Môj účet

Vianoce na Ahifi

Nezúčastnili sme sa celorepublikového davového šialenstva v podobe Black Friday a to najmä z dvoch dôvodov. Prvým z nich bola naša veľká jesenná akcia, v rámci ktorej bolo maximálne zľavnených veľké množstvo vašich obľúbených produktov a súbežne s ňou bežali aj ďalšie zaujímavé akcie. Predovšetkým sme pre vás ale chystali veľkú decembrovú akčnú ponuku, ktorú spúšťame práve dnes. Spolu s ňou vám predstavíme aj novinky, ktoré sa dozviete v nasledujúcom texte.

Zľava 15% na sortiment vybraných výrobcov

Po takmer celý december, konkrétne do Štedrého dňa, môžete zakúpiť so zľavou 15% tovar vybraných výrobcov autohifi a autokozmetiky z našej ponuky. A zoznam nie je rozhodne krátky, vyberať si môžete medzi 30 obľúbenými výrobcami, ktorých môžete zobraziť pod nasledujúcim odkazom. Nejedná sa teda o akciu na jednotlivé produkty, ale na kompletný sortiment daného výrobcu. Veríme, že si každý nájde svoju obľúbenú značku a produkty, ktoré môže zakúpiť s cenovým zvýhodnením. Tým ale naše zľavy nekončia!

Zľava ďalších 5% pre registrovaných zákazníkov a nový vernostný systém

Ak sa v našom eshope zaregistrujete, získate od nás v období od 1. do 24. decembra zľavu ďalších 5%, celkom teda môžete uplatniť až 20% zľavu na nákup. Registráciou ale pre vás zľavy len začínajú. Od januára 2019 totiž spúšťame nový vernostný systém, ktorý ponúkne registrovaným zákazníkom zaujímavé zľavy na našu kompletnú ponuku. Výšku zliav vám ešte neprezradíme, ale môžeme vám sľúbiť, že sa máte na čo tešiť. Registrácia, ktorá vám nezaberie ani jednu minútu vášho času, sa teda jednoznačne oplatí a okrem zliav budete ako prvý vedieť o chystaných akciách, zľavách alebo článkoch v našom blogu. Ak ste v eshope Ahifi už registrovaní, zľavu 5% samozrejme získavate automaticky tiež.


Tak to sú tohtoročné Vianoce u nás na Ahifi. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a urobíte sebe alebo vašim blízkym radosť.

Vaše Ahifi.

Kopírovanie fotografií alebo textu je zakázané! Všetky práva vyhradené.