Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo

Tiež máte ešte originálne reproduktory?

Denne na montážnej dielni montujeme nové reproduktory a čím ďalej častejšie sa stretávame s drahšími vozmi, kde by človek očakával aj kvalitné ozvučenie, resp. kvalitné autoreproduktory. Dnešná doba je dobou najrôznejších asistentov - asistent jazdných pruhov, asistent jazdy do kopca, asistent mŕtveho uhla, a to všetko stojí peniaze za vývoj a implementáciu. Na druhej strane potom výrobcovia áut začali výrazne šetriť na reproduktoroch do auta. Chceme vám ukázať ako reproduktory, ktoré sú montované v továrni, vyzerajú.

Na dielni sme mali novú Škodu Octaviu 3. generácie, ktorá bola nadštandardne vybavená, obstarávacia cena bola vyše 31.000,-€. Zákazníkovi sa ale nepáčilo, ako vozidlo hrá, a preto nás oslovil so žiadosťou o radu, ako túto situáciu vyriešiť a zvuk v aute vylepšiť. Náš návrh bol jasný - výmena reproduktorov, čo je prvok, ktorý najviac v aute ovplyvňuje zvuk. Pre príklad ukazujeme na fotografiách rozdiel medzi továrenským ozvučením a novými reproduktormi Gladen M 165 V2, ktoré sú lacnejšie a hrajú podstatne lepšie ako väčšina tých, ktoré sa dnes do áut montujú.
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírovanie fotografií alebo textu je zakázané! Všetky práva vyhradené.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.