Košík0
Spôsoby doručenia
Prepravca6 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 100 €

STEG - rozšírenie sortimentu a zníženie cien!

STEGujeme

Postupom rokov stále zdokonaľujeme naše služby a schopnosti. Nešvárom posledných rokov je nespoľahlivosť českých dodávateľov, kde často nastáva problém s dodacími lehotami, s vysokými cenami alebo zlou informovanosťou. Vďaka týmto skúsenostiam sme sa rozhodli sa viac sústrediť na značky, ktoré distribujeme priamo z továrne alebo od výrobcu. Postupne budeme selektovať našu ponuku tovaru, ktorý si sami nebudeme dovážať a zároveň rozširovať portfólio značiek, ktoré si sami dovážame a môžeme si tak ovplyvňovať skladovú dostupnosť a držať potom aj férové ceny pre našich zákazníkov. Ďalšia značka, ktorú si "berieme pod svoje krídla" je talianska značka STEG. Tu došlo k výraznému zníženiu cien, ktoré sme zrovnali na úroveň tých európskych. Od teraz sa produkty značky STEG v Česku a na Slovensku ponuká u nás v Ahifi za tie správne ceny. Samozrejmosťou je tiež rozšírenie sortimentu, kedy ponúkame kompletný sortiment Steg.

STEG audio na Slovensku v plnom rozsahu

Od decembra sa nám podarilo získať značky ako Eton, Hertz, Audison alebo Connection a naskladniť tak do nášho skladu obrovské množstvo tovaru. Naším zámerom je to, aby zákaznik nemusel na tovar čakať a mal ho pokiaľ možno okamžite k dispozícii. Ďalšiu značku, ktorú si "berieme pod svoje krídla" je STEG. Taliansky STEG sa špecializuje na produkciu skvelých reproduktorov pre BMW alebo Mercedes-Benz, kde je táto značka braná ako benchmark v tomto segmente. STEG je známy svojimi zosilňovačmi, v ktorých patrí celosvetovo medzi špičku. V ponuke tejto značky nájdeme aj high-endové reproduktory, ktoré sa stále ručne vyrábajú v Taliansku a ponúka perfektný pomer cena / kvalita. Veríme, že si túto značku obľúbite a urobí vám radosť, rovnako ako nám!

Autor: Ludmila Šudáková
Kopírovanie fotografií alebo textu je zakázané! Všetky práva vyhradené.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.