPriemer subwoofera, ktorý je inštalovaný v aktívnom boxe. 2 x 100 mm
Rozmery aktívneho subwoofera388 x 144,3 mm
Z čoho je aktívny box vyrobenýAktívne subwoofery môžu byť vyrobené z MDF dosky, z tvrdeného plastu, z plechu, z hliníka alebo kombináciou rôznych materiálov. Plast
Hmotnosť4,9 kg

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme len pre zaslanie odpovede.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.