Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 100 €

Zrýchľujeme dopravu k vám, po novom kuriér UPS

Meníme kuriérske služby, z DHL na UPS

Vieme, že doba doručenia od expedície u Ahifi.sk nie je optimálna. Preto sme pre vás dojednali nové podmienky pre doručovanie zásielok. Od novembra začíname používať kuriérsku prepravnú službu UPS, ktorú považujeme za jednu z najlepších a najspoľahlivejších. Veľmi nám záleží na vašej spokojnosti. Vo väčšine prípadov sa podarí tovar dodať nasledujúci pracovný deň, v prípade, že vašu objednávku odošlete najneskôr do 14:30. Veríme, že túto novinku oceníte.

Slovenská pošta

Vďaka spolupráci so spoločnosťou PoštaBezHranic sme zrýchlili aj dodanie zásielok, v prípade objednania Slovenskou poštou. Tu dôjde k doručeniu zásielky vo väčšine prípadov do 2 dní od expedície zásielky. Pokiaľ na zásielku ponáhľate, odporúčame zvoliť prepravcu UPS, ktorý zásielku väčšinou doručí rýchlejšie. Sme česká firma a sklad máme v Brne, ale vďaka spolupráci s vyššie uvedenou spoločnosťou je dodanie takmer rovnaké, ako keď si objednáte z obchodu, ktorý má sklad na Slovensku. Cena prepravy je 4,90 €, vrátane dobierky potom 5,90 €.

Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírovanie fotografií alebo textu je zakázané! Všetky práva vyhradené.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.